gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Deri koltuk ve sehpalar..

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Salonunuzda şıklığa önem veriyorsanız bu deri koltuklardan ve sehpalardan birini secebilirsiniz:)

2. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    deri koltukları severim ama bunlar çok kaba salona değilde işyerine daha çok uyar bu koltuklar,tercihim daha zarif ve daha küçük modeller

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Ya deri denilince sinirleirm zıplıyor.Benim de köşe takımının bazı yerleri beyaz deri ve benim velet hep çizmiş.Şimdi çıktı ama çıkartana kadar benimde canım çıktı.Deri dert ya:):)ama bu tasarımlar güzelmiş emeğine sağlık...

Deri koltuk ve sehpalar.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Deri koltuklar ve deri köşe takımları

Deri koltuklar ve deri köşe takımları

deri köşe takımları deri köşe takımı kenarları koltuk takımları fiyatları Deri koltukların artıları olduğu kadar eksileride var bana göre.Tamamen deri kullanmasamda kenarları der koltukları bende kullanıyorum temizliği bana göre gayet pratik oluyor çünkü toz alır gibi nemli bir bezle bunu yapıyorsunuz eksilerinden biri bir kere soğuk tutuyor ve bazı modellerde hareket ettiğiniz zaman tuhaf...
  2. Deri Koltuk Modelleri

Deri Koltuk Modelleri

Evlerin olmazsa olmazlarından olan en önemli dekorasyon eşyalarından biride koltuklardır. Oturma odası ve salonlarımızda kullandığımız koltukların sağlam, modern ve şık olmasını isteriz. Özellikle misafirlerimizi salonlarımızda ağırladığımızdan dolayı, salonlarımızın daha güzel ve modern dekore edilmesi biz hanımlar için daha bir önem teşkil eder. Bizim beğenimiz dışında, gelen...
  3. Dekoratif koltuk sehpaları

Dekoratif koltuk sehpaları

2012 Sehpa modelleri Koltık sehpaları Dekoratif sehpalar Sehpaların envayi çeşidi mevcut. Orta sehpa, zigon sehpa, ayaklı tepsi bunlardan bazıları. Bu aralar da koltuk sehpaları çok moda meleklerim. Akşam evimize gittiğimizde ayaklarımızı uzatıp televizyon izlemek o günün tüm yorlunluğunu almaya birebirdir. Çoğu zaman kahve eşlik eder bu keyfe ya da patlamış mısır, çerez. İşte bu koltuk...
  4. Deri orta Sehpa

Deri orta Sehpa

Orta sehpa modelleri Deri orta sehpalar Farklı bir görünüm kazandırmak içn farklı orta sehpa modelleri arıyorsanız deri orta sehpa mekana farklı ama traz bir görünüm kazandıracaktır. Deri koltukları olanlar için oldukça idealdir.
  5. Deri koltuk ve kırmızının buluşması

Deri koltuk ve kırmızının buluşması

Deri koltuk modelleri kırmızı dekorasyon Kırmızı dekorasyon ve deri koltuk çok uyumlu duruyor ve mekanı şık gösteriyor. Çok modern bir salon olmuş.

Sayfayı Paylaş