gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

derdim mi var diyosun ? oku o zaman

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

Belki şu anda çok dertlisin...Belki "artık yeter" diyorsun...Belki de kendinden geçmişsindir..Belki de ağlıyorsun...Belki bütün bu musibetlerin sonunda eline bir şey geçip geçmeyeceğini düşünmektesin...O zaman Duy ! Rabbin sana söylüyor;Sabredenlere, felaketlere karşı dişlerini sıkıp, göğüs gerenlere, mükafatları hesapsız ödenecektir !Belki de onca insanın içinden neden senin seçildiğini soruyorsun...Oysa Rabbinin seçtikleri kıymetlilerdir!İçinizden mücahitlerle sabredenleri ortaya çıkarıncaya kadar elbette sizi deneyeceğiz!Hayat bir imtihan değil mi?Her sorun ebedi hayatında yer alan bir tuğla...Nefes alıp verdiğin her an yeni bir soruna gebe...Onlar olmasaydı sonsuzluk yurdunda sana ait hiç bir şey de olmayacaktı!Derdin yoksa üzül asıl!Dertliysen bil ki; O seni seviyor!Bak, Sevdiğin ne diyor?ALLAH (cc), hayrını dilediği kişiyi sıkıntıya sokar!Belki sen Ashab-ı Uhud kadar acı çekmedin... Hani kralları onları iman ettikleri için, ateş dolu hendeklere attırmıştı ya!Belki sen Ebu Zerr (r.a) kadar acı çekmedin... Amcası inandığı için onu ha sıra sarıp yakmıştı ya!Belki sen Vahşi kadar acı çekmedin... Sevgilisi ona "Bana görünme" demişti ya!Belki sen Yakup (a.s) kadar acı çekmedin... Yusuf'u (a.s.) elinden alınmıştı ya!Belki sen Hatice (r.anha) kadar acı çekmedin... Hz. MUHAMMED (s.a.v) yurdundankovulmuştu ya!UNUTMA;Rabbin kimseye dayanabileceğinden fazlasını yüklemez!Belki kalbindir acıyan,Belki bedenin,Belki de ruhundur kıvranan,Belki de yokluktur seni saranBelki de bin bir türlü muamma...Her ne durumda olursan ol, diline yakışır bu dua;"LA ILAHE ILLA ENTE SUBHANEKE INNI KÜNTÜ MINEZZALIMIN...""Senden başka ilah yoktur... Sen bütün noksanlıklardan münezzehsin.Şüphesiz ben nefsine zulmedenlerden oldum..."

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    ALLAH razı olsun canım benim emeğine o güzel yüreğine sağlık böyle güzellikleri paylaştığğın için çok tşkler...

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    ALLAH razı olsun jujummmmmmmmmmmmmm harika LA ILAHE ILLA ENTE SUBHANEKE INNI KÜNTÜ MINEZZALIMIN...""Senden başka ilah yoktur... Sen bütün noksanlıklardan münezzehsin.Şüphesiz ben nefsine zulmedenlerden oldum..." :18:

derdim mi var diyosun ? oku o zaman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir derdin mi var

bir derdin mi var

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Kızlar Düğününüzmü var?o zaman bi bakın

Kızlar Düğününüzmü var?o zaman bi bakın

Valla bu gelinlikleri görünce ikinciye düğün yapmak geliyo içimden koçişle bidaha evlensemde giysem yaa:D
  3. Kapına Gelsem..Sever misin O Zaman .

Kapına Gelsem..Sever misin O Zaman .

Kapına Gelsem..Sever misin O Zaman . . O sendin..Göze baktığımız zamanlar işte o zamanları hatırla....Sen bir göz yaşımı bile akıtmazdın... bende senin asla... ağlamamıza izin vermezdik...Şimdi ya şimdi noldu bebeğim...Noldu o aşkla dolu yıllarımız noldu o paylaştığımız yıllarımız...Şimdi bebeğim şimdi noldu o yıllarımız....Özledim senle geçirdiğim günleri....Özledim o senli yıllara...
  4. Neden ''ok'' Deriz?

Neden ''ok'' Deriz?

neden ok deriz, neyin kısaltmasıdır, ne demektir, ok kelimesi, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, İnternet hayatımıza girdi gireli gerek msn,gerek face,twitter, gerekse de dolaştığımız forumlarda en çok kullandığımız kelime ''ok''..Yurt dışı menşeili bu kelime acaba neyin kısaltması dersiniz? En popüler teori “all correct”in (her şey yolunda) kasıtlı “oll...

Sayfayı Paylaş