gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Deri Koltuk Modelleri

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Evlerin olmazsa olmazlarından olan en önemli dekorasyon eşyalarından biride koltuklardır. Oturma odası ve salonlarımızda kullandığımız koltukların sağlam, modern ve şık olmasını isteriz. Özellikle misafirlerimizi salonlarımızda ağırladığımızdan dolayı, salonlarımızın daha güzel ve modern dekore edilmesi biz hanımlar için daha bir önem teşkil eder. Bizim beğenimiz dışında, gelen misafirlerimizin de dekorasyonumuzu beğenmesi bizleri memnun eder. Bu yüzdendir ki salonlarımızın şık olmasını isteriz. Dikkat ediyorum da artık deri koltuklar günümüzde ev dekorasyonunda yaygınlaştı. Hatta ofisler de ve iş yerlerinde deri koltuk modellerine rastlamak mümkün. Çünkü deri koltuk bulunduğu alana modern bir şıklık katıyor. Her geçen gün tasarımlarına bir yenisi eklenen deri koltuk modelleri birbirinden renkli, güzel, farklı tasarımlarıyla evlerimiz için hazırlanıyor. Evlerinize modern şıklık katmak istiyorsanız eğer, deri koltuk modellerinden istediğiniz ve beğendiğiniz tarzda olanı seçerek dekorasyonunuza ekleyebilirsiniz.

Vinesse markası deri koltuklar üretiyor arkadaşlarım. dilerseniz bu koltukları buraya tıklayarak inceleyebilir ve online şekilde satında alabilirsiniz. N11 gibi sitelerden de koltukları bulabilir ve satın alabilirsiniz fakat benim sizlere tavsiyem kesinlikle deri koltuk alırken modele bakmanız ellemeniz ve test etmeniz gerekiyor. Bu benim fikrim sonra firmalar üzerinden gelen ürünlerde sıkıntı çıkabilir. Online alışveriş yapacak kişiler mutlaka firma hakkındaki tüketici şikayetlerine ve alacakları ürünün yorumlarına baksınlar.

DERİ KOLTUKLAR NASIL TEMİZLENMELİ

Sizlere Google üzerinden arakladığım 2016 yılı deri koltuk modellerini sunuyorum umarım beğenirsiniz.

DERİ SUNİ DERİ KOLTUK MODELLERİ RESİMLERE TIKLAYARAK GALERİDE GEZEBİLİRSİNİZ

Deri ve Suni Deri Koltuk Takımı Modelleri Deri ve Suni Deri Koltuk Takımı Modelleri Deri ve Suni Deri Koltuk Takımı Modelleri Deri ve Suni Deri Koltuk Takımı Modelleri Deri ve Suni Deri Koltuk Takımı Modelleri Deri ve Suni Deri Koltuk Takımı Modelleri Deri ve Suni Deri Koltuk Takımı Modelleri Deri ve Suni Deri Koltuk Takımı Modelleri Deri ve Suni Deri Koltuk Takımı Modelleri Deri ve Suni Deri Koltuk Takımı Modelleri Deri ve Suni Deri Koltuk Takımı Modelleri Deri ve Suni Deri Koltuk Takımı Modelleri

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 31 Mart 2016
    ASİMELEK ve CeMoŞ bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    bu koltuk modellerini çok beğeniyorummmm yaa çok güzeller ama beyaz olduğu için pek de istemiyorum::D:D

GREY bunu beğendi.
Deri Koltuk Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deri koltuk ve sehpalar..

Deri koltuk ve sehpalar..

Salonunuzda şıklığa önem veriyorsanız bu deri koltuklardan ve sehpalardan birini secebilirsiniz:)
  2. Deri koltuklar ve deri köşe takımları

Deri koltuklar ve deri köşe takımları

deri köşe takımları deri köşe takımı kenarları koltuk takımları fiyatları Deri koltukların artıları olduğu kadar eksileride var bana göre.Tamamen deri kullanmasamda kenarları der koltukları bende kullanıyorum temizliği bana göre gayet pratik oluyor çünkü toz alır gibi nemli bir bezle bunu yapıyorsunuz eksilerinden biri bir kere soğuk tutuyor ve bazı modellerde hareket ettiğiniz zaman tuhaf...
  3. deri koltuk modelleri

deri koltuk modelleri

kenarları deri koltuk
  4. 2016 Deri Koltuk Takımı Modelleri

2016 Deri Koltuk Takımı Modelleri

Koltuk takımı denildiği zaman ilk akla gelen modeller arasında kendini gösteren deri koltuk takımları salonlarda son derece şık ortam zenginlikleri oluşturmaktadır. 2016 senesinde evindeki salon mobilya değişimi tercihinde bulunacaklar için geliştirmiş olduğum yazımda derinin ihtişamını hem açık hem de koyu renklerle sizlere vermeye çalışacağım. Melekler mekanı takipçileri olarak...

Sayfayı Paylaş