gebe
  1. gizlibahce

gizlibahce Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

dertleşmeye ihtiyacım var

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında gizlibahce tarafından paylaşıldı.

mrb. 4 yıllık evliyim ve düğünüme yaklaşık 1 ay kala başlayıp hala devam eden kaynana eziyetlerim var. Düğünümü zehir etti. Hastanede yattım düğün günü zar zor yetiştim kuaföre, fotoğrafçıya. Takılarımı takmadı. Düğünden sonra bizi ayırmak için elinden geleni yaptı, yapamadığı yerde büyü yaptırdı. Oturduğum evi evlendiğim ilk günden itibaren satmak istedi. Alıcıları ben caydırdım en son 9 ay hamileyken sattı ve ortada kaldık. Doğum yapacağım az vaktim var. Bulduğumuz bir eve hiç beğenmesemde mecbur taşındık. Eşimde o günden sonra konuşmadı ailesiyle. Ama öğrendim ki sular durulmuş görüşmeye başlamışlar. O kadar büyük laflar etti ki eşim azıcık ta olsa bir umut doğdu içime tamam dedim o da bitirdi. Annesiyle görüşmesin demiyorum ama o kadar kötü bir insan ki eşim onunla görüştüğü zaman düzenimiz, huzurumuz alt üst oluyor.Eşime ailenle görüşürsen senden boşanırım. Beni de çocuğu da göremezsin dedim. bunu bildiği halde barışmış. Hazmedemiyorum. Nasıl unuttu bize hatta doğmamış çocuğuma yapılanları. Çok mutsuzum...

dertleşmeye ihtiyacım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dertleşmeye ihtiyacım var..

dertleşmeye ihtiyacım var..

dertleşme sitesi rüyada dertleşmek dertleşmeye ihtiyacım var dertleşme siteleri yaklaşık 4 aydır korunmayı bıraktık ama eşimle sürekli ayrı kalıyorduk geçen ay tam yumurtlama dönemine denk getirdim aradan baya zaman geçti adetm gecikmişti bi kaçgün sonra kan testi yaptırdım çok az bi miktarda yüksek çıktı doktor bikaç gün sonra tekrar dene dedi aradan geçti zaman tekrar yaptırdım biraz daha...
  2. bilginize ihtiyacım var,..

bilginize ihtiyacım var,..

adetim düzenli ve çok sancılı olurdu. Bu ay adet olmaya yakın 4 5 aspirin kullandım. Ama hala adet olmadm neden peki. Hamile olma ihtimalm ne kadar.. Lütfen cevap.
  3. dertleşmeye ihtiyacım var beni dinlermisiniz?

dertleşmeye ihtiyacım var beni dinlermisiniz?

selamlar kızlar öff çok canım sıkılıyo çok bunalıyorum kimseyle bişey paylaşamıyorum bulunduğum şehirde tanıdığım kimsecikler yok oturup konuşacağım derdimi paylaşacağım kimse yok içime ata ata patlamaya geldim valla kendimi çok değersiz hissediyorum hiç bi işe yaramıyorum gibi.uzun süredir yapmak istediğim şeyler var bi türlü kısmet olmuyo başaramıyorum ev hanımıyım 9 senelik evliyim bi...
  4. acil paraya ihtiyacım var

acil paraya ihtiyacım var

merhabalar ben istenbuldan şenol 4000 tl paraya ıhtıyacım var sicilim bozuk oldugundan bankadan alamıyorum duzenlı bir işim var aylık belırlı bır taksıtle gerı adeyecegım
  5. Yardımınıza ihtiyacım var

Yardımınıza ihtiyacım var

merhaba. ben erkek arkadaşımın evinde kaldım ve banyo yaparken onun cinsel bölgesini temizlediği jiletle kendi cinsel bölgemi temizledim farketmeden. Acaba hamile kalma şansım var mı?

Sayfayı Paylaş