gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Derici

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Mal ve miras taksimine yahut bu işlerde insanlara yardım eden kimseye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Debbağ, Tabakhane.)

Derici konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İrem Derici Masal şarkısı 12 Şubat O Ses Türkiye

İrem Derici Masal şarkısı 12 Şubat O Ses Türkiye

İrem Derici Masal şarkısı 12 Şubat O Ses Türkiye Kızlar selam hepinize.12 Şubat O Ses Türkiye İrem Derici Masal şarkısının sözlerini verebilirmisiniz bana acaba?
  2. İrem Derici "Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı" Şarkısı Sözleri

İrem Derici "Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı" Şarkısı Sözleri

irem derici, düşler ülkesinin gelgit akıllısı, düşler ülkesinin gelgit akıllısı sözleri Sevgili melekler, söz ve müziğini Sezen Aksu'nun yaptığı ve benim son zamanlarda (Beyza adminim sayesinde) sık sık dinlediğim Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz. Solist Oses Türkiye'den de hatırlayacağınız İrem Derici.. Gittin mi sahiden...
  3. İrem Derici "Kalbimin Tek Sahibine" Şarkısının Sözleri 2014

İrem Derici "Kalbimin Tek Sahibine" Şarkısının Sözleri 2014

irem derici 2014, irem derici kalbimin tek sahibine, kalbimin tek sahibine şarkısının sözleri Sevgili melekler, şarkıcı İrem Derici ilk olarak 14 Şubat'ta konuk olduğu Beyaz Show'da okuduğu "Kalbimin Tek Sahibine" adlı şarkısıyla sosyal medyada tıklanma rekorları kırıyor. Söz ve müziği Hüseyin Boncuk'a, düzenlemesi ise Mustafa Ceceli'ye ait olan parçanın çok beğenilmesi üzerine,...
  4. Şarkıcı İrem Derici Nişanlandı!

Şarkıcı İrem Derici Nişanlandı!

irem derici haberleri, irem derici, irem derici nişanlısı Sevgili melekler, son zamanda yıldızı parlayan ünlü şarkıcı İrem Derici nişanlandı. Bir süredir beraber olduğu Rıza Esendemir ile evlilik yolunda adım atan Derici nişan fotosunu instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Esendemir, nişan sonrası çekilen fotoğrafı Instagram'da yayınlarken, altına da "Maşallah diyin. Gözü...
  5. İrem Derici Yılbaşı Programı 2015

İrem Derici Yılbaşı Programı 2015

irem derici nerde sahne alacak, irem derici yılbaşı konseri 2015, irem derici konser bileti fiyatları, irem derici yılbaşında nerede, irem derici konseri bilgileri 2014 yılına damgasını vuran sanatçılardan biri olan İrem Derici yeniyılı sahnede karşılayacak olan ünlülerin arasın da yer alıyor. İrem Derici yılbaşın da muhteşem bir konser ile sevenleriyle birlikte olacak. İrem Derici yılbaşında...

Sayfayı Paylaş