gebe
  1. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Dert ettiğiniz şeyler çok büyük değil mi ozaman bide burdan bakın!

Konu, 'Çöplük' kısmında *GüMüŞ* tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. fatoşşş

fatoşşş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Dert ettiğiniz şeyler çok büyük değil mi ozaman bide burdan bakın!

zeynoş teşekkürler kendimize dert edlmeyecek şeyleri dert sanıyoruz gördüğümde inan kendimden insanlığımdan utandım insancıklar bir deri bir kemik kalmışlar

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

zeynom tşkler paylaşım için.ALLAH yardımcıları olsun.halimiz için şükretmemiz lazım arkadaşlar her zaman her dakika şükredelim..

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ancak böyle şeyleri gördükçe şükrediyoruz halimize...allah yardımcıları olsun..saol canım paylaşım için ellerine sağlık

5. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ay canım ya ellerine emeğine sağlık şükredelim halimize

6. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    hepize ders olacak seyler duyarli oldugun icin tessekkùr ederim.

Dert ettiğiniz şeyler çok büyük değil mi ozaman bide burdan bakın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayal değil en çok istediğim şey(ler)

hayal değil en çok istediğim şey(ler)

valla benim şu en çok istediğim şey daha doğrusu birbütün halinde istediklerim..hepsi birbirine bağlı çünkü... yönetmen olmak ve tüm dünyanın filmlerimi tanıması.... tabi bunun için öncelikle üniv kazanmam gerekiyor...busene olmadı çok büyük hayal kırıklığı oldu bnm için ama :( busene olur inş...Anadolu Üniv. okumak tabi üniv hayalim de... yönetmen olmak,kendi film şirketimi kurmak...
  2. dert değil ,çok büyük heyecan

dert değil ,çok büyük heyecan

yakında evleniyorum çok heyacanlıyım ve çok korkuyorum.herkes korkulacak bişe yok diyo ama elimde değil çok korkuyorum ilk ....den:) söylemeye bile utanıyorum ne yapıcam off benn yaa:)
  3. lütfen bana bi cevap verin hamile miyim değil miyim endişeleniyorum

lütfen bana bi cevap verin hamile miyim değil miyim endişeleniyorum

Merhaba ben yeni üyeyim paylaşımlarınızla bana yardımcı olursanız çok sevinirim adetime henüz 5 gün var ama beyaz yoğurt gibi kokusuz bi akıntım var,bir haftadır kasıklarım ve beliim ağrıyo sanki adet olucakmış gibi ağrıyo,ayrıca iki sabahtır geçmeyen baş ağrılarım olmaya başladı.dün doktora gittim ve ultrasonda yumurtalıkların gayet saglıklı dedi bi gecikme olmadanda kan testi...

Sayfayı Paylaş