gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dereotlu poğaça nasıl yapılır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dereotlu poğaça nasıl yapılır? tarifi var mı? Arkadaşlar geçenlerde arkadaşda yedim bayıldım içinde dereotu vardı ama tarifini bilmiyorum sizden bekliyorum tarif ve öneri

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Dereotlu poğaça nasıl yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dereotlu Çorba

Dereotlu Çorba

dereotlu çorba dereotlu tavuk çorbası MALZEMELER 2 adet tavuk butu 1 demet dereotu 3 yemek kaşığı un 2 yemek kaşığı sıvıyağ yarım kilo süt HAZIRLANIŞI 2 kaşık un ve 2 kaşık yağı orta ateşte pembeleştirin. 1/2 kg sütü azar azar tencereye ilave edin. Haşlamış olduğunuz tavuk etinin suyunu da 2 bardak olmak kaydıyla ekleyin. Sürekli karıştırın. Kaynamaya yakın...
  2. Maydonoz ve dereotlu Krep

Maydonoz ve dereotlu Krep

dereotlu krep maydonozlu krep maydonozlu tarifi kerp tarifi Malzeme; 3 yumurta 3 çay finacanı un 3 çay fincanı süt (yoksa-su) istediğiniz öçüde kıyılmış maydonoz İç malzeme olarak peynir,(arzuya göre küp doğranmış domates-yeşil biber) Kerp malzemesini iyice çırparak kızgın (ve genişçe) bir teflon tavada arkalı önlü pişirin (tabi tavanın genişliği ölçüsünde ince yufka gibi olacak ve biri...
  3. Poğaça hamuru nasıl hazırlanır?

Poğaça hamuru nasıl hazırlanır?

Poğaça hamuru nasıl hazırlanır? Kızlar ben poğaçaya bayılıyorum ve sıcakken seviyorum bir karar aldım artık evde kendim yapacam ama nasıl yapılır bilmiyorum. acaba Poğaça hamuru nasıl hazırlanır? Lütfen yardım edin.
  4. Dereotlu Peynirli Poğaça Nasıl Yapılır ?

Dereotlu Peynirli Poğaça Nasıl Yapılır ?

dereotlu peynirli poğaça dereotlu poğaça nasıl yapılır dereotlu poğaça tarifi Şöyle tavşankanı demlenmiş miss gibi bir çay, dumanı üstünde :) Yanında hazırlanmış bir tabak. İçinde bir dilim yumuşacık üzümlü kek, tazecik marulların içinde mercimek köftesi, fırından yeni çıkmış ıspanaklı kol böreği ve mis gibi kokusuyla dereotlu poğaça :) Ne o ? Yoksa dereotlu poğaçanın nasıl yapılacağını...
  5. Evde parfüm nasıl yapılır?

Evde parfüm nasıl yapılır?

Parfümlerin cep yakan fiyatlarının ve bilinmeyen ve günümüz ticaret hayatında var olan risklere rağmen gündelik koşuşturmalarımız parfümü zaruri hale getirmektedir. Bazı insanlar bünyeleri gereği çok aşırı terlerken bazıları da ne kadar yoğun tempoda çalışırsa çalışsın bir gram terlememektedir. Bu tür insanlar parfüme çok ihtiyaç duyamaz ve hatta parfüm kullananları tenkit dahi edebilir. Ama...

Sayfayı Paylaş