gebe
  1. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28

dertleşmeye ihtiyacım var beni dinlermisiniz?

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında bur-ay tarafından paylaşıldı.

selamlar kızlar öff çok canım sıkılıyo çok bunalıyorum kimseyle bişey paylaşamıyorum bulunduğum şehirde tanıdığım kimsecikler yok oturup konuşacağım derdimi paylaşacağım kimse yok içime ata ata patlamaya geldim valla kendimi çok değersiz hissediyorum hiç bi işe yaramıyorum gibi.uzun süredir yapmak istediğim şeyler var bi türlü kısmet olmuyo başaramıyorum ev hanımıyım 9 senelik evliyim bi oğlum var Allaha çok şükür sağlıklı ben de eşimde sağlıklıyız maddi durumumuzda fena değil Allah daha kötü duruma düşürmesin.ama sürekli içimde bir huzursuzluk bi mutsuzluk hiç gitmiyo oyalanacak bişeyler bulmak istiyorum burda yabancıyım zaten ailemden uzaktayım bu biiraz benim hatam eşime çok ısrar ettim uzakbiyere gidelim diye buraya tayin istedik oldu .o yüzden dert yandığımda eşim sen istedin geldik şimdide niye geldik diyosun diyo çok haklı .iki sene önce düşük yaptım dikkat etmedim ağır kaldırdım oda benim hatam bi daha da olmuyo çok uğraştık ama hamile kalamıyorum Allahım neden benim işlerim hiç yolunda gitmiyo.erken yaşta evlendim20 yaşımda yaşıtlarım ya üniversite okudular yada bi işe girdiler ozamanlar cahilik işte hiç çalışmayı düşünmüyodum şimdi şimdi aklım başıma geldi sınavlara hazırlanıyorum ama aklım almıyoki kaç sene geçti tabi hafızam da zayıf. şimdiki aklım olsaydı böyle mi olurdu hiç ahh kafam ahh annem çok dedi oku daha yaşın genç buyaşta evlenilirmi diye dinlemedim şimdi dizlerime vuruyorum yapmak istediğim şeyler var sanki her geçen gün biraz daha yaşlanıyorumyaşım geçtikçe umutsuzluğum da artıyo bunları dert ettikçe yüzüm de gülmez oldu eşimle de aramız eskisi gibi değil sanki dünyanın bütün derdi omuzlarıma çökmüş gibi neyse çok uzun oldu ama bira z rahatladım sanki inşalah beni anlarsınız biraz dertleşmeye çok ihtiyacım var şimdiden ilginize teşekkür ederim

2. kediliDeli

kediliDeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    hiçbişey için geç değil bizim bi tanıdık avukatlık mesleğini yapmadığı halde 50 yaşında master yapmaya başladı sırf okuma aşkı öğrenme merakı :) bi engeliniz yoksa kendinize engeller oluşturmayın, yapmak istediklerinizi yaptıkça hayattaki sorunlar ufacık görünecektir o büyük zaferlerinizin yanında :)

3. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
  4. geveze

geveze Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.311
    Ödül Puanları:
    113
    tatlım bilmiyorum namaz kılıyormusun ama huzur veriyor inan ve bol bol salavat getir.zaman zaman banada oluyo kendimi bi boşlukta hissediyorum ve bu genelde namazı bıraktığımda oluyo.

5. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    slm,yazdiklarini okurken sanki ben yazmisim zannettim birara.merak etme kötünün iyisisin.en azindan kendi ülkende gurbettesin.ben almanyadayim.ama biliyorum gurbetin dili olmaz,yeri olmaz,sevdigin seylerden ,ailenden ,arkadaslarindan komikk ama mahallenin bakkalindan bile uzak.....ben en gicik oldugum insanlari bile özlüyorum.kendini degersiz ,basarisiz hissediyorsun .en azindan ben öyle hissediyorum...sana sadece seni anliyorum diyebiliyorum...

asiye sarı bunu beğendi.
  6. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    evet namaz kılıyorum elimden geldiğince bırakmamaya çalışıyorum her namaz dan sonra dua ediyorum ağlayarak o kadar rahatlıyorum ki Allah ım sesimi duyuyo diyorum halime şükrediyoruminşallah rabbim kalbimdeki bu huzursuzluğu mutsuzluğu giderir

7. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkürler anlayışın için bu yazdıklarım daha yarısı bile değil içimde o kadarbüyük sıkıntılar var ki ama buraya yazınca biraz olsun rahatladım beni anlayan insanlara ihtiyaca-ım varmış demekki

8. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    aslinda bu anlayisi bide eslerimizden görsek.durup dururken deselerki.:CANIM KARICIM SEN ASLINDA BIZIM ICIN NELERDEN FEDAKARLIK YAPIYORSUN;SIKINTILARININ FARKINDAYIM::tabi böyle bir es zor.benimki sadece bir varsayim.anlatirsan ben dinlerim,yani okurum:)

9. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    aslinda bu anlayisi bide eslerimizden görsek.durup dururken deselerki.:CANIM KARICIM SEN ASLINDA BIZIM ICIN NELERDEN FEDAKARLIK YAPIYORSUN;SIKINTILARININ FARKINDAYIM::tabi böyle bir es zor.benimki sadece bir varsayim.anlatirsan ben dinlerim,yani okurum:)

10. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    aslında esim anlayışsız biri değil ama çözüm için hiç yardım etmiyorcan sıkıntım gitsin diye kurslara katılim dedim halk egitim kurslarına her gün surat asmalar ne yapcan ne gerek var ben belki bi arkadaş ortamı olur diye bide belki bi işe girecek olursam bi serifika olsun duye gidiyodum bıraktım sayesinde .yapcak hiç bi iş yok ev işi dışında yemek yap ev süpür sil her gün aynı akşam olunca eşimle sohbet bile edemiyoruz konuşacak bişey yok ki sıradan şeyler yapıyorum hep bu da beni çok mutsuz yüzüm gülmüyor oğlum anne sen niye hiç gülmüyosun diyo bana o böyle delince çok üzülüyorumam napim içimden gelmiyo ki hep mutsuzluk hep mutsuzluk nereye kadar böyle sürecek bakalım

11. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113
    canımmm bak ne güzel sağlıklısın cok şükür önce sağlık gelir şimdi diyelim Allah korusun ya bacağın olmasaydı ya Allah korusun amansız bi hastalığın olsaydı hastane hastane dolaşsan dahamı iyi olurdu bence hiç bişey için gec değil ama önce sağlıklı olduğıun için zaten sen zirvedesin şuan bence öyle yanii bende senin gibiyim yani ben kendimi gördüm sende bende burda yabancıyım arkadaşım yok gibi bişi ailem de uzak sadece eşim ve ben varız ama hala okuyorum bu hiç engel değil bak netten artık herşey cok kolay ne güzel hocalar evine kadar gelip ders anlatıyolar sonra ne bilim kuranını oku örgünü ör herşey gönlünce olsun canımm yazacaklarım bu kadar :kiss:

12. sinemm94

sinemm94 Forum Okuru

:)

Merhabaa.. Ben kucukenn Buyukcekmecede tanistigim ilk Askimi ariyorum facebooktan denedim ama bulamadim cunku sadece ismini biliyorumm.. Turkiye disinda yasiyorum Kosovada ve Turkiyede yasadigi icinn ona dahir hicbirsey yok elimde isminden baska.. Ona nasil ulasabilirimm yardim edermisiniz lutfenn :))

13. HaLLoWeeN*

HaLLoWeeN* Forum Okuru

cnm senı sıkan şey bu monotonluk.çünkü hergüne ne yapıcağını bilerek uyanıyosun.yarın şunu yapıcam sonra şunu yapıcam diyosun.hayatın acayip bir monotonluğa girmiş yani senin kattığın bişey yok şuan hayatına.kalk kahvaltı hazrla kaldır sonra temizlik alısverıs aksamda yemek uyu sonrakı gun tekrar bunlar.senın gercektende bıseyler yapman lazım.yoksa dahada cıkmaza girersin.tekrar bi kursa yazıl bence.yada bi iş bul.kendini oyalıcak şeyler yapman gerek.hayatına bi farklılık gerek bi canlılık gerek.eşinle biraz çıkın gezin.yada eşine süprizler yapmaya çalış.yada eşine benm biraz süprizlere ıhtıyacım var galıba de.tahmin edemiyceğim bişeyler lazım bana de.hergunum ben karar vermeden planlı gıbı zten de.bsylşer katmamız gerek de.sen bence esıne suprızler yaparak basla bı yerlerden.onun mutluluguyla zten sende mtlu olusun.hergun degısık bısyler yapmaya calıs.umarım söylediklerim biraz olsun iyi gelir sana.Allah yardımcın olsun iyi şanslar.

14. efilay

efilay Forum Okuru

10.sınıftayım 9.sınıfa giden birisinden hoşlanıyorum o 1 yıl kalmış 1 senede geç başlamış benden 1 yaş büyük çok tatlı bakıo sevgilisi var 5 aydır çıkıolarmış bnmde sevgilim var ne yapmalıyım bilmiyorum onun fotoğrafına bakıp duruyorum hoşlanıyorum ondan :(

15. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    sen resmen benı anlattınn

dertleşmeye ihtiyacım var beni dinlermisiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BeNiM bUnA gErÇeKtEn İhTiYaCıM vAr...

BeNiM bUnA gErÇeKtEn İhTiYaCıM vAr...

18 yaşındayım ve yüzümde çok sivilce var napabilirim gerçekten yardımcı olabilecekler cevap yazarlarsa sevinirim...
  2. dertleşmeye ihtiyacım var..

dertleşmeye ihtiyacım var..

dertleşme sitesi rüyada dertleşmek dertleşmeye ihtiyacım var dertleşme siteleri yaklaşık 4 aydır korunmayı bıraktık ama eşimle sürekli ayrı kalıyorduk geçen ay tam yumurtlama dönemine denk getirdim aradan baya zaman geçti adetm gecikmişti bi kaçgün sonra kan testi yaptırdım çok az bi miktarda yüksek çıktı doktor bikaç gün sonra tekrar dene dedi aradan geçti zaman tekrar yaptırdım biraz daha...
  3. dertleşmeye ihtiyacım var

dertleşmeye ihtiyacım var

mrb. 4 yıllık evliyim ve düğünüme yaklaşık 1 ay kala başlayıp hala devam eden kaynana eziyetlerim var. Düğünümü zehir etti. Hastanede yattım düğün günü zar zor yetiştim kuaföre, fotoğrafçıya. Takılarımı takmadı. Düğünden sonra bizi ayırmak için elinden geleni yaptı, yapamadığı yerde büyü yaptırdı. Oturduğum evi evlendiğim ilk günden itibaren satmak istedi. Alıcıları ben caydırdım en son 9 ay...

Sayfayı Paylaş