gebe
  1. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

Derin Bir Nefes Alın Neyin Kokusunu Alıyorsunuz?

Konu, 'Geyik Oyunlar' kısmında يeKe®îм tarafından paylaşıldı.

Evet Meleklerim çekin çekin nefesinizi neyin kokusunu aldınız? :popcorn::popcorn:

2. Minera

Minera Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Ben şu an yağmurdan sonra ıslanmış toprağın kokusunu duyuyorum. Aşk,sevgi,özlem kokusu da geliyor qaliba. Yine birileri aşık olmuş her halde. Birileri küstüyü bir arkadaşıyla barışmış. Birisi annesine onu çok sevdiyini söylemiş. Birisi hayatın ne kadar güzel olduğunu fark etmiş bir kez daha. Bir yağmur kokusu ne kadar deyiştiriyor dimi hayatı?! Hayat çok güzel. Hayat yaşamaya deyer
    Yüreyinde umut kayb olmamışsa eyer

eLit's bunu beğendi.
  3. Minera

Minera Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Sorunla alakasız bir cevap olduysa özür dilerim.

4. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

yok canım :D:D

bende sıcak sıcak simitin kokusunu alıyorum ımmmm

5. يeKe®îм

يeKe®îм Forum Okuru

yok canım :D:D
    bende sıcak sıcak simitin kokusunu alıyorum ımmmm

6. eLit's

eLit's Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    ben hastayım cnm koku alamıyorum :D:D

7. hüzün meleği 26

hüzün meleği 26 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    48
Derin Bir Nefes Alın Neyin Kokusunu Alıyorsunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derin bir nefes al

Derin bir nefes al

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Her altı kadından birinin derdi

Her altı kadından birinin derdi

Her 6 kadından birinde vajinal bölgede aniden başlayan ağrı, yanma, batma ve kaşıntı ile kendini gösteren nedeni kesin olarak belirlenemeyen ''Vulvadini'' hastalığı görüldüğü belirtildi. Hastalığı tamamen ortadan kaldıran bir tedavinin bulunmadığını ifade eden Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği (TJOD) 2. Başkanı, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Ali Baloğlu, antidepresanlar ve...
  3. Fabrika'dan yaz sezonu kokuları alıyorum..

Fabrika'dan yaz sezonu kokuları alıyorum..

2011 2012 sezonunun koleksiyonlarını hazırlayan Fabrika yeniden müşterilerine birbirinden güzel modelleri sunmanın heyacanını yaşıyor.. Koleksiyonlarında hem kışlık hemde yazlık ürünleri barındıran Fabrika sizlere bir kaç model ile yeni sezon ürünlerini örnekliyor..
  4. Doğru nefes alıyor musunuz?

Doğru nefes alıyor musunuz?

Solumun yani nefes alıp vermek; vücudumuzun en doğal ve otomatik dürtülerinden biridir. Her canlı nefesle oksijen alıp, karbondioksit ve atıkları vücudundan atar. Buna detoks denir. Vücudumuz besinsiz birkaç hafta, susuz birkaç gün dayanabilse de, beyin oksijensiz yalnızca birkaç dakika dayanabilir. Sağlıklı bir vücut iyi oksijen alımı ile gerçekleşmektedir. Yetersiz oksijen alımı; yorgunluğa,...

Sayfayı Paylaş