derdim cok büyük

ebe melek

Üye
Üye
derdim cok büyük
slm melekler benim derdim babam .biz 2 kardesiz ve annem astim hastasi. biz 1 turlu babami deyisdiremekdik. hep ayni hep annemi asaglar ,kufur,eder. gecenlerde de beni geldi hic 1 sey olmadan behane yapip dövdu .hep yüzüne yapdigi yalnisliklari söylediyim icin .51 yasinda adam hep ayni .onu hic sevmiyom hemde hic. beni dövduyu icin ondan nefret edoym .yuzunu bile görmek istemiyom.allah kimseye böyle baba nasib etmesin

ebemmm canımsınn ya nasıl yapar :18: ya aklım almıyo offf moralimm bozulduu ebemm çook üzüldüm inan ki :18: Allah yardım etsinn bölelerini düzeltsin...

nerye gitsek kardesimle hep bize babamdan sikayet gelyo .bize soru sorar tanidiklarmiz siz babaniza hic benzemiyorsunuz diye siz farkli cocuklarsiniz ama babaniz cok asalik 1 sidir diye artik utanyoz ama onun umurnda deyil

Ya canim sen evli degil misin,yanilmiyorsam evlisin,basinda esin oldugu surece boyle davramanaz.Kaldiki evli olmasan bile bu davranis cok yanlis,insanlar degismez degistirmeye calisma fakat eline de koz verme.

Tatlım nedense baba diyince içimde bir nefret oluşuyor benimde .. ben onu hiç tanımadım annem hamile iken ayrılmışlar nüfusuna bıle zor geçirmiş sevmiyorum sevmeyecegimde.. anlıyorum seni Allah yardımcın olsun meleğim...

ya kardesim evli ve 1 cocgu var ama hasta cinsel sorunu var ya hep korku var iicnde doktorlar teshis komus cocuga ama adamin umurnda deyilki icki ic duzelirsin diyo cocuga ya

hep babamdir yapdiklarini aklimdan isleyim diyom aama olmuyo silemedik asla ya nasil sile bilirizki hep gözumuzun önunde oldu yapdi anneme ya annemin kac kez kafasini kirdiya adam ama anneme birak git dedim biizi kac dedim ama anneme birakmadi

Geri