gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Derslerİn Nasil?

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

+ olm dersler nasıl? - baba çok üstüme geldiler ama ben alttan alıyorum - cocum, derslerin nasil, ilgilenmiyoruz, okula gelmiyoruz, hocalarini filan aramiyoruz diye derslerini boslamiyosun di mi oglum?
    + baba siz beni gecen yil okuldan alip sanayiye cirak verdiniz ya!
    - hmm... sanayi nasil?
    + ...

-dersler nasıl?
    -eski tadı yok

-dersler nasıl?
    -ne desem yalan olur şimdi!
    -?

-dersler nasıl?
    -onu bırak da asıl sen nasılsın?

-dersler nasıl torun?
    -artık ders yok dede.

- dersler nasıl?
    - a da bizim harfimiz f de bizim harfimiz ayrımcılık yok

- dersler nasıl?
    - ortam iyi abi ya.. arkadaşlar filan

- dersler nasıl?
    - hocalarımızın kararlarına saygılıyız

- dersler nasil?
    - şu hayatta beni kim anlayabilmiş?.

- derler nasil??
    - lig uzun maraton, daha alınacak cok puan var

-dersler nasıl?
    -önümüzdeki yıllara bakıcaz.

- dersler nasıl?
    - eve iş getirmiyorum, yanıtlayamıycam

-dersler nasil?
    -bozustuk biz onunla cok merak ediyorsan git onlara sor.

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Derslerİn Nasil?
    paylasim icin cok sagol canm,

Derslerİn Nasil? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hayat Derslerİ

Hayat Derslerİ

Herkes kendi tercih ettiği şekilde yaşar. Ama siz yine de bu hayat derslerine bir göz atın. Belki de kötü giden hayatınızı iyiye çevirebilecek bir ipucu vardır. * İyice tanımadan hiçbir insana bağlanma. * Bitmemiş ilişkilerin üzerine ilişki kurma, acı çeken sen olursun. * İyice soruşturup diğer insanların da haklı olabileceğini düşün. * Seni takmayanı sende takma, konuşmayanla asla konuşma....
  2. Ders

Ders

Kişinin beklediği yardımı pek kolay alamayacağı anlamına gelir. Ama ders veren kişi üstün bir kişi ise kişi sıkıntı ve kuruntularından kurtulacak demektir.Rüyada ders vermek baskalarina faydali omaya ders dinlemek ise bir isi basaracagina isarettir.
  3. ders dıyalogları

ders dıyalogları

+ olm dersler nasıl? - baba çok üstüme geldiler ama ben alttan alıyorum - cocum, derslerin nasil, ilgilenmiyoruz, okula gelmiyoruz, hocalarini filan aramiyoruz diye derslerini boslamiyosun di mi oglum? + baba siz beni gecen yil okuldan alip sanayiye cirak verdiniz ya! - hmm... sanayi nasil? + ... -dersler nasıl? -eski tadı yok -dersler nasıl? -ne desem yalan olur şimdi! -? -dersler...
  4. gitar dersleri!

gitar dersleri!

Notaların Harflerle Gösterilmesi Özellikle akorların ya da genel olarak tüm notaların gösterilmesi için bazı harfler de kullanılır. La notası temel bir sestir. Bir orkestra akordunu La notasına göre yapar. Telefonu açtığınızda duyduğunuz düdük sesi (bazı durumlarda çok küçük bir farkla olsa da) La notasıdır. Bu yüzden, notaları gösteren harfler La notasından "A" harfiyle başlar ve...

Sayfayı Paylaş