gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Derma Seta Kullanan Var mı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım internet üzerinden bundan 1 hafta önce aldım ve kullanmaya başladım. Acaba kullanan var mı tam olarak bunu nasıl kullanmalıyım. Yara bere içinde kaldım ya acemilikten :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Derma Seta Kullanan Var mı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cyclo_progynova kullanan var mı?

cyclo_progynova kullanan var mı?

cylo prognova ile hamile kalınırmı cyclo progynova kullananlar yardim lütfen cyclo progynova faydaları hamile kalınırmı kullanırken kızlar ben doktora gittim benim kanam durmuyo ve erken erken adet oluyorum herşey normal sadece pko var oda böyle yapmaz diyo.bu ay bi ap verdi adet düzenleyici işte cyclo diye.biraz araştırdım kimisi çocuk olursa sağlıksız olur diyo kimisi çok kilo aldım...
  2. Airfryer Kullanan Var Mı?

Airfryer Kullanan Var Mı?

philips airfryer kullananlar philips airfryer kullanan yorum Kızlar philips sıfır yağla patates kızartan fritöz yapmış dün bi mağazada gördüm de pek inanamadım var mı böyle bir şey gerçekten? Kullanan var mı ?
  3. Derma Seta Acısız Epilasyon

Derma Seta Acısız Epilasyon

derma seta, acısız epilasyon, nedir, nasıl kullanılır, kullanıcı yorumları, ile ilgili bilgiler burada melekler Hem selülitlerinizle savaşmak hem de tüylerinizden kurtulmak ister misiniz melekler? :) Yeni çıkan bir aletle bu mümkün ! Derma Seta Epilasyon Aleti.. Geçelim tanıtımımıza :) Derma seta epilasyon aleti ile ağdaya , jilete , pahalı lazer tedavilerine son vermeye...
  4. Marincap Kullanan Var Mı??

Marincap Kullanan Var Mı??

Merhaba, 8 haftalık hamileyim. Doktorum destek olarak marincap'ı önerdi. Daha önce kullanan, fayda ve zararları hakkında bilgi verebilecek olan var mı???
  5. progestan kullanan var mı

progestan kullanan var mı

progestan kullanan var mı? bel agrısı yapıyor mu cvp yazın lutfen

Sayfayı Paylaş