gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Derdİm Çok

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Derdim çoktur hangisine yanayım Yine tazelendi yürek yarası Ben bu derde nerden derman bulayım
    Meğer şah elinden ola çaresi

Türlü donlar giyer gülden naziktir
    Bülbül cevreyleme güle yazıktır
    Çok hasretlik çektim bağrım eziktir
    Güle gelir gelir canlar paresi

Benim uzun boylu serv-i çınarım
    Yüreğime bir od düştü yanarım
    Kıblem sensin yönüm sana dönerim
    Mihrabımdır iki kaşın arası

Didar ile muhabbete doyulmaz
    Muhabbetten kaçan insan sayılmaz
    Münkir üflemekle çırağ sönmez
    Tutuşunca yanar aşkın çırası

Pir Sultan'ım kati yüksek uçarsın
    Selamsız sabahsız gelir geçersin
    Dilber muhabbetten niye kaçarsın
    Böyle midir ilimizin töresi

Derdİm Çok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. neden çok yaşa deriz?

neden çok yaşa deriz?

neden çok yaşa deriz gebelikte hapşırmak tehlikelimi Hapşırma, ani, irade dışı, sesli bir şekilde ağızdan ve burundan nefes vermektir. Hapşırma burun kanallarındaki sinirlerin uyarılması sonucu oluşan psikolojik bir reaksiyondur. Aslında burnumuz nefes almamızda çok önemli bir görev yapar. Hava onun dar kanallarından türbülans oluşturarak geçerken hem ısısı ayarlanır, hem de içindeki toz...
  2. Derdin çok, hangisini söyleyim... :(

Derdin çok, hangisini söyleyim... :(

en etkili dua hangisidir en büyük dua hangisi etkili hangisi Merhaba... Aranıza yeni katıldım. Güzel bir site. Ama ben pek iyi durumda değilim. Çok severek başlayan evliliğm biraz parayı görünce değişen erkek karakterinden dolayı bitti. Bir ufak çocuğum var. Ve büyük bir hayat beni bekliyor. Eşim boşandığımızın ertesi günü nişanlandı bir başkasıyla. Bu kadar ağır darbelere dayanamaz hale...
  3. Çoğu bebeğin derdi: Pişik

Çoğu bebeğin derdi: Pişik

Bebeklik döneminin en sık karşılaşılan sağlık problemlerinden biri olan pişik, bebeklerin yanısıra daha büyük çocuklarda ve yetişkinlerde de görülebilir. İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre 20 aydan küçük bebeklerin yüzde 65’inde en az bir kez pişik oluşur. Türkiye’de ise 0-1 yaş arasındaki bebeklerin çok büyük bölümünde pişik oluşuyor. Pişik nasıl oluşur? Pişiğin nedeni derinin tahriş...
  4. derdim çok büyük

derdim çok büyük

derdim çok :cry:arkadaşlar bnm bi derdim var aslında bir değil bin bn eşimle sewerk ewlndim ama ewlendğim günden beri çok mutsuzum hep kötülüğünü gördüm şimdi ise istedğim olcak yani boşanma aşamsındayız ama bnm bi kızım var onu ve kendi geleceğimi düşünmek mecburiyetindyim ama bu ewlilik de yürümüyor birbirimizi sewiyoruz ama olmuyor işte acaba ii bi karar. mı kötü bi karar mı aldım kafam...
  5. Deri berjerler çok şıklar

Deri berjerler çok şıklar

BErjer modelleri Deri berjer örnekleri Bejer ihtiyacınız varsa deri kumaş ağır ve şık göstereeğinden deri berjer modellerine göz atmanızı öneririz meleklerim. Özellikle ofis dekorasyonu için tercih edilecekse ideal olan deri modellerdir.

Sayfayı Paylaş