Dert köşesi gibi birşey görürsem...

ukalayazar

Yeni Üye
Üye
Dert köşesi gibi birşey görürsem...
Böyleee derdinizi anlatın , itirf edin gibi şeyler duymim ben...
Duyunca içimde birikmiş ne varsa haykırasım geliyor.Sonra birde nerden başlasam diye düşünüyorum...Nalet giresi aşk hayatımdan mı , nefret edilesi habire çelme takmaya çalışan kızlardan mı , aile sorunlarından mı...
Tamam tamam biliyorum tek böyle olan ben değilim biliyorum.Şimdi ne anlatcağıma karar verdim...

Aşk tan dem vurcam...Hepimiz öyle yapıyoruz zaten bu aralar.Ben son zamanlarda hep deneme yanılma yöntemiyle aramaya başlamıştım hayatımın aşkını...Şimdiye kadar ki denediklerimde sadece yanıldım yani öyleeee aradığımınn yakınından kıyısından köşesinden bile geçmedi.Ama geriyee baktığımda .bir sürü eski sevgili kaldı mazide.Hayatıma yeni giren , benden önce kaç kişiyle çıktın dediğinde , gerçek rakamı bilmediğimden , tahmini sayıyı da söylemeye cesaret edemediğimden , sen 3. sün deyip geçiyorum...

Sınıfta sütun gibi bi çocuk var ama 6 yıllıkta sevgilisi varmış...Bir bana denk gelmez böyle uzun ilişki insanları.Ben de mi bir sorun var insanlarda mı anlamıyorum...
Sorunun kimde olduğuna karar veremedim ama tek karar verdiğim şu , size benden kocaman bir tavsiye, hayatınıza deneme yanılma yöntemiyle devam etmeyin...Yanlış kişiler, iğrenç yanılgılar , kötü anılar...İlkleri kirletmeye değmez, bekleneni kirletmeye değmez.Önceden böyle demezdim ama artık böyle olduğunu biliyorum.Yaşadıklarımdan pişmanlık duymuyorum ama , daha düzgün yaşasaydım da fena olmazdı ...

canım biraz dha olumlu düşün demekkii daha dogruu insan için dogru zaman degilmişş...
evet deneme yanılma yöntemii olmasaydı daha ii olurduu ilerdee başına bunlardan dolayıı inşş bir sorun cıkmazz...
eminim elinde sonunda dilediğin gibi biri cıkacaktır karşına birazz beklicen artıkın...
herşey gönlünce olsun canım benim...

iyi dileklerin için teşekkür ederim...geçmişimle sorun yaşayacağımı düşünmesemdeee evet haklısın deneme yanılma yöntemi olmasaydı iyi olurdu

canımm ben birine gönlümü verdim bitaneyle mafoldum öldüm sanki seni düşünüyorumda Allah yardımcın olsun İnşallah aradığını bulur ve çoooook mutlu olursun.

cnm okurken biraz kizdim biraz anlamaya calistim yasin kac bilmiyorum ama bu kadar cok birliktelik hic iyi olmaz bi insan kac kisiye asik olabilirki kac kisi sevebilirki diye düsünüyorum her seni seviyorum diyene inanma sana asik oldum diyene kanma erkekleri bilirsin kadin gördümü baliklama atlarlar inaniyorum ki birgun dogru aski sevgiyi bulacaksin abla taviyesi gülüm bir daha arkadaslik teklifi geldiginde hemen kabul etme onu tanimaya calis dogru insanmi diye düsün onunla zaman gecir ama sevgili gibi degil arkadas gibi onun arkadas ortamina gir kisiligini cöz sonradan senin canin yanmasin ona güven
allah yardimcin olsun

yasadıklarını bir hata olarak değil tecrube edindim diye adlandır.
dediğiniz gibi deneme yanılma olmasaymıs iyi olurmus ama kısmet değilmis demekki seni mutlu edecek kişi baska birisi :)

Geri