derdim çok büyük

Ce: derdim çok büyük

canım allah yardımcın olsun..ama şöylede düşünmek lazım..hergün kavga gürültü ve mutsuz bir ortamda büyen bir çocuk olmaktansa 1 kerede herşeyden sıyrılmak daha doğru bence..bizim bi arkadaşlarımız vardı onlarda öyleydi..hep boşanma aşamasında oldular ama bi türlü boşanamadılar.biz araya giriyorduk bazen bazen aileler felan öyle öyle ite ite ewlilikleri sürdü..ama tayinleri çıktı ve gittiler aradan 3-5 ay geçti ve boşanma haberlerini aldık..onlarda birbirlerini çok seviyorlardı ama ewliliklerinde bir türlü sorun bitmiyordu..canım sen doğru bir karar vermişsin..allah yardımcın olsun ve güçlü ol sıkıca bas ayaklarının üstüne tabiki yavrunuda kucagına al alki destegini o versin sana..canım sağlıcakla kal..

Canım çok üzüldüm ALLAH yardımcın olsun bence biraz zamana bırakın bende 10 yıllık evliyim bende severek evlendim bende ayrılmaya kalktım ama birkez daha denemeye karar verdik ve ikimizde kendimizden ödün verdik degiştirdik kendimizi birbirimizi ama iki tarafında istekli olması lazım tek senin çabanla sanırım olmaz.Çok iyi düşünüp bir kez karar ver canım dedigin gibi kızını düşünmek zorundasın sana bol şans ve mutluluk diliyorum kızını benim içiin öpermisim

canım bende ölümden öteye çare yok ölüme bile insan zamanla alışıyor. bence senden başka önemli ve değerlisi yok. acı çekmeye gelmedin dünya ya. en sağlıklı kararı sen vericeksin ve zamanla sende çocuğunda buna zamanla alışacak. elbet zorlu bir süreç olucak ama allah sana sabır versin canım

burdaki tüm arkadaşalra bana destek veren vermeyen tüm meleklere teşkkür ediyorum gerçekten içime su serptiniz inşallh herşey szn yazdığınız gbi güzel gelişir çok teşekkür ederm tekrardan

canim senin adina cok uzuldumm,ama canimm benim dusuncemm esinide sevdigini yazmissinn son kez dusunupp bi sans daha ver evliligine,yavrun icin mutlulugun icinn,lutfen canm,inan bosanmak kolay ama yavrunla yanliz kalinca ozamn cok pisman olursun sende pisman olmadan yuvani bozma,,savas evliligin ve yavrun icin pes etme canim,benimm,allah yardimcin olsun

canım işin zor ama herşeyden önce kızını düşünmelisin..çünkü bende babasız büyüdüm çok zor bişi ilerde sana hesap soracak babasını kın güdücek...bu seni dahada kahredicek bence tekraradan bi konuşun ama bu sefer çift gibi değil anne baba gibi...inşallah iyi olur canım..kendine çok iyi bak..ve sağlam dur hayata karşı

Gulacım beni baya bi düşündürdün.... 30 senelik evliyim eşimle hiç anlaşamadık hiç bi konuda uyuşmadık ama tek bir oğlum vardı onun için katlandım. şimdi oğlum büyüdü 24 yaşında küçükken çoçukların anneye ihtiyaçı var anneleri yanında olmazsa olmaz ama büyüyünce seni beğenmezler hep açığını ararlar...şimdi kendimi hep sorguluyorum DEĞDİMİ erkek çoçuğu nankör olur.ama bide şu var ayrılsaydım mutlaka genç yaş başkası hayatına girerdi çoçuğum varken ne derece mutlu olacaktım çünkü annesen çoçuğun mutlusa mutlu oluyorsun.diyeceğimki şu çoçuk varsa çok zor eğerki sevğiniz varsa birbirinize tekrar gözden geçirin birbirinizden hep ayrı kaldınızı yazmışsın ondanda araya soğukluk girer ama sevgi bitmişse hiç uğraşma cnm yüreğinin sesini dinle allah yardımcın olsun....kararın ne olursa olsun en mutlu günler senin ve kızının olsun..:ar4fd:

Allah yardımcın olsun canım yaşadıklarının neredeyse aynısını şu an bende yaşıyorum benim kızım daha 3 aylık ve babası birkez bile görmedi hep düzelir umuduyla bugüne kadar bekledim konuşmayı denedim ama olmadı ve ben kararımı artık verdim benim için hayırlısı kızım ve ailemle sil baştan yeni bir başlangıç umarım sende kendin ve kızın için hayırlısı neyse onu yaşarsın yeterki kızın için ayakta dur ve güçlü ol

merhabalar gercekten çok zor bir dönem bende senin gibi bişey yasadım dava açtık eşimle 2 ay ayrı yasadık ama bi çocugum vardı ve baktımki çocugumun psikolojisi bozuluyo çocugumun saglıgı için yeniden denemeye karar verdik su an hersey çok iyi degil ama en azından cocugum mutlu allah yardımcın olsun

bence ayrilmaniz en dogru olur bu durumda cocugunuz icin katlandiniz diyelim sürekli tartismalarin yasandigi bir evde o cocugun psikolojisini siz düsünün artik

Geri