gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Deri berjerler çok şıklar

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

BErjer modelleri Deri berjer örnekleri
    Bejer ihtiyacınız varsa deri kumaş ağır ve şık göstereeğinden deri berjer modellerine göz atmanızı öneririz meleklerim. Özellikle ofis dekorasyonu için tercih edilecekse ideal olan deri modellerdir.

Deri berjerler çok şıklar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çoğu bebeğin derdi: Pişik

Çoğu bebeğin derdi: Pişik

Bebeklik döneminin en sık karşılaşılan sağlık problemlerinden biri olan pişik, bebeklerin yanısıra daha büyük çocuklarda ve yetişkinlerde de görülebilir. İngiltere’de yapılan bir araştırmaya göre 20 aydan küçük bebeklerin yüzde 65’inde en az bir kez pişik oluşur. Türkiye’de ise 0-1 yaş arasındaki bebeklerin çok büyük bölümünde pişik oluşuyor. Pişik nasıl oluşur? Pişiğin nedeni derinin tahriş...
  2. Derdİm Çok

Derdİm Çok

Derdim çoktur hangisine yanayım Yine tazelendi yürek yarası Ben bu derde nerden derman bulayım Meğer şah elinden ola çaresi Türlü donlar giyer gülden naziktir Bülbül cevreyleme güle yazıktır Çok hasretlik çektim bağrım eziktir Güle gelir gelir canlar paresi Benim uzun boylu serv-i çınarım Yüreğime bir od düştü yanarım Kıblem sensin yönüm sana dönerim Mihrabımdır iki kaşın arası Didar ile...
  3. Deri mobilya şık ama…

Deri mobilya şık ama…

Deri mobilyalarda estetik ve şık olduğu için tercih edilen bir malzeme. Ancak deri kullanılan mobilyaları seçerken bazı şeylere dikkat etmemize gerekiyor. Dikkat edilmesi gereken ilk şey derinin elastik bir yapıya sahip olması. Kullanılmaya başlandıktan sonra hafif bir bollaşma yapabilir, bu gayet normal yani hemen mobilyanızı ya da aldığınız bir giysiyi iadeyi düşünmemeniz gerekir. Gerçek...
  4. Çok Şık Bayan Deri Eldiven Örnekleri

Çok Şık Bayan Deri Eldiven Örnekleri

bayan deri eldiven deri eldiven modelleri 2012 deri eldiven bayan Ellerimiz özellikle kışın çok fazla soğuğa ve ısı değişimine maruz kaldığı için yıpranırlar. Bu sebeple el bakımımızı ihmal etmemeli ve kışın onları korumalıyız. Dışarı çıkarken eldiven kullanmak ta fayda edecektir. Eğer eldivenler hem elimi soğuktan korusun, hem de biraz havalı olsun diyorsanız deri eldivenler tam size göre....

Sayfayı Paylaş