gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dereotlu poğaça nasıl yapılır?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dereotlu poğaça nasıl yapılır? tarifi var mı? Arkadaşlar geçenlerde arkadaşda yedim bayıldım içinde dereotu vardı ama tarifini bilmiyorum sizden bekliyorum tarif ve öneri

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Dereotlu poğaça nasıl yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dereotlu Çorba

Dereotlu Çorba

dereotlu çorba dereotlu tavuk çorbası MALZEMELER 2 adet tavuk butu 1 demet dereotu 3 yemek kaşığı un 2 yemek kaşığı sıvıyağ yarım kilo süt HAZIRLANIŞI 2 kaşık un ve 2 kaşık yağı orta ateşte pembeleştirin. 1/2 kg sütü azar azar tencereye ilave edin. Haşlamış olduğunuz tavuk etinin suyunu da 2 bardak olmak kaydıyla ekleyin. Sürekli karıştırın. Kaynamaya yakın...
  2. Poğaça hamuru nasıl hazırlanır?

Poğaça hamuru nasıl hazırlanır?

Poğaça hamuru nasıl hazırlanır? Kızlar ben poğaçaya bayılıyorum ve sıcakken seviyorum bir karar aldım artık evde kendim yapacam ama nasıl yapılır bilmiyorum. acaba Poğaça hamuru nasıl hazırlanır? Lütfen yardım edin.
  3. Dereotlu Peynirli Poğaça Nasıl Yapılır ?

Dereotlu Peynirli Poğaça Nasıl Yapılır ?

dereotlu peynirli poğaça dereotlu poğaça nasıl yapılır dereotlu poğaça tarifi Şöyle tavşankanı demlenmiş miss gibi bir çay, dumanı üstünde :) Yanında hazırlanmış bir tabak. İçinde bir dilim yumuşacık üzümlü kek, tazecik marulların içinde mercimek köftesi, fırından yeni çıkmış ıspanaklı kol böreği ve mis gibi kokusuyla dereotlu poğaça :) Ne o ? Yoksa dereotlu poğaçanın nasıl yapılacağını...
  4. Kusursuz makyaj nasıl yapılır ?

Kusursuz makyaj nasıl yapılır ?

Bir makyajın kusursuz olması için, hangi makyaj malzemesinin nasıl bir cilde uygulanacağı çok önemlidir. Örneğin nemli bir cildiniz varsa, makyajın yüzünüzden akmaması için makyaj sabitleyici sprey kullanmanız gerekir. Eğer kuru bir cildiniz varsa, nemlendirmek için alkolsüz tonikleri tercih etmelisiniz. Şimdi sırasıyla kusursuz bir makyaj için gereken makyaj tekniklerini inceleyelim....
  5. Yumurtlamanın tespiti nasıl yapılır?

Yumurtlamanın tespiti nasıl yapılır?

Ovülasyon (yumurtlama) gebe kalmadaki en önemli faktörlerden birisidir. (bir kadındaki iki yumurtalıktan birindeki follikülden bir yumurta salınması)Döllenmenin gerçekleşmesi için partnerler arasındaki cinsel ilişkinin zamanlaması büyük önem taşıyor.Yumurtanın ömrü sadece 24 saat tir.Spermin kadın vücudunda canlı kalabildiği süre ise en fazla 3-4 gündür. Yumurtlama döneminde yumurta bir fallop...

Sayfayı Paylaş