gebe
  1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

ders dıyalogları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

+ olm dersler nasıl? - baba çok üstüme geldiler ama ben alttan alıyorum - cocum, derslerin nasil, ilgilenmiyoruz, okula gelmiyoruz, hocalarini filan aramiyoruz diye derslerini boslamiyosun di mi oglum?
    + baba siz beni gecen yil okuldan alip sanayiye cirak verdiniz ya!
    - hmm... sanayi nasil?
    + ...

-dersler nasıl?
    -eski tadı yok

-dersler nasıl?
    -ne desem yalan olur şimdi!
    -?

-dersler nasıl?
    -onu bırak da asıl sen nasılsın?

-dersler nasıl torun?
    -artık ders yok dede.

- dersler nasıl?
    - a da bizim harfimiz f de bizim harfimiz ayrımcılık yok:n028:

ders dıyalogları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. mal dıyalogları

mal dıyalogları

oktay mallar geldi mi +mallar değil de möller geldi abi almanyadan kuzenim kendisi tanıştırıyım -salak herif emaneti getirmedin mi yoksa +emanet değil de metanet abla var bizim mahallede onu getirsem olur mu -Malı getirdin mi? +getirdim sen parayı getirdin mi -getirdim sen beni görmedin bende seni +abi altı üstü su alıcan ne kasıyoruz böyle -ben hep mafya olmak istemişimdir kes sesini...
  2. Ders

Ders

Kişinin beklediği yardımı pek kolay alamayacağı anlamına gelir. Ama ders veren kişi üstün bir kişi ise kişi sıkıntı ve kuruntularından kurtulacak demektir.Rüyada ders vermek baskalarina faydali omaya ders dinlemek ise bir isi basaracagina isarettir.
  3. yapısık ıkız dıyalogları

yapısık ıkız dıyalogları

-ben gidiyorum +bende gelicem - sağdan gidelim + hayır soldan - ben sağdan gidiyorum + bende soldan - gidemiyorum + bende gidemiyorum - en iyisi düz gidelim + hı hı - ishal olduk gene + hadi ya - yeme dedim sana o kayısıları di mi + ne bileyim ya - susadım + git iç - sende gel + gelmeme gibi bi lüksüm yok zaten bıktım senden bıktım - salaksın sen + niye be - niyesi mi var salaksın işte...
  4. ıyıgeceler dıyalogları

ıyıgeceler dıyalogları

-iyice girer al da rahatlık versinn -lan olum o iyi geceler Allah rahatlık versin değilmiydi? -tabuları yıkmak lazım abi.... -iyi geceler rüyanda beni gör -kabus gör diosun yani -bir bakıma -iyi geceler tatlı rüyalar -o nasıl oluyor lan -profiterolü düşün -ee o normal tatlı -hah şimdi onu jenifer lopezın üstünden yerken düşün kendini -oy oy oy -bak böyle oluyor tatlı rüya -iyi geceler...
  5. gitar dersleri!

gitar dersleri!

Notaların Harflerle Gösterilmesi Özellikle akorların ya da genel olarak tüm notaların gösterilmesi için bazı harfler de kullanılır. La notası temel bir sestir. Bir orkestra akordunu La notasına göre yapar. Telefonu açtığınızda duyduğunuz düdük sesi (bazı durumlarda çok küçük bir farkla olsa da) La notasıdır. Bu yüzden, notaları gösteren harfler La notasından "A" harfiyle başlar ve...

Sayfayı Paylaş