gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Deri koltuklar ve deri köşe takımları

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

deri köşe takımları deri köşe takımı kenarları koltuk takımları fiyatları Deri koltukların artıları olduğu kadar eksileride var bana göre.Tamamen deri kullanmasamda kenarları der koltukları bende kullanıyorum temizliği bana göre gayet pratik oluyor çünkü toz alır gibi nemli bir bezle bunu yapıyorsunuz eksilerinden biri bir kere soğuk tutuyor ve bazı modellerde hareket ettiğiniz zaman tuhaf sesler çıkartabiliyor:DHerşeyine razıyım ben deri toltukları tercih ediyorum diyorsanız işte sizler için modern deri koltuklar ve deri köşe takımları [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Hoş görünüyorlar ama deri kullanımına karşıyım :)

3. hulya969

hulya969 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten güzel

Deri koltuklar ve deri köşe takımları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ladin Koltuk ve Köşe Takımları

Ladin Koltuk ve Köşe Takımları

köşe takımları fiyatları mutfak köşe takımları ve fiyatları ladin mutfak ladin koltuk
  2. Deri koltuk ve sehpalar..

Deri koltuk ve sehpalar..

Salonunuzda şıklığa önem veriyorsanız bu deri koltuklardan ve sehpalardan birini secebilirsiniz:)
  3. 2011 Köşe Koltuk Takımları

2011 Köşe Koltuk Takımları

köşe takımları koltuk takımları köşem koltuk köşe 2011 Kızlar biliyorsunuz son zamanlarda köşe koltuk takımları yeniden moda oldu...Evlenecekler veya evindeki koltuk takımlarını yenileyecekler için birbirinden şık ve kullanışlı köşe koltuk takımları...
  4. Deri koltuk ve kırmızının buluşması

Deri koltuk ve kırmızının buluşması

Deri koltuk modelleri kırmızı dekorasyon Kırmızı dekorasyon ve deri koltuk çok uyumlu duruyor ve mekanı şık gösteriyor. Çok modern bir salon olmuş.
  5. 2014 İstikbal Deri Koltuk Takımları

2014 İstikbal Deri Koltuk Takımları

2014 deri koltuk modelleri, istikbal deri koltuk modelleri, 2014 koltuk modelleri Evinizin tüm mobilya ve tekstil ihtiyaçlarının yanısıra aksesuar modellerini en kaliteli ve modern tasarımları ile gidermeye devam eden istikbal mobilya, diğer ürünler de olduğu kadar koltuk takımı modelleri ile çok beğeniliyor. İstikbalin koltuk takımı serisinin gözde parçasından biri olan modeline deri koltuk...

Sayfayı Paylaş