gebe
  1. ışılışıl

ışılışıl Forum Okuru

derin dondurucu tavsiye

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında ışılışıl tarafından paylaşıldı.

derindondurucu almaya karar verdim ama hangi marka ve model almalıyım bu konuda kararsızım sizler evinizde kullandığınız derin dondurucu marka ve modellerini paylaşırmısınız yada önerebileceğiniz bir derin dondurucu varsa yorumları bekliyorum

2. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63
    en çok tercih edilen derin dondurucu markası arçelik,eğer fiyat daha düşük istiyorsanız indesit ariston gibi markalardan da alabilirsiniz. Tabi arçelik servis imkanı daha kullanışlı bunuda göz ardı etmemek lazım

derin dondurucu tavsiye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derin dondurucu ile kışa hazırlık

Derin dondurucu ile kışa hazırlık

derin dondurucu kullanımı kışa hazırlık kışlık hazırlık kışlık hazırlıklar kışa hazırlıklar Derin dondurucu ile kışa hazırlık Yaz sebze ve meyvelerinin kış aylarında da sofralarımızdan eksik olmaması için en büyük yardımcımız derin dondurucuları ihtiyacı olanlar için karşılaştırdık. Yaz aylarından başlar kışa hazırlık. Özellikle kışlık erzaklar yazın tatlarından kış...
  2. Tavsiye

Tavsiye

Bir kişinin size tavsiyede bulunması, hayata bakış açınızın değişeceği ve hayatınızın yakında düzene gireceği anlamına gelir.Rüyada bir kimseye bir is için tavsiye mektubu verdiginizi, veya bir kimsenin sizi baska birine tavsiye etmek için mektup yazdigini görmeniz, her bakimdan yardima muhtaç bulundugunuza ve özellikle sagliginizin bozuk olmasi yüzünden bazi islerinizi aksattiginiza isarettir
  3. derin dondurucu önerilerinizz

derin dondurucu önerilerinizz

derin dondurucu önerileri hangi derin dondurucu iyi en iyi marka hangisi hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler ben kış hazırlığına başladım ama buzdolabımın buzluk kısmı bana yetmiyorr ve bu yıl derin dondurucu almak istiyorum ama hangisi iyidir bilemedim derin dondurucuyla kışa hazırlık süper olacak bı yıl :D:D ben çekmeceli almak istiyorum ama sandık biçilisi de ilgimi...
  4. Deri mont için tavsiye

Deri mont için tavsiye

Kızlar sizlerden tavsiye almak isityorum bi deri mont beğendim fiyatı da desa derimoda göre uygun gibi Deriza markasının mont şu : https://deriza.com/urunler/mont--ceket-bayan-deri-ceket--mont/daisy-kahve-deri-mont Daha önce buradan cüzdan almıştım sorunsuz ve hızlı bir şekilde geldi tekrardan buradan almak istiyorum fikirlerinizi almak istedim yardımcı olursanız sevinirim :))
  5. Derin dondurucu alırken nelere dikkat edilmeli ?

Derin dondurucu alırken nelere dikkat edilmeli ?

Mevsimi dışındaki bir çok meyve sebzeyi derin dondurucularda saklarız.Sadece meyve sebzeler değil et, balık,tavuk gibi besinleri de derin dondurucuda muhafaza ederiz.Derin dondurucular özellikle kalabalık aileler için ideal olsada iki kişilik ailelerde derin dondurucu kullanımını tercih ediyor.Geçmişte sebzeler cam kavanozlarda konserve yapılarak saklanıyordu.Bu işlem sağlıklı bir saklama...

Sayfayı Paylaş