gebe
  1. aysedokumacı

aysedokumacı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

dert değil ,çok büyük heyecan

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında aysedokumacı tarafından paylaşıldı.

yakında evleniyorum çok heyacanlıyım ve çok korkuyorum.herkes korkulacak bişe yok diyo ama elimde değil çok korkuyorum ilk ....den:) söylemeye bile utanıyorum ne yapıcam off benn yaa:)

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    sitede bu konu hakkında bir sürü yazı bulabilirsin belki seni rahatlatmayabilir ama evleneceğin kisiyle konuşsan daha iyi olur sonucta seviyosan o kişiyi evleniyosundur özel olması gerek :) onun icinde senin icinde

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Burada iş eşine düşüyor onunla konuşmalı ve psikolojinden bahsetmelisin.Çünkü birçok genç kızın ilk gece yaşadığı olumsuz olaylar bir ömür boyu cinsel yaşamını olumsuz etkileyebiliyor.Erkeğin sabırla ve anlayışla yaklaşması lazım olaya..

4. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

maviye katlıyorm

5. aysedokumacı

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ÇOK TŞKR. MELEKLER O AN BAYILBİLİRİM:d

6. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

yok cnm korkma okadar bence abrtılacak bişey yok bence eger seviyosan hersey çok kolay olur tabi eşinde tecrübelıyse cnmama sana bişey söliyim ilk gece degil ikinci gece daha fazla acıyo çünkü yara oluyo

7. aysedokumacı

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :(:(:(:(:( iyice korkmaya başladım uff:)

8. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    korkmana gerek yok ne kadar korkarsan o kadar strese girersin sakin ol.

dert değil ,çok büyük heyecan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dert ettiğiniz şeyler çok büyük değil mi ozaman bide burdan bakın!

Dert ettiğiniz şeyler çok büyük değil mi ozaman bide burdan bakın!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. benimki dert değil :)

benimki dert değil :)

arkadaşlar ya benim dayımın oğlunun düğünü var ama kendime göre elbise bulamadım. çok güzel ve şık bi elbise istiyodum yardımcı olursanız sevinirim lütfen sadece ve uzun elbise istiyorum çok sade değil ama
  3. Erbil'in büyük heyecanı

Erbil'in büyük heyecanı

erbil şifalı bitkiler sezen erbilin düğün fotoğrafları erbil şehri şehri fotoğrafları Allah tatmamına erdirsin mutluluklar:) ÜNLÜ SANATÇI MEHMET ALİ ERBİL ŞU GÜNLERDE ÇOK FARKLI BİR HEYECAN İÇERSİNDE Kızı Sezin Erbil’in tekstilci Evren Yazgan’la dünya evine girecek olmasının heyecanını yaşayan baba Erbil çok mutlu. Sait Halim Paşa yalısında evlenecek olan çift şu...
  4. Dert değil soru....

Dert değil soru....

Arkadaşlar benim bi erkek arkadaşım var onla buluşmaya çekiniyorum gereğinden fazla utanıyorum bunun için ne yapabilirim onu çok özlüyorum çok görmke istiyorum ama bazen düşünüyorumda onun yanında çok utanıyorum sanki ona biraz soğuk davranıyorum bu durumda ne yapabilirim ??? :shootout:
  5. kıvırcık sac dert değil....

kıvırcık sac dert değil....

kıvırcık kısa saç modelleri 2011 bayan Esnek, canlı ve dolgun buklelere sahip olmak zor değil. İmrenilecek bukleler için tavsiye ve ipuçlarına göz atın buyrun melişler...... Buklelerin havalı ve esnek olabilmesi için saçınızın; - Sağlıklı olması; yani yeterince beslenmiş olması gerekir. Çünkü sebum uzun saçı en uç noktasına kadar besleyemez. Bu nedenle her yıkamadan sonra saç tipine...

Sayfayı Paylaş