gebe
  1. ayşe nur

ayşe nur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

dert deil ama önmli bi soru?????

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında ayşe nur tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar bn bildiğiniz öğrnciyim.normal bir tarzım var.geçenlerde otruyorz bi konu açıldı.koministlik ve kominizm hakkında bn olaya fransız kaldım tabii:shootout:!!!! herkes bişiler sölüyoo bn ölyece kaldım .komünizm ve komünistlik hakknda bana ayrıntılı bilgi verecek olan var mı ???? :ang:ltfen biraz açıklayında birdaha ki konuda öylece kalmıyayım!!!!! iyyy:hey:yardım edin bilgili uzman melekler!!!!!

2. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    nick in yalnız ama sen yalnız kalma işallah tatlım.... bence sen kendin bu konuya hakim olmaya çalış.kimden öğrenme amaçlı bu konuyu dinlersen onun fikrine paralel düşünmeye başlarsın.Yani biri a derken diğeri b der.aslında kelime anlamı çok farklıdır fakat insanların bu konuda yapmak ve yaptırmak istedikleri çok farklı...

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Canım benim ne desem ki anlatsam olmaz şimdi.Herkes kendi fikrine tarzına göre yanıt verecektir o yüzden cevaplamak istemiyorum tatlım.sen kendin anlamaya çalış yaşayarak öğren..sevgiyle kal kuşum

4. sluntse

sluntse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bizzat içinde büyümüş biri olara sadece olumlu yönüyle şunu söyleyebilirim, eşitliği savunan bir rejim sistemi daha çok işçileri savunan ama özgürlüğün olmadığı herşeyin devletin elinde olan bir rejim sistemi

5. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Gorusler ve degerler kisiden kisiye degisir,kimden dinlersen bu konuyu veya baska konulari oda kendi gorusunu katarak anlatacaktir,aslinda bir fikirinin olmamasi kotu bir durum degil,ileride sana uyan bir gorusun olacak,arastirdikca,okudukca vs...

6. besteem

besteem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim öğrenip napcan sen okumana bak boşver..sınavda bunlar çıkmıyo dimi ama.

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bunlara bende fransız kalıyodum aynı derttten yanıyodum cünkü herkesin düşünceleri farklı oluyo gidip babamdan öğrendim daha mantıklı uygun geldi :D sende aile bireylerinden dinle yada araştır derim canım.

dert deil ama önmli bi soru????? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karımı Öldürdüm Ama Bi Sorun Niye

Karımı Öldürdüm Ama Bi Sorun Niye

Sonunda katil oldum.. öldürdüm kariyi.. bu mektubu da yaziyorum ki bunalimdan cikamaz intihar edersem beni anlayan birileri olur belki... Bakin kariyi neden öldürdüm anlatiyim.. her$ey 2 yil once bu mahalleye, daha dogrusu apartmana ta$inmamizla ba$ladi... karim yeni komşular edindi.. altimiz ustumuz geveze kadinlarla doldu, gelgitler günler münler başladi bilirsiniz i$te muhabbeti.. Bir gün...
  2. Güneşle gelen yağmur gibiydi hayat..Ama kesinlikle eskisi gibi deil..!!!!

Güneşle gelen yağmur gibiydi hayat..Ama kesinlikle eskisi gibi deil..!!!!

Günesle gelen yagmur gibiydi hayat; Bir yanda deli dolu yasama sevinci, Bir yanda inceden vuran bir hüzün. Ne günesin yagmuru durdurabilmesi, Ne de yagmurun günesi kapatabilmesi gibi; Ne yasama sevincim kovabilirdi hüznümü içimden, Ne de hüznüm yasama sevincimi öldürebilirdi. Bazen düsmandilar birbirlerine, Bazen de dans ederlerdi ahenkle. Yine de yasam bir oyun gibiydi Kimi...
  3. Dert değil soru....

Dert değil soru....

Arkadaşlar benim bi erkek arkadaşım var onla buluşmaya çekiniyorum gereğinden fazla utanıyorum bunun için ne yapabilirim onu çok özlüyorum çok görmke istiyorum ama bazen düşünüyorumda onun yanında çok utanıyorum sanki ona biraz soğuk davranıyorum bu durumda ne yapabilirim ??? :shootout:

Sayfayı Paylaş