gebe
  1. faltun61

faltun61 Forum Okuru

Derslerin Zararı varmıdır? bunlar nelerdir?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında faltun61 tarafından paylaşıldı.

Derslerin zararı nedir bilmiyorum soleyin

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.523
    Ödül Puanları:
    113
    Ders başında ilgisiz şeylerle uğraşmak ne kadar zararlı ise, aralıksız ders çalışmak da o kadar tehlikelidir. Unutmayın sizler birer insansınız ve her insan gibi dinlenme ihtiyacınız vardır. Başarılı olan öğrenciler durup dinlenmeden çalıştıkları için değil, sistemli çalıştıkları için hedeflerine ulaştılar.

Derslerin Zararı varmıdır? bunlar nelerdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bunlardan birini söylemeyen varmı?????????

Bunlardan birini söylemeyen varmı?????????

Bu yalanlardan mutlaka birini hayatta söylemişsinizdir sanırım :D • Kalsaydiniz biseyler yerdik... • Vallaha sarida geçtim memur bey... • Kazanmak önemli diil mühim olan yarismaya katilmakti... • Dünya ahiret bacimsin... • Suan 70 milyon bizi izliyor... • Bu son sigaram... • Bütün kadinlar güzeldir... • Iki saat kapida bekledim, açan olmadi... • Seni düsünmekten bütün gece gözüme uyku...
  2. Sodanın zararı varmı

Sodanın zararı varmı

maden suyunun zararları, nelerdir, ve yararları hakkında detaylı tüm bilgiler burada arkadaşlar Maden suyunun yararları olduğu kadar, zararlarıda var Melek'lerim. Hoş herşeyin yararının yanı sıra, verdiği bir takım zararlarıda var:) Neyse diyor ve maden suyu hakkında ki bilgilerimize geçiyoruz Melek'ler:) Uzmanlar, daha önce taş düşürenlerin periyodik olarak doktor muayenesinden...
  3. Orucun Zararları Varmı Varsa Nelerdir

Orucun Zararları Varmı Varsa Nelerdir

Selam kızlar oruç tutuyoruz ok sevap işliyoruz bir çok faydası da var ama hiç mi zararı yok oruç tutmanın:S Bu konuda bilgisi olan arkadaşlarım bana orucun zararları varsa yazsın.
  4. Yeşil çayın zararları varmı?

Yeşil çayın zararları varmı?

yeşil çayın yan etkileri,yeşil çayın zararları,yeşil çay ne için tüketilir,yeşil çayın tüketimi hakkında bilgiler Bitkisel çaylar ve bitkisel besin takviyeleri her sağlık koşulu ve herkes için uygun olmayabilir, çünkü bazı durumlarda aynı ilaçlar gibi ve ilaçlar kadar kuvvetli yan etkiler görülebilir. Hatta günümüzde sıkça kullanılan ilaçların önemli bir kısmı bitkilerden elde ediliyor veya...
  5. Kantaron yağının zararları varmıdır?

Kantaron yağının zararları varmıdır?

kantaron yaı nedir,kantaron yağı ne için kullanılır,kantaron yağı neye iyi gelir,kantaron yağı hakkında bilgiler İçeriğinde A vitamini, C vitamini ve çeşitli mineraller bulunan kantaron bitkisinden yapılmaktadır. Kantaron yağı, vücudunuzda oluşan yaraların tedavisi için kullanılmaktadır. İlk yardım durumlarında kullanılan bu yağ, hücre yenilenmesi sağladığı için açık yaraların, iltihapların...

Sayfayı Paylaş