gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Dershane (sınıf)

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyada dershane görmek, ferahlik ve sevince, keder ve sikintidan kurtulmaya isarettir. Rüyada bir dershanede bulundugunuzu görmek, dünya ve ahiretinizin mükemmel olduguna ve üzüntülerinizin yok olacagina isarettir. Dershanede ders çalistigini gören, ferahliga ve sevince ulasir. Keder ve sikintidan kurtulur.

Dershane (sınıf) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dershane sayısı yüzde 154 arttı

Dershane sayısı yüzde 154 arttı

Dokuz yılda Türkiye'deki dershane sayısı yüzde 154, dershaneye giden öğrenci sayısı yüzde 198 arttı. 'Hayat eşittir 195 dakika mı?' kampanyası kapsamında yapılan araştırmaya göre ÖSS adayları kişi başına 4 bin 708 dolar harcadı Türk Eğitim Derneği'nin (TED) araştırmasına göre son dokuz yılda öğrencileri sınavlara hazırlayan dershanelerin sayısı yüzde 154, dersanelere giden öğrenci sayısı da...
  2. ... Cilgin Dershane ...

... Cilgin Dershane ...

kuralsız eğitim olmaz çılgın dersane kuralsız eğitim olmaz cılgın dersane okulda dinle KURALSIZ EĞİTİM OLMAZ WWAAAAAAAAAAAAAWW Bu bir çılgın Dershane hikayesi Bu dershane çılgının ta kendisi Müzik son ses aç ki herkes dinlesin Buraya gelmeyen çıldırıp inlesin Burada bütün herkes birlikte Sebebi ders mi ve aşk ve eğlence Yarışta geçeriz bilgide ezeriz İşte sana çılgın dershane Söyle sen de...
  3. çılgın dershane kampta!!!

çılgın dershane kampta!!!

Gösterim Tarihi: 10 Ocak 2008 Dağıtım: Özen Film Yapım: Aksoy Film Yönetmen: Faruk Aksoy Senaryo: İrfan Saruhan, Şafak Güçlü, Faruk Aksoy Görüntü Yönetmeni: Ertunç Şenkay Yapımcı: Faruk Aksoy, Ayşe Germen Yapım: Türkiye 2007 Tür: Komedi Oyuncular: Alp Kırşan (Sakar Bekir), Okan Karacan (Dr. Bilgin), Paşhan Yılmazel (Mojo), Ozan Aydemir (Fırıldak Hasan), Berksan Özer (Berksan), Simge Tertemiz...
  4. Çılgın Dershane SoundTrack Albümü

Çılgın Dershane SoundTrack Albümü

cilgin dersane soundtrack çılgın dershane soundtrack çılgın dersane cilqin mp3 cilqin 1-Fuchs & Jehan Barbur-Nerede Kaldık 2-Mustafa Topaloğlu-Sexy Mustafa 3-Berna Keser-Cebini Söyle 4-Berksan & Sibel Tüzün-Gözyaşındayım 5-Fuchs-Elleri Kaldır 6-Yıldızlar Geçidi 7-Berksan-Kıvır 8-Aşk Şelalesi 9-Cilveli Kurdela 10-Şahin Planı 11-Güz Yelleri 12-Şişe Çevirmece...
  5. Çılgın Dershane Kampta Oyuncuları Resimleri

Çılgın Dershane Kampta Oyuncuları Resimleri

Çılgın dershane, çılgın dershane film görüntüleri,çılgın dershane oyuncuları

Sayfayı Paylaş