gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

ders çıkartılmalı

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Bir akıl hastanesini ziyareti sırasında, adamın biri sorar: - Bir insanın akıl hastanesine yatıp yatmayacağını nasıl belirliyorsunuz? Doktor cevaplar:
    - Bir küveti su ile dolduruyoruz. Sonra hastaya üç şey veriyoruz: bir kaşık, bir fincan ve bir kova. Daha sonra ise kişiye küveti nasıl boşaltmayı tercih ettiğini soruyoruz. Siz NE yapardınız?
    Adam:
    - Hmmm... Anladım. Normal bir insan kovayı tercih eder. Çünkü kova hem kaşıktan hem de fincandan büyük.

-Hayır. der doktor.
    - Normal bir insan küvetin tıpasını çeker!
    Ders:
    Akıl, sadece bize sunulanlar dışında çözüm bulmaktır.

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ders çıkartılmalı
    Çok hoş gerçekten, akıl bize sunulanlar dışında çareler bulmaktır... Ellerine sağlık canım, güzel bir anekdottu..

3. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

okduğumdaa gerçekten çok beğendim.. nadir yazılar vardır asla unutmadığın herkese anlatabileceğin.. bu yazıda benim için öle oldu şimdi

4. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Katılıyorum, bu da onlardan biri. Ben de öğrencilerime anlatacağım bunu Pazartesi günü :)

5. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    aa bunaa çok sevindimm:) senin fikirlerinee örnek verebiliyosam ne mutlu bana.. bilmiyorum ama bilgecim gerçekten çok kültürlü adın gibi bilgeli bir insansın.. bende insallah 1 sene sonra fizik öğretmeni olucam.. öğretmenliğime bir parçadaa sen katıcam :)

6. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkür ederim canım benim. Gurur duydum gerçekten, içim bir garip oldu. Sen de kültürlü bir insansın, kendini geliştirmeye açık olmak bütün bilgilerden daha değerli emin ol. Harika bir öğretmen olacağından eminim. Tekrar teşekkür ederim birtanem. :)

ders çıkartılmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayat Derslerİ

Hayat Derslerİ

Herkes kendi tercih ettiği şekilde yaşar. Ama siz yine de bu hayat derslerine bir göz atın. Belki de kötü giden hayatınızı iyiye çevirebilecek bir ipucu vardır. * İyice tanımadan hiçbir insana bağlanma. * Bitmemiş ilişkilerin üzerine ilişki kurma, acı çeken sen olursun. * İyice soruşturup diğer insanların da haklı olabileceğini düşün. * Seni takmayanı sende takma, konuşmayanla asla konuşma....
  2. Ders

Ders

Kişinin beklediği yardımı pek kolay alamayacağı anlamına gelir. Ama ders veren kişi üstün bir kişi ise kişi sıkıntı ve kuruntularından kurtulacak demektir.Rüyada ders vermek baskalarina faydali omaya ders dinlemek ise bir isi basaracagina isarettir.
  3. gitar dersleri!

gitar dersleri!

Notaların Harflerle Gösterilmesi Özellikle akorların ya da genel olarak tüm notaların gösterilmesi için bazı harfler de kullanılır. La notası temel bir sestir. Bir orkestra akordunu La notasına göre yapar. Telefonu açtığınızda duyduğunuz düdük sesi (bazı durumlarda çok küçük bir farkla olsa da) La notasıdır. Bu yüzden, notaları gösteren harfler La notasından "A" harfiyle başlar ve...
  4. ders notlarım

ders notlarım

ya arkadaşlar bn 9. sınıfa gidiyorum derslerim berbat 3 tane 0 3 tane 1 im var fizik:0 matematik:0 geometri:0 kimya:1 coğrafya:1 dil anlatım:1 yani arkadaşlar lütfen yardım edin nolur bu sene sınıfta kalırsam babam tekrar göndermem diyor zaten istemediği bir liseye gidiyorumgitmemem için ii bahane.. yardım edin lütfen nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:shot: intihar etcem yakında yaaaaaaaaaaa....
  5. ders konuları

ders konuları

bana matematikten olasılığı anlatırmısın?

Sayfayı Paylaş