gebe
  1. gülfem_MG

gülfem_MG Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    105
    Ödül Puanları:
    43

Dert Ortağım Benim :( Derdine derman olalım,anlat,rahatla...

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında gülfem_MG tarafından paylaşıldı.

Eşi ve eşinin ailesiyle sorun yaşayanlar!!!Eşiyle ve eşinin ailesiyle ilgili sorun yaşayanlar (Kayınvalide, kayınbaba, elti, görümce vb.) burada paylaşımlarımızı yapabilir birbirirmize destek olabiliriz meleklerim...

2. elifck

elifck Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    benim sorunu kayın validemle tatlım :(

Dert Ortağım Benim :( Derdine derman olalım,anlat,rahatla... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Muazzez Ersoy - Dert Ortağım Benim

Muazzez Ersoy - Dert Ortağım Benim

Aşk kadehiyle içtiğim sensin Sevgili diye seçtiğim sensin Bütün dünyayı gezdim dolaştım Anladım ki tek sevdiğim sensin Dert ortağım benim Biricik sevdiğim Söyle senden başka Kimim var benim Senden uzakta geçmez günlerim Bir gün görmezsem seni özlerim Başka birini sevemem artık __________________
  2. derman aradım derdime ilahisi

derman aradım derdime ilahisi

derman aradım derdime ilahisi derman arardım derdime nota ilahisi aradım ilahi sözleri notalı ilahiler Hakkın Habibinin sevgili dostu Yemen illerinde Veysel Karani Söylemez yalanıyemez haramı Yemen ilerinde Veysel Karani Seherde kalkuben yola giderdi Hakkın binbir ismin zikir ederdi Allah Allah deyu deve güderdi Yemen ilerinde Veysel Karani Elinde asası hurma dalından Eğninde hırkası deve...
  3. hem derdimsin hem dermanım!!!!

hem derdimsin hem dermanım!!!!

tu hem derdi hem dermani sen benim canyoldaşımsın nefesim hayatımın anlamısın... sen hem derdim hem dermanımsın... üzersin... ama olmasan eğer dünyamda ben hayata küserim.... melekler var mı aramızda eşine sevgilisine hem derdimsin hem dermanım diyen?????
  4. derdime derman olur musunuz :(

derdime derman olur musunuz :(

merhaba melekler,yardımınıza ihtiyacım var.sürekli boğaz kuruluğundan iltihabından şikayetçiyim.doktora gittim kbb ye olsun sağlık ocağına olsun.antibiyotik kullandım hep, boğaz ilaçları ağrı kesiciler.faydası oluyor ama geçici.sonra tekrar nüksediyor.geçen sene kbb ye gittiğimde yemek boruma doğru ciddi olmayan bi yara varmış onun içinde vitamin hapı vermişti ama ben ömrüm boyunca vitamin...
  5. Birbirimiz icin dua edelim, dertlerine derman olalim....

Birbirimiz icin dua edelim, dertlerine derman olalim....

Meleklerim dertsiz bas yok ama bazen insanin öyle bir duaya ihtiyaci oluyorki, hemen chate giriyoruz mesela kizlar duaya ihtiyacim var benim icin dua edin diyoruz. Hemen chattekiler onun icin o an dua ediyorlar Allah razi olsun herkesten. Artik bunun icin bir topik olsun istiyorum, sorunu derdi olan bizimle burda paylassin isteyende onun ici duada bulunsun günahsiz bir agizla dua edilmis...

Sayfayı Paylaş