gebe
  1. özlemim

özlemim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

derdim yok ama sorum var

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında özlemim tarafından paylaşıldı.

Kizlar size bir sorum var Iki kisi konusuyor biri kiz biri erkek, bi sarki caliyor ve kiz oglana diyor ki : hatirliyormusun bu sarkiyi
    Oglan : hatirlamazmiyim
    Kizda bunu üsütne göz göze gelmistik bu sarkida, derse sizde bunun anlami ne ?? Ben cözemedim kiz benim yakin arkdasimin kiz arkdasi oglan suan askerde ve konustugu oglani tanimiyorum ben.

Lütfen yardimci olun kafamdaki bu soru isaretini kaldirin. Yanlis düsünmek istemiyorum ama konusmaya bakinca acaba diyorum ama Askerdeki arkdasima bunu söylemek de istemiyorum sonucda asker ve yeterince sorunu var basinda.

2. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    özlemcim az önce de dediğim gibi bence bu işin içinde bişey var biraz bekle ve anla maksatları ne ihanet mi değil mi askerin gelmesine de az kalmış gelince konuşursun ama eski sevgiliyle görüşmek ne kadar doğru bilemiyom

3. özlemim

özlemim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Haklisin canim zaman ne gösterecek görecegiz. Tskler öptm seni

4. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Canim bence´de kesin aralarindaa birseyler gecmistir yada hala vardir ama askerde olan arkdasina simdilik birsey deme gelsin öyle sende bazi seylerde fikir edinmis olursun.

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Bir yakinlasma olabilir,belki de bir sey yoktur ya da yasanmis bitmistir,zamanini bekle canim,birsey varsa cikar mutlaka.

6. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    bence yanlis dùsûnme her bakis herseyden anlam cikarma ben bunu dùsùnùyorum.

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    göz göze gelmişler hımm.bu cümlenin arasında yasak bir aşk yasak bir ilgi var gibi geldi bana :)

8. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
    aralarında aşk var daha ne olsun

derdim yok ama sorum var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadının adı var ama koltuğu yok !

kadının adı var ama koltuğu yok !

Kamu kurluşlarında kadının adı var ama koltuğu yok ! Türkiye'de kamu kuruluşlarında çalışan kadın oranı yüzde 28. Ancak iş üst düzey yöneticiliğe gelince kadınlar 'şeflik' koltuğunda takılıp kalıyor. 25 müsteşarın hepsi erkek. 139 genel müdürlük koltuğunun sadece sekizinde kadınlar oturuyor. 1211 daire başkanının da yalnız 192'si kadın Kadın başbakan gören Türkiye'de başbakanlık ve...
  2. sorunum var sorum olacak??

sorunum var sorum olacak??

slm adminlerim dün gece mesaj adetim 1000 di sabah girdim baktım düşmüş mesaj sayım neden acaba merak ettim uamrım bir yanlışım yoktur.ben tekrar 1000 yaptım bu sefer düşmedi diğer mesaj sayılarım ne odlu halen anlamadım..ilginizee.teşşekürlerr
  3. Pregnly iğne vuruldum ama sorum var ?

Pregnly iğne vuruldum ama sorum var ?

Selam melekler, bugün pregnly iğnesi vuruldum. Doktor bana bugün başlayıp gün aşırı ilişki vs dedi, ee kocamda hor hor uyuyor ben şimdi hangi günlerde gireceğim ilişkiye ya bu iğneyi kullananlar bana bi yardım etsinler lütfen canımsınız.
  4. 1′inci sınıfdaki Öğrencilere karne var ama not yok melekler

1′inci sınıfdaki Öğrencilere karne var ama not yok melekler

1′inci sınıflara karne var not yok 1′inci sınıfdaki Öğrencilere karne var not yok Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda 2012 - 2013 eğitim öğretim yılı yeni yasasını duyuruyor ve ilkokul 1'inci sınıflara karne var ama not yok haberini aktarıyıoruz. Milli Eğitim Bakanlığı MEB ilköğretim 1’inci sınıf öğrencilerini karne stresinden kurtarmak için, notla değerlendirme yapılmamasına yönelik...
  5. Gebelik var ama kese yok neden?

Gebelik var ama kese yok neden?

Sayfamıza bir çok anne adayı tarafından yöneltilen sorulardan biride usg incelemesinde kesenin görülüp bebeğin neden görülmediği ..Bu sorulardan birini yayınlamak istiyorum. Merhaba hocam 8 haftalık gebeyim usg incelemesinde kese var ama bebek yok doktorum 1 hafta daha beklememizi ve sonuca göre kürtaj olabileceğini söyledi ne yapmalıyım? 8 haftalık gebelikte boş kese tanısı vajinal ultrasonla...

Sayfayı Paylaş