gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

ders nasıl calısılmaz:D:D:D

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

1. Valla mı? Ciddi misin? Manyaklar gibi ders çalışmaya hazır mısın? Çok iyi. 2. Bak manyakçım önce kitabını sana göre en verimli çalışabileceğim yere koy. Yok yok çöp kutusuna değil, masaya koy. Kitabını lambadan 22.5 duvardan 32, göz hizandan ise 78 cm. Uzağa koy. Çünkü bu uzaklıktan istesen de okuyamazsın.

3. Defterini ise masanın üstüne koy. Dik otur.Sağ el başparmağını burnuna koyarak iki karış mesafe ölç. Şimdi çok seri bir şekilde parmaklarını aşağı, yukarı oynatarak derse “Naniik, naniik!”yap.

4. Ders çalışırken mutlaka kendine dinlenme süresi ayır. Çalışırken sallanan koltuğa otur. Sallanırken her öne gelişte bir kelime okur, her arkaya gidişte ise dinlenirsin.

5. Matematik kitabının içinde tarih kitabını koy.Böylece bir dersi çalışırken başka bir dersi kaytardığını bilmek ruhunu huzura kavuşturacaktır.

6. Ders çalışırken iç huzurun çok önemlidir.Huzurlu değilsen ders çalışamazsın. Es kaza huzurluysan, radyoyu açıp haberleri dinle.

7. Radyodaki ders çalışmamana sebep olan politik,sosyolojik, ekolojik ve nörolojik unsurları üzerinden atmak için bir sonraki müzik programını
    mutlaka dinle.

8. Konsantrasyonunu sağlayacak son hareketi de yap. Gir kardeşini döv. Stresini at. Gel.

9. Haa, bi dakka. Önce mutfağa git. İnce uzun bir sürahiye patates cipsi, bir tabağa da kola koy. Bu terslik araştırma süreni uzatacak ve kahretsin ki derse geç başlamana neden olacaktır.

10. Unutma ki, her baba söze “Ben sınıf birincisiydim” diye başlar. Ancak 30 kişilik bir sınıfta her öğrencinin babası birinci olamayacağından, olasılık hesabına göre babaların dürüstlük oranı 1/30’dur. Baban nasihat çekerse “he de” gitsin.

11. Eğer okulda notları 10 üzerinden alıyorsan, aileni notların 5 üzerinden verildiğine inandır. Böylece aldığın bir 3 bile, ailenin gözünde 6 gibi işlem görecektir. Eğer okulda 5 üzerinde not alıyorsan ve aileni notların 2.5 üzerinden olduğuna inandırabiliyorsan, yuh o aileye, senin zaten sorunun yok. Eğer kredili sistemde okuyorsan, Lise 1’de aldığın kredileri dönem sonunda dolara endeksli sigortala. Böylece kredi faizinle diğer dönemlerde hiç ders almadan diplomayı cebe indirebilirsin.

12. Çok zorlandın. Üfff. Saat de çok geç olmuş. Sen en iyisi “Bir dahaki sınava çalışırım” diye kendini kandır ve yatağına saldır.

13. Hala uyuyamayıp, ders çalışmak niyetindeysen senin için bir şey yapamayız. Doktor tavsiyesi ile kendi haline bırakılacaksın. Vah vah!

14. Sana son tavsiye; Akılsız bir insanın akılsız olduğunu anlayabilmesi için de akla ihtiyacı vardır. Aklını fazla kullanma! Şok şeyler öğrenebilirsin!!
    Ammaa üzülme rütbe-i akıl eşit verilmez faniye.
    Öğrencileri koruma derneği adına sana acil şifalar dileriz. Yazık yahu, vahh vah. Allah. Allah! Neler var şu dünyada.Akıl var, mantık var. Israr ediyor ya, çalışam diyor ya. Biz daha ne yapalım. Vah vahh. Yok aklımız almıyor ya. Anlatsam, inanmazlar. Hala çalışıcam diyor ya. Atın şunu dernekten, hepimize kötü örnek oluyor. Vah vah !

ders nasıl calısılmaz:D:D:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. (D) üşüyorum.. (D) uyuyormusun ??

(D) üşüyorum.. (D) uyuyormusun ??

Bu kaçıncı qün yokLuqunLa eş oLduqum? Kaçıncı qece kimbiLir kanter içinde qeçirdiqim... Kaçıncı yokoLuş ,kaçıncı diriLiş... unuTacaktım... UnutmaLıydım ya beLki de...! OLMADI... U-NU-TA-MA-DIM! Soquk duvarLara anLatıyorum şimdi seni, seSsizLiqe, qeceye ... Ve FECRE, qün aqarmadan... Uyuyamadan... AkLımda 1001 düşünceyLe,yine sana doyamadan... Seni anLatıyorum...GözLerinin...
  2. van münit..:D D:

van münit..:D D:

van münit geldim para mı verdiniz bir de beni gerdiniz nedir sizin derdiniz daha gelmem davosa moderator akıllı ol bana yapma el ve kol sağ gösterdim vurdum sol daha gelmem davosa hava zaten soğuktu salon tümden boğuktu moderatör bozuktu daha gelmem davosa zamanımı çaldılar beni benden aldılar hıyar gibi kaldılar daha gelmem davosa ismi şimon perezmiz sanki bana çerezmiş az biraz da...
  3. Bakalım kimlerin nasıl fikirleri var :D :D

Bakalım kimlerin nasıl fikirleri var :D :D

Baktım herkesin aklına birşeyler gelmiş benimde aklıma bu geldi eger M.M yönetimi sizin elinizde olsaydı kimlere nerde görev verirdiniz :D :D Ben admin olarak gene hayal,rüyam,pasika + mavi admini ,Kelebek,sudem,sucremi isterdim sadmin tabikide ben :D :D süpermod belen ve sulem :D :D
  4. dersten kaytarmaya çalışmanın kötü sonuçları :D

dersten kaytarmaya çalışmanın kötü sonuçları :D

ilkokuldayken sırf derse girmemek için yeni aldığım kalemimi öğretmenime gösterip'öğretmenim ben bunu buldum sınıfları dolaşıp sorabilirmiyim' demiştim.tabi öğretmen izin vermişti ama sınıftan başka birisinide gönderdi benimle ve tabi mecburen tüm sınıfları dolaşmak zorunda kaldık,bir sınıfa gittiğimde elimdeki kalemi saklamadan sorduğum için ordan bir çocuk kalkıp o kalem benim diye o güzel...

Sayfayı Paylaş