dertler derya oldu :)

bur_çak

Aktif Üye
Üye
dertler derya oldu :)
ibrahim tatlısesin dediği gibi hakikaten: dertler derya oldu bende.dersler bitti tam tatil yapayım derken bin türlü şey geldi başıma.bunu kabul etmiyorum ben 1 ay daha tatil isterim yök e kadar giderim gerekirse :D bu ne ya? 20lik diş çıktı tamam çık ama niye iltihaplanırsın be canım? çenemi yanağımı şişirirsin? üstüne bide ağzımın içinde vahşice olaylar çıkarırsın bana da yazık değil mi? hadi o şişlik indi kanal tedavisi dendi tamam da canım kardeşim iğne yapmadın madem azcık geçtim azcığı minnacık da olsa uyuşturucak bişey sıksana çenemi söküyomuş gibi ağrıtıyosun ağrıdan gebertiyosun ha üstüne bide azarlıyosun? zaten korkuyorum.2gün sonra geldiğimde dayak da atarsın beklerim senden artık ne yapıcaksınız? sevgili cildim sende iltihaptan ötürü çıban çıkarırsın ama neden illa yüzümde? o kadar yer vardı gittin nokta atışı yaptın oldu mu bu şimdi? bence olmadı hiç olmadı.kol var el var sırt var gövde var niye illa ki orası? sayende aynalara küstüm 20lik ten dolayı ağzım kedi leşi yemişim gibi de kokuyo.kendimden iğrendim artık.şurda kaldı derslerin başlamasına bir hafta. sen kalk üstüne grip ol boğaz ağrısı baş ağrısı cümbür cemaat ağrı çektiriyo bünyem bana.1hafta kaldı dersler başlayacak ben daha kendime gelemedim.e o kadar antibiyotik ağrı kesici derken reglimde gecikti öteki aya sürünürüm.bunların üstüne sağolsun üniversitem benim canım üniversitem iktisat fakültesinde ne kadar korkulu rüya varsa göndermiş bize eksik olmasınlar bide bi program hazırlarlar ki sormayın merakla bekliyorum :D sırıttığıma bakmayın soğudum artık her şeyden yemek yemekten aynaya bakmaktan kendimden soğudum en çok da bakamıyorum zaten aynalara.psikolojim mi bozuldu acaba her şey üst üste geldiği için? bide psikoloğa giderim dişçiden çıkarım yazarak anlaşırız artık. ooooooffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff!!! neyse offlamayım o kadar sen büyüksün Allah ım şu kulunun derdine derman olursun inş acil şifa diliyorum senden ama çok acil..

Burçak sobe :D:D Canım öncelikle geçmiş olsun:kiss:
Burçak bir müslümana 40 gün boyunca musibet gelmez ise o müslüman ,müslümanlığın dan şüphe etsin..Allahın ey sevgili kulu yaradan seni demekki çok seviyor,dua etmeni istiyor:)
Gelelim işin tıbbi bölümüne hayatım vücut direncin düşmüş senin.Bol bol taze sıkılmış meyve suyu iç.Özelliklede nar suyu..Gribal enfeksiyonlar için,havuç,portakal ve elma suyu karışımı.Ayrıca iyi dinlenmeye çalış.Okul açılana kadar dopinkle kendini.Seni bir daha böyle hasta görmim bak kızarım:D Çok geçmiş olsun hayatım:kiss:

canım valla büyük geçmiş olsun arkadasımda aynı sorun vardı berbat bir şişlik gördüm biliyorum o biteral diye bir antibiyotik kullandı ve 2 gün sürmedi geçti dişçisi ona bu ilacı vermiş sende dene derim ama danış ilk önce

Burçak sobe :D:D Canım öncelikle geçmiş olsun:kiss:
Burçak bir müslümana 40 gün boyunca musibet gelmez ise o müslüman ,müslümanlığın dan şüphe etsin..Allahın ey sevgili kulu yaradan seni demekki çok seviyor,dua etmeni istiyor:)
Gelelim işin tıbbi bölümüne hayatım vücut direncin düşmüş senin.Bol bol taze sıkılmış meyve suyu iç.Özelliklede nar suyu..Gribal enfeksiyonlar için,havuç,portakal ve elma suyu karışımı.Ayrıca iyi dinlenmeye çalış.Okul açılana kadar dopinkle kendini.Seni bir daha böyle hasta görmim bak kızarım:D Çok geçmiş olsun hayatım:kiss:

hahaha yakalandım :D canım her gün dua ediyorum anam babam babaannem halimi gördükçe onlarda dua ediyolar bırak onu 21 yaşımdayım annemşn tabiriyle afedersin eşşek kadarım ama insan ağrıdan sızıdan ağlar mı ya o derece :D 20lik dişimi çekmiyolar çektirtemedim şişliği inmişti 3 hafta önce şimdi hafif gene başlamış yarın randevu var söylicem artık şu zımbırtıdan kurtulmak istiyorum çekmedikçe şişicek o onla mı uğraşıcam :D sana şu kadarını söyliyim kastamonu faresine döndüm denek için kullanılanlar varya onlardan antibiyotik ağrı kesici tok aç farketmiyo midemde alıştı aç karnına içince ağrıtmıyo da o derece :D ne güzel boğaz ağrımdan kurtuldum bu başladı iyi mi :D çıban da iltihaptan çıktı zaten ikisi paralel oldu çekse çene cerrahına bi gönderse kurtulsam belki o çıbandan da kurtulurum umut dünyası işte olmayacağı varsa da insan bekliyo :D yeme problemi var aç geziyorum resmen çiğnerken problem oluyo ama mideye indiriyorum gene meyvedir yemekdir :D sağol canım tavsiyeler için hepsini yapmaya çalışam Allah a emanetsin :)

canım valla büyük geçmiş olsun arkadasımda aynı sorun vardı berbat bir şişlik gördüm biliyorum o biteral diye bir antibiyotik kullandı ve 2 gün sürmedi geçti dişçisi ona bu ilacı vermiş sende dene derim ama danış ilk önce

sağol canım yarın randevu var dökücem içimdekileri artık illede kanal diyolar ne kanalmış o da pek muhterem bi tedavi heralde kendileri :D

Geri