ders çıkartılmalı

ms_enemy

Yeni Üye
Üye
ders çıkartılmalı
Bir akıl hastanesini ziyareti sırasında, adamın biri sorar:
- Bir insanın akıl hastanesine yatıp yatmayacağını nasıl belirliyorsunuz?
Doktor cevaplar:
- Bir küveti su ile dolduruyoruz. Sonra hastaya üç şey veriyoruz: bir kaşık, bir fincan ve bir kova. Daha sonra ise kişiye küveti nasıl boşaltmayı tercih ettiğini soruyoruz. Siz NE yapardınız?
Adam:
- Hmmm... Anladım. Normal bir insan kovayı tercih eder. Çünkü kova hem kaşıktan hem de fincandan büyük.

-Hayır. der doktor.
- Normal bir insan küvetin tıpasını çeker!
Ders:
Akıl, sadece bize sunulanlar dışında çözüm bulmaktır.

Ce: ders çıkartılmalı

Çok hoş gerçekten, akıl bize sunulanlar dışında çareler bulmaktır... Ellerine sağlık canım, güzel bir anekdottu..

okduğumdaa gerçekten çok beğendim.. nadir yazılar vardır asla unutmadığın herkese anlatabileceğin.. bu yazıda benim için öle oldu şimdi

aa bunaa çok sevindimm:) senin fikirlerinee örnek verebiliyosam ne mutlu bana.. bilmiyorum ama bilgecim gerçekten çok kültürlü adın gibi bilgeli bir insansın.. bende insallah 1 sene sonra fizik öğretmeni olucam.. öğretmenliğime bir parçadaa sen katıcam :)

aa bunaa çok sevindimm:) senin fikirlerinee örnek verebiliyosam ne mutlu bana.. bilmiyorum ama bilgecim gerçekten çok kültürlü adın gibi bilgeli bir insansın.. bende insallah 1 sene sonra fizik öğretmeni olucam.. öğretmenliğime bir parçadaa sen katıcam :)

Teşekkür ederim canım benim. Gurur duydum gerçekten, içim bir garip oldu. Sen de kültürlü bir insansın, kendini geliştirmeye açık olmak bütün bilgilerden daha değerli emin ol. Harika bir öğretmen olacağından eminim. Tekrar teşekkür ederim birtanem. :)

Geri