gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Dertler benim olsun...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

Bir zamanlar benim sevgilimdin Yanımdayken bile hasretimdin Şimdi başka bir aşk buldun
    Mutluluk senin olsun
    Dertler benim çile benim
    Hayat senin senin olsun
    Ben daha ne çile dertlere yolcuyum
    Ben alnına dert yazılan kader mahkumuyum
    Fark etmez yaşamak
    Sen mesut ol yeter
    Dertler bana gönül vermiş
    Ben aşk sarhoşuyum
    Dilerim her arzun gerçek olsun
    Hayat bu şansın hep açık olsun
    Dertler benim çile benim
    Hayat senin senin olsun
    Hatıralar hasret benim
    Ömrüm senin senin olsun
    Bir gün daha geçti yine sensiz
    Aşkım ağlıyor bak sessiz sessiz
    Çare bensiz ben çaresiz ümidim senin olsun
    Sana gelen dertler benim
    İsterdim ömrümüz geçseydi beraber
    İstermiydim ayrılık gülseydi şu kader
    Ben çile dert dolu sen ümitler yolu
    Şimdi sensiz bak seninle geçiyor mevsimler
    Bir zamanlar benim sevgilimdin
    Yanımdayken bile hasretimdin
    Şimdi başka bir aşk buldun
    Mutluluk senin olsun
    Dertler benim hasret benim
    Ömrüm senin senin olsun

Dertler benim olsun... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Dert Bende

Ajda Pekkan - Dert Bende

dert bende derman sende aşk bende ferman sende öldüren güldüren her gün ağlatan kalp sende mevsimler gelip geçse de aşk beni benden etse de dünyada hayat bitse de yine olumsuz aşk bende istemem ayrılık boynumu buksun istemem aşkıma leke sürülsün ben rüyamda bile yalnız seni sevdim istemem baharda yaprak dökülsün aşkın alevse hasretin bir kör senin yokluğunu kalbime sor dünya...
  2. Emre Altuğ - Dertlere Derman Olsam

Emre Altuğ - Dertlere Derman Olsam

Yine de akşam oldu Hevesim ta içimde Bir de yağmur vuruyor Gökler sanki indi yere Atıp ipleri buluta bir salıncak kurabilsem Dolaşıp dünyayı sonra kuraklara inebilsem Toprağı koklayıp da, cebime güneşi doldursam Ah kendime çare yokken, dertlere derman olsam
  3. Ebru Gündeş - Dertler Benim Olsun

Ebru Gündeş - Dertler Benim Olsun

Bir zamanlar benim sevgilimdin Yanımdayken bile hasretimdin Şimdi başka bir aşk buldun Mutluluk senin olsun Dertler benim çile benim Hayat senin senin olsun Ben daha ne çile dertlere yolcuyum Ben alnına dert yazılan kader mahkumuyum Fark etmez yaşamak Sen mesut ol yeter Dertler bana gönül vermiş Ben aşk sarhoşuyum Dilerim her arzun gerçek olsun Hayat bu şansın hep açık olsun Dertler benim...
  4. Muazzez Ersoy - Dert Ortağım Benim

Muazzez Ersoy - Dert Ortağım Benim

Aşk kadehiyle içtiğim sensin Sevgili diye seçtiğim sensin Bütün dünyayı gezdim dolaştım Anladım ki tek sevdiğim sensin Dert ortağım benim Biricik sevdiğim Söyle senden başka Kimim var benim Senden uzakta geçmez günlerim Bir gün görmezsem seni özlerim Başka birini sevemem artık __________________
  5. dertler derya oldu :)

dertler derya oldu :)

ibrahim tatlısesin dediği gibi hakikaten: dertler derya oldu bende.dersler bitti tam tatil yapayım derken bin türlü şey geldi başıma.bunu kabul etmiyorum ben 1 ay daha tatil isterim yök e kadar giderim gerekirse :D bu ne ya? 20lik diş çıktı tamam çık ama niye iltihaplanırsın be canım? çenemi yanağımı şişirirsin? üstüne bide ağzımın içinde vahşice olaylar çıkarırsın bana da yazık değil mi? hadi...

Sayfayı Paylaş