gebe
  1. little_girl

little_girl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    3

dershanedeki olay

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında little_girl tarafından paylaşıldı.

tarih dersindeyiz ben de en arkada oturuyorum hoca yanima geldi boynumdaki gümüse bakti eliyle o bakarkende yandanda bi çocuk ne kadar incecik daha incesini bulamadin mi dedi sonra kendisininkini gösterdi ben de oha köpek zinciri dedim sinif yarildi hoca da bi gülüyo sonra çocuga bakip frenliyo derken cocuk kizardi kipkirmizi oldu ve hiphizli boynundaki zinciri çekip kopardi ben de kaçin zincirini kopardi dedim sinif bi daha yarildi çocuk terlere karisti sinifta sonra üzerime dogru gelip bana vurmaya çalistıki hoca aa kılara vurulurmu çok ayıp deyip müdahele etti çikista görüscez dedi ben de hocayla çiktim dershaneden hayvan herif disarda ekmek biçagiyla bekliyordu ne öneriyorsunuz arkadaslar

mercimek tanemm bunu beğendi.
  2. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    ayy inanmıyorum ciddi olamazsın yaa :S ne yorum yapcağımıı şaşırdımm demek ki arkdaşın şaka kaldıramıyo keşke yapsaydın. her insan kaldıramaz şakayı :D bence git ama tek basına değil pardon ö.dilerim fln de kapat bu konuyu bence arkadasınla uzatmayın... ama hocan doğru sölemiş kızlara vurulmaz şiddete hayır :uhu:

3. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    o ne ya .aman dikkat et başına bela alma.dışarsı tuhaf insan dolu.Birde bu arkadaş dersaneye gidiyor.Bide okumasa ne olacaktı acaba.Bence öğretmenlerinle konuş durumu.Arkadaş bayağı içlenmiş çünkü.Konuşarak halletmeye çalış.

4. little_girl

little_girl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    3
    cocuk daa önce hapse girmiş arkadasla biraz önce telefonla konustum 3 leşi varmıs teki bu kızarma mevzusundanmıs markete gitimiş bu anlattıgına göre arkadasın marketin kasasındaki adam hosgeldiniz demiş bu yine kıpkırmızı adam gülmüş buda pıçaklamıs

5. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    468
    Ödül Puanları:
    113
    Sözün bittiği yer sanırım artıkın burası pess diyorum pesss:D:D Nasıl bi hayal dünyasıdır bu yahuuuu :D:D
    hep bi ölüm bi acı bi alaycılık konularda hahaha:D:D

yasemin asu ve CeMoŞ bunu beğendi.
  6. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    yavrum seninde dersanede olay oldu tıpkı deden gibi habire birileri seni bıçakla bekliyorr neyle bseleniyorsun allah aşkına söylede çocukalrıma yedirmiyim onları

uçmuşsun sen bi an önce uyan iğrenç konualrın bitti şimdide katilli konularınmı başladı
    çok tv izleme sen zararlı yavrum zararlı

ayLiin ve EnCey bunu beğendi.
  7. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    çok sinirlendim sen bizle dalga geçion sanırım çook mesgul ediosun burdaki insanları. 3 leş var adam seri katil ve elini kolunu sallayarak gezio okeye dördünce arıo galiba hahaha. enceye katılıorum nasıl bi hayal dünyan varsa. bende gerçekten acımıştım çok safım yaa . yalan sölediğin çook belli ve bak rica ediorum doğrularla gerçeklerle ilgili konu aç boş boş konular açma ve yaşını çok merak ettim ? konularının gerçeklikle yakından uzaktan alakası yok...

CeMoŞ ve EnCey bunu beğendi.
  8. jupiter

jupiter Forum Okuru

hahahaha yapacak yorum bulamiyom resmen masallhhh sonun aydinlik yönetmenlige dogru gidyo gibi :D:D

9. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

sen bu yazıları yazmaya devam edersen benimde 1 leşim olucak.elimde bıcakla seni bekliyo olucam little girl....hahahahahahahahaha

10. ayLiin

ayLiin Banned

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Konu acmış olmak icinmi acıyorsunuz yoksa gercekmi anlıyamadım

eger gercekse ki ;

Suc biraz sizde , biraz seviyesiz espriler yapıyorsunuz

cıkısta o cocuk ekmek bıcagını nerden buldu onuda anlıyamadım

o kadar sinirlenmis olsa , yanınızda hoca varmıs yokmus onu baglamazdı : )

CeMoŞ bunu beğendi.
  11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hahah gerçekten ard arda seri ve güzel espiriler yapmışssınız ve ne yalan söyleyim ben olsam bende çok sıkışırdım o durumda. diliniz biraz sivri sanırım. bi ara uygun bi an gidip söz dileyerek olayı tatlıya bağlayabilirsiniz.

12. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Senin hayatında ne hareketliymiş be kızım :D:D Olaysız günün var mı senin :D:D An'ın var mı diye sormak lazım sanırım gün çok uzun kaçar :hhh:

Ama söylemeden edemicem mükemmel hayal gücüne sahipsin. Biraz da tutarlı olsaydı hiçte fena olmazdı hani :hhh:

13. sedaaa

sedaaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    tam konuya inanacaktım kii olayı eri katile bağlayınca inanmadım yani çok çelişki var bir kere sen dersane öğrencisi isen aşağı yukarı lise ortaokul öğrencisisin bu bahsettiğin kişi de seri katil ise yani senin söylediğine göre zaen hapiste olurdu dersanede değil ki be güzelim ve hocan yanındayken snei dövmeye kalkan kişi emin ol dışarıda da hoca vs dinlemez anında o bıçağı saplardı birde aynı dersanede aynı sınıftasınız ve ansıl oluyorsa bıçak bulup gelşyor yoksa sizin dersane ekmekçi felan mı :D sana tavsiyem fazla STEPHEN KİNG kitapalrı ve filmleri izleme gzüelim bünyene zarar Allah muhafaza aşırısı seni de aşar :) seri katillikten nereye gelir bu durum tahmin bile edemiyorum :D

seerose ve *AyLinciK bunu beğendi.
  14. *AyLinciK

*AyLinciK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    kıssss öLdün mü kaLdın mı littLe heç koonuu açmıoon nolduu anam başına bişey mi geLdi sırf senin için dert köşesine giriomm hahaha

mercimek tanemm bunu beğendi.
  15. ŞIPIDIK

ŞIPIDIK Ayın En Güzel Ojeli Üyesi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.073
    Ödül Puanları:
    113
    Nekadar atraksyonlu bi hayattır :D:D

dershanedeki olay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. olay olay olay!!! çanta modası

olay olay olay!!! çanta modası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dershanedeki fen öğretmenime aşıktım

Dershanedeki fen öğretmenime aşıktım

7.sınıfta ve 13 yaşındaydım.SBS için bir dershaneye yazılmıştım.Daha dershanede dersler başlamadan bir deneme sınavı olduk ve gözetmen öğretmenimiz de oydu(aşık olduğum öğretmen)25 yaşındaydı ve gayet yakışıklı bir öğretmendi.Ama o gün benim dikkatimi çekmemişti.Farketmemiştim bile.Sınav bittiğinde,optiği ona verirken benimle baya bir şakalaştı ve yanaklarımı sıkıp bana ''Hoşçakal güzel...
  3. minibüsteki olay

minibüsteki olay

dedemle minübüse bindik dedem karsiya gidicekmis beraber gidelim dedi minübüste ortookuldan bi arkadasin birini gördüm konustum az sonra dedeme döndüm 10 dakka felan geçmedi sapik diye bi kadin bagirmaya basladi ve benim arkadas kadina sapıklık pislik yaptigini ögrendik herkes yani bütün minübüs cocuk bana dogru geldi abla sen yardim et bana sahip cik felan dedi dedemde pislik seni diyip...
  4. yardımcı olur musunuz? dershanelerin deneme sınavlarına katılmalıyım

yardımcı olur musunuz? dershanelerin deneme sınavlarına katılmalıyım

merhaba arkadaşlar. ben 11. sınıf eşit ağırlık öğrencisiyim. sözel derslerim iyidir, sözelle ilgili sorunum yok. ama sayısal yapamıyorum ( mat ve geo derslerini ). bunun için önümüzdeki yıl sizce dershaneye mi gitmeliyim yoksa hafta sonları 3 er saat mat ve geo dan özel ders mi almalıyım (ayrıca okulumdaki hafta içi mat ve geo kurslarına katılmalıyım ve bir dershaneyle anlaşıp denemelerine mi...
  5. olay olay olay

olay olay olay

nil erkoçlar erkek olduu işte kardeşinin açıklamaları Hiçbir zaman kadınsı olmadı Nil Erkoçlar, iddia hakkında konuşmak istemedi, sadece “Herkes beni bu konu için arıyor, konuşmak istemiyorum” dedi. İlk açıklama ise genç oyuncunun kardeşi Nur Erkoçlar’dan geldi. Erkoçlar, haberlere Twitter’dan yazdığı mesajlarla tepki gösterdi: “Kardeşim her zaman kısa saçlıydı, rol gereği olmadıkça...

Sayfayı Paylaş