gebe
  1. orjinal-catlaq

orjinal-catlaq Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.944
    Ödül Puanları:
    0

Dert paylaştıkca azalır sölede azalsın

Konu, 'Gebelik' kısmında orjinal-catlaq tarafından paylaşıldı.

:date::date::date:slm arkadaşlar öncelikle ne sıkıntınız ne derdiniz varsa eger yakın görüyorsanız burda paylaşalım sıkıntılarımızı bir nebzede içimizi döküp rahatlıcaksak ne mutlu bizlere sizler gibi benimde anlatacaklarım var hadi bekliom sizler sıkıntı paylaşılıkdıkca azalrı göreceksiniz

Dert paylaştıkca azalır sölede azalsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tenimizde tatli sölen

tenimizde tatli sölen

Tende tatlı şöleni Kim çikolata sevmez ki! Hemen herkesin en sevdiği şeylerin başında geliyor çikolata, bitteri, sütlüsü ve fındıklısıyla. Peki, en az sizin kadar teninizin de çikolataya bayılacağını söylesek? Çikolatalının yanı sıra kakaolu, kremalı ve kahveli vücut bakım ürünleri hem sizi şımartacak hem de teninizi... ÇİKOLATA Çikolata şişmanlatır mı? Hayır. İnsanı güzelleştirir mi? Evet....
  2. Dert

Dert

Her türlü gam ve keder sevinç ve sürura, Dertli olduğunu görmek, hak ve gerçek doğrular uğruma kafa yormaya, insan olma erdemini kendi şahsında yaşatmaya delalet eder.Rüyada dertlenmek, sevince işaret eder.
  3. İştah Azaltan Bitkiler

İştah Azaltan Bitkiler

iştah azaltan bitkiler At kuyruğu bitkisi idrar sökücü özelliğiyle biliniyor. Yağ dokularını eritmeye yardım eden bitki yaraların iyileşmesine de yardımcı oluyor. Fakat tüm idrar söktürücü bitkilerde olduğu gibi fazla dozda kullanılırsa böbreklere zarar verebilir. Maydanoz, metabolizmayı hızlandırarak bağ dokusunu güçlendiriyor. Maydanoz yemek ve çayını içmek, ödemlere ve vücudun su...
  4. Bende söleyeyim ama utanç :)

Bende söleyeyim ama utanç :)

kızlar evet bende ıtıraf edım okulda bısıklet bınmeye yeni baslsmıstım okulun ıcınde ıste okulundacıtı var durmak ıcın ön frene bastım ve ben cıtlerden dıger taraftayım :) hıc unutmam bunun aklımdan sılınmemeısyle beraber teyzemlerde bısıklete bınıyorum kucuk kuzenımkıne ne oldu dersınız tabı gene kaza bu seferde bahcenın duvarına carptım ama nasıl mı bısıkletın ön frenı calsımıyomus benım...
  5. Anne Sütü Neden Azalır?

Anne Sütü Neden Azalır?

süt neden azalır anne sütü,neden azalır,anne sütü kesilmesi,anne sütü kesilince ne yapılmalı,anne sütünü azaltan yiyecekler,neler yenmeli,neler yenmemeli. Anne sütü bildiğimiz gibi bebeğimizin sağlıklı gelişimi için çok önemi bir besin kaynağıdır. Bebeklerin en az 9 ay anne sütü almaları şarttır. Bebeğimizi emzirdiğimiz dönemde hiç bir sebep yokken sütümüz azalır ve bebeğe...

Sayfayı Paylaş