gebe
  1. gothic kız

gothic kız Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    28

ders notlarım

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında gothic kız tarafından paylaşıldı.

ya arkadaşlar bn 9. sınıfa gidiyorum derslerim berbat 3 tane 0 3 tane 1 im var fizik:0 matematik:0 geometri:0
    kimya:1
    coğrafya:1
    dil anlatım:1
    yani arkadaşlar lütfen yardım edin nolur bu sene sınıfta kalırsam babam tekrar göndermem diyor zaten istemediği bir liseye gidiyorumgitmemem için ii bahane..
    yardım edin lütfen nolurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:shot: intihar etcem yakında yaaaaaaaaaaa....

2. ŞIPIDIK

ŞIPIDIK Ayın En Güzel Ojeli Üyesi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.073
    Ödül Puanları:
    113
    gothic biz sana nasıl yardım edelim??? Öğretmeninle konuşup ders notlarını yükseltmesinimi söleyelim. Oturup derslerini çalışırsan o 1 ler 0 lar 3 4 5 olur. Bunun çözümü sende yani canım.

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Canım daha vaktin var hergün düzenli ders çalışırsan sınavlarına da ayrıca sıkıca bağlanmana gerek kalmaz çünkü zaten her çalışıyo olcaksın ve hepsi aklında olucak sadece tekrar edersin. Hem son sınıfa geldiğinde de sana büyük kolaylık olur. Bence sen sıkı tut şimdiden dersleri canım sakın koyverme.

4. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Bencede bi güzel derslerini çalış hırs yap! İnan bana mezun olduktan sonra liseye dönmek isteyeceksin..!!

ders notlarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Din Derslerinden Notlar...

Din Derslerinden Notlar...

Çocuklar, kıyamet cuma günü şafak vaktinde olacaktır. - Ama hocam nereye göre şafak vakti? Bizde şafak vaktiyken diğer tarafta gece oluyor.. - Numaran kaçtı senin? - Ne oldu ki hocam? - Çok güzel soru sordun 5 vericem..Cevabını bende bilmiyorum. - Arapça bilenler el kaldırsın...(sadece 1 kişi el kaldırır...) - Afferim kızım Ayşeeee... Siz niye bilmiyonuz? Nasıl dua ediyonuzzz? - Hocam ben...
  2. Medeni Hukuk Ders Notu 2

Medeni Hukuk Ders Notu 2

medeni hukuk ders notları medeni hukuk konuları hukukta yorum metodları yorum metodları kanun ders notları Kanun Tüzük Ve Yönetmeliklerin Uygulanması: Tüzük ve yönetmelikler Kanunların uygulanmasını kolaylaştıran ve kanuna aykırı olmamaları gereken yazılı hukuk kuralları olmaları itibariyle kanunun uygulanmasına ilişkin esaslar Tüzük ve yönetmeliklerin de uygulanmasında esas alınacaktır....
  3. Türk Medeni Hukuku(Ders Notu)

Türk Medeni Hukuku(Ders Notu)

medeni usul hukuku ders notları Türk Medeni Hukuku Hukuk toplumda şahısların davranışlarını ve ilişkilerini düzenleyen ve uyulması devlet zoruna (müeyyidesine=yaptırım) bağlanmış olan kuralların bir bütünüdür. Belli bir zamanda belli bir toplumu düzenleyen hukuk kaidelerine “yürürlükteki hukuk” =pozitif hukuk=müsbet hukuk=mevzu hukuk denir. Doğal Hukuk...
  4. [1.Sınıf] Hukuka Giriş Ders Notları - Özeti

[1.Sınıf] Hukuka Giriş Ders Notları - Özeti

hukuk başlangıcı ders notları hukuka giriş ders notları hukuka giriş özeti hukuk 1 sınıf dersleri özet [1.Sınıf] Hukuka Giriş Ders Notları - Özeti Nafaka Yükümü", Yardım Edilmediği Takdirde Yoksulluğa Düşecek Olan Üstsoy, Altsoy Ve Kardeşlerine Yardım Etme Yükümlülüğüdür. Sosyal Hayatı Düzenleyen Kurallar: Din Kuralları, Ahlak Kuralları, Görgü Kuralları, Hukuk Kuralları 14...
  5. HUKUKA GİRİŞ TÜM ÜNİTE DERS NOTLARI

HUKUKA GİRİŞ TÜM ÜNİTE DERS NOTLARI

hukuka giriş ders notları,hukuka giriş tüm ders notları,hukuka giriş tüm ünite ders notları,hukuka giriş ders kitabı,hukuka giriş ders notları hakkında bilgiler Hukuk Kavramı Hukuk kavramını, doğasını oluşturan iki temel öğeyi kullanarak tanımlayabilmek • Hukuk, bir toplum içindeki kişilerin birbirleri ile ve toplumla olan ilişkilerini düzenleyen, uyulması zorunlu, yani maddi yaptırımı...

Sayfayı Paylaş