gebe
  1. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28

derdime derman olur musunuz :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında bur_çak tarafından paylaşıldı.

merhaba melekler,yardımınıza ihtiyacım var.sürekli boğaz kuruluğundan iltihabından şikayetçiyim.doktora gittim kbb ye olsun sağlık ocağına olsun.antibiyotik kullandım hep, boğaz ilaçları ağrı kesiciler.faydası oluyor ama geçici.sonra tekrar nüksediyor.geçen sene kbb ye gittiğimde yemek boruma doğru ciddi olmayan bi yara varmış onun içinde vitamin hapı vermişti ama ben ömrüm boyunca vitamin kullanamam ya da sürekli antibiyotik kullanamam.bal yediğimde acıdığını hissediyorum ve iyi geldiği söyleniyor bende ılık suyun içine karıştırıp deniyorum bakalım benim fikrim hakkında yani ılık ballı su ya da daha farklı bi fikri olan lütfen rica ediyorum söylesin.çünkü ne yediriyor ne içiriyor,sürekli yorgun oluyorum halsiz bırakıyor ve iltihaplandığı zaman çok özür dileyerek söyliyorum ama ağız kokusu yapıyor.yardımlarınızı bekliyorum :(

2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Gecmis olsun, annemin bir sözü vardir... Neren agrirsa canin orada.... diye gercekten de öyle.... Hic migdeni kontrol ettirdinmi? Belkide migdende fazla miktarda asit var ve ondan dolayi bogazinda rahatsizligini hissediyorsun.
    Benim anneannemdede bu sorun vardi, sürekli bogazindan sikayetciydi, sonunda migdesinin cok fazla asit üretti ortaya cikti doktor migdesine ilac yazdi ve gecmisdi.
    Birde aklima su geliyor, günde ne kadar su iciyorsun? Biz suyu pek önemsemiyoruz ama günde kesinlikle 1,5-2 litre su icilmesi gerekiyor. Ve bu kadar icemiyorsan, susuzluktanda gelebilir.

Tekrar gecmis olsun, Allah c.c. sifa versin
    Amin

PİNKİ bunu beğendi.
  3. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    canım çok teşekkür ederim duan için Allah razı olsun.evet az su içiyorum bende o gruba dahilim.sıcak veya soğuk bişeyde yiyemiyorum içemiyorum kuruluk nedeniyle her şeyi ılık içiyorum suyuda çayıda kahveyide.evet midemde de sorun var.mide doktoruna gittiğimde yemek öncesi yemek arası yemek sonrası ilaçları veriyor hep.benim midem zaten küçük bu nedenle hemen doyan bi insanım ve aç karnına su içtiğim zaman yani aç karnına hapını içtiğimde zaten doygunluk hissediyorum.kaldı ki yemek arası ve sonrasını içicem.onlarda bi çare olmadı yani canım :( şu günlerde çok fazla taktım dediğim gibi bi de koku sorunu var, boğazım rahatsız olduğunda oluyor, nası halledicem ben bunu, konuşmaya çekinir utanır oldum sürekli elime hohlayıp koklamaya başladım :( iğrençleştim baya :(

derdime derman olur musunuz :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yok Mu Derdİme Derman Olacak

Yok Mu Derdİme Derman Olacak

derdime derman derdime derman yok hazmedemiyorum yok olmaları ki Nasıl anlatsam nerden başlasam hiç bilmiyorum melekler çekilecek nede çok çilem varmış herşey bu kadar mı üstü üste gelir.ALLAH büyük diyorum mevlama sıgınıyorum ama içim bagırıyo ama beni duyan yok ki sessiz isyan benimkisi.Benim derdim kendi ailem anne ve babam onlar benim canım yaa elimden birşey gelmemesi beni kahrediyo.Belki...
  2. derman aradım derdime ilahisi

derman aradım derdime ilahisi

derman aradım derdime ilahisi derman arardım derdime nota ilahisi aradım ilahi sözleri notalı ilahiler Hakkın Habibinin sevgili dostu Yemen illerinde Veysel Karani Söylemez yalanıyemez haramı Yemen ilerinde Veysel Karani Seherde kalkuben yola giderdi Hakkın binbir ismin zikir ederdi Allah Allah deyu deve güderdi Yemen ilerinde Veysel Karani Elinde asası hurma dalından Eğninde hırkası deve...
  3. hem derdimsin hem dermanım!!!!

hem derdimsin hem dermanım!!!!

tu hem derdi hem dermani sen benim canyoldaşımsın nefesim hayatımın anlamısın... sen hem derdim hem dermanımsın... üzersin... ama olmasan eğer dünyamda ben hayata küserim.... melekler var mı aramızda eşine sevgilisine hem derdimsin hem dermanım diyen?????
  4. çocugun mu var ,derdın var...

çocugun mu var ,derdın var...

Cocunuz mu var o zaman kesın derdınız var :)))))))))))))))))))))))) [attach][attach][attach][attach][attach]
  5. Dert Ortağım Benim :( Derdine derman olalım,anlat,rahatla...

Dert Ortağım Benim :( Derdine derman olalım,anlat,rahatla...

Eşi ve eşinin ailesiyle sorun yaşayanlar!!!Eşiyle ve eşinin ailesiyle ilgili sorun yaşayanlar (Kayınvalide, kayınbaba, elti, görümce vb.) burada paylaşımlarımızı yapabilir birbirirmize destek olabiliriz meleklerim...

Sayfayı Paylaş