gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Deri lekesi...

Konu, 'Cilt Hastalıkları' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Deride görülen esmer lekelere “Karaciğer lekeleri”, beyaz lekelere de “Vitligo” adı verilir. Bunlar merhem veya kremlerle gizlenebilir.

Deri lekesi... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derİ

Derİ

DERİ Genellikle kullanım eşyasına yönelik olarak tasarlanan ve derinin çeşitli tekniklerde işlenmesi ve bezenmesiyle oluşturulan eserlerdir. Kitap ciltleri, mataralar, su tasları, kutular, eldivenler, çizmeler, terlikler, kitap kabı vb. gibi gündelik hayata ilişkin...
  2. Deri

Deri

Her cins deri hayır ve menfaattır. Eti yenen hayvanların derisi helal kazanca, etinin yenmesi haram olan hayvanın derisi şüpheli ve haram kazanca, Deve derisi mirastan ele geçecek mala, Bir hayvanın derisini yüzdüğünü görmek insanların işlerini yoluna kooymaya, doğru hareket etmeye ve düzenli yaşamaya, Hayven derisi bazen ev edinmeye delalet eder. (İnsan teni için Bakınız; Cilt.)Deri ile...
  3. Dere

Dere

İçinden az bir su akan ve çevresi güzel manzaralı dere kamuya ait bölgeden geçiyorsa ora insanları güzel hayata, özel mülkten geçiyorsa, bu kişinin hayat ve geçim güzelliğine, Evler arasından yahut yerleşim alanının içinden geçen dere, suyu berrak ve tattlı ise bolluk ve berekete, Bağ ve bostandan geçen dere (ark) kadının hamileliğine, bekarın evlenmesine, Dere bazen kişinin hanımına, onda...
  4. Deri koltuktaki tükenmez kalem lekesi

Deri koltuktaki tükenmez kalem lekesi

deriden tükenmez kalem lekesi nasıl çıkar deri koltuktan tükenmez kalem lekesi nasıl çıkar deri koltuktaki deriden derideki Arkadaşlar lütfen bi bildiği olan varsa benimle paylaşsın. oturma grubum beyaz deri ve tükenmez kalem lekeleri var ne yaptımsa çıkmadı. çamaşır suyu hariç herşeyi denedim kosla.enveyin log. cif karbonatla sildim ,limonla sildim kolonya dktüm ama yok yok.... bilen varsa...
  5. oje lekesi

oje lekesi

arkadaşlar oje sürerken fırçası en sevdiğim kaprimin üstüne düştü hemen sildim ama lekesi çıkmadı nasıl çıkartabilirim? ayrıca unutmadan söyliyim oje koyu renkli değildi.

Sayfayı Paylaş