gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

deri ceketler hepside çok hoş kızlar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]
    [​IMG][​IMG]

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Süper modeller teşekkürler.

deri ceketler hepside çok hoş kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. grup hepsi kızlarından çok özel resimler

grup hepsi kızlarından çok özel resimler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bunların hepsi fistodan yapılmış ve çok hoşlar

Bunların hepsi fistodan yapılmış ve çok hoşlar

Şu fisto nelere kadirmiş arkadaşlar:D Hele şu fistodan yapılanları görünce gerçekten şaşkınlığımı gizleyemiyorum Benim bildiğim fistoyu genelde bebe kıyafetlerinde yada çeyizlik türü eşyalarda kullanırlardı ama sınır tanımayan modacılar fistoyu çok farklı yerlerde tasarlayıp bizlere sunmuşlar ama iyiki sunmuşlar bazı modellere bayıldım gerçekten çok hoş görünüyorlar :)
  3. Hepsi hoş

Hepsi hoş

Hepsi hoş siyah ve gri tonlarında bluz modelleri kombin edilmesi için sıra bekliyor..
  4. Deri Ceket

Deri Ceket

deri ceket Deri Ceket ' ler Hızlı bir şekilde girilen sonbaharla beraber deri ceketlerde piyasaya çıktı... Bazı ünlülerin deri ceket modelleri..
  5. Deri ceketler

Deri ceketler

deri ceketler Havaların ısınmasıyla birlikte palto ve kabanlardan kurtulma vakti geldi. Bu havalarda en çok tercih edilen deri ceketler ve trençkotlar oluyor. Bu ilkbahar yaz sezonunda ise özellikle military tarzı deri ceketler kullanılacak. Victoria Beckam’ın bu aralar üzerinden çıkarmadığı deri ceketi Marc Jacobs imzalı.

Sayfayı Paylaş