gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Deri Koltukları Temizleme Rehberi

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa, Deri Koltukları Temizleme Rehberi konusu hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, eskiden sadece büro mobilyası olarak kullanılan deri koltuklar, birkaç sezondur evlerimize girmeye başladı. Kullanımı her ne kadar kolay görünse de bakım gerektiren deri koltukların temizliği hakkında bilgiler veriyoruz sizlere...

Deri koltuklar asla direk sabun veya temizlik malzemesi dökmemelisiniz. Nemli bir beze kullanacağınız temizleyiciyi döküp dairesel hareketlerle temizlemelisiniz.

Bu temizleyici koltuğunuzun derisi üzerinde kalmaması gerektiğinden duru suyla temiz bir bezle durulayınız bezi tekrar aynı hareketlerle silmelisiniz. Çok dikkat edilmesi gereken husustan biride bez çok sulu olmamalıdır. Aksi takdirde koltuk derisi üzerinde kalan su deriyi bozar.

Tekrar kuru bir bezle koltuğunuzu iyice kurulayın. Nemden uzak durun. Deride bulunan doğal yağlar gider. Bu yağlar sayesinde mobilyanız parlak görünür. Silme işleminde giden yağların geri kazandırmak için temiz yumuşak bir beze az yağ dökerek iyice yedirin. Fazla dökmemeye özen gösterin.

Deri Koltukları Temizleme Rehberi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derin Hacc Rehberi

Derin Hacc Rehberi

mekke ye inen melekler mekke ye inen melek kabeye nur nur Niyet Gidiyorsun.. Bir ömür boyu bu yolculuğu beklemiştin. Belki kalbini gidenlerle birlikte oralara gönderdin, belki ruhunla hayalen tavaflar ettin. Şimdi ayaklarınla basa basa yola düştün işte. Belki daha önce uzun yolculuklara çıkmıştın, belki daha önce de hacca gitmiştin. Bilmelisin ki, hac yolculuğu diğer yolculuklarından farklıdır...
  2. Rehber

Rehber

Seyahat yapmaya, nakliyeciye, bir sözü başkasına götürmekle görevli kimseye, tahsildar yahut öşür sahibine yahut berbere delalet eder.Rüyada rehber görenin, işlerini başkalarına bırakmaması gerektiğini gösterir. Rüyada rehber görmek, işlerini kendisi yapması gerektiğine, başkalarına yaptırmamasına yorumlanır. Kişi kendisi rehber olursa önemli bir işin başına geçer. Rehberin peşinden giden de...
  3. Deri koltuktaki tükenmez kalem lekesi

Deri koltuktaki tükenmez kalem lekesi

deriden tükenmez kalem lekesi nasıl çıkar deri koltuktan tükenmez kalem lekesi nasıl çıkar deri koltuktaki deriden derideki Arkadaşlar lütfen bi bildiği olan varsa benimle paylaşsın. oturma grubum beyaz deri ve tükenmez kalem lekeleri var ne yaptımsa çıkmadı. çamaşır suyu hariç herşeyi denedim kosla.enveyin log. cif karbonatla sildim ,limonla sildim kolonya dktüm ama yok yok.... bilen varsa...
  4. Koltukların deri başlıklarını nasıl temizleyebilirim?

Koltukların deri başlıklarını nasıl temizleyebilirim?

deri koltuk nasıl temizlenir beyaz koltuk nasıl temizlenir Melekler bana deneyimleriniz lazım koltuk takımımın kenarları beyaz yapay deriden tabi sürekli kirleniyor önceleri silince bembeyaz oluyordu şimdi öyle olmuyor, siz nasıl temizliyorsunuz? Koltuk takımım bu:
  5. Deri koltukların bakımı hakkında bilgiler

Deri koltukların bakımı hakkında bilgiler

Deri koltuklar dekorasyona daha modern ve ağır bir hava katarken zamanla matlaşabiliyor ve buda görüntü açısından hiç hoş durmuyor.Ev ve ofis dekorasyonunda oturma grubu olarak deri kullanıyorsanız,deri koltuk temizliği nasıl yapılır,deri koltuklar nasıl silinir,deri koltuklar nasıl parlatılır tüm detaylı bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Deri koltukları ya da diğer yüzeyleri...

Sayfayı Paylaş