gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

dertli dolap ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

dolap ilahisi dertli dolap ilahisi dertli ilahiler Benim adım dertli dolap Suyum akar yalap yalap
    Böyle emreylemiş çalap
    Derdim vardır inilerim.
    Beni bir dağda buldular
    Kolum kanadım kırdılar
    Dolaba lâyık gördüler
    Anın için inilerim.
    Ben bir dağın ağacıyam
    Ne tatlıyam ne acıyam
    Ben mevlâya duacıyam
    Anın için inilerim.
    Âşık Yunus eder âhı
    Gözyaşı siler günahı
    Hakka âşıkam billahi
    Anın için inilerim.

dertli dolap ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dertliye cevap!

dertliye cevap!

“Hani şeytan nerde?” dersin Şeytan senin içindedir! Küfre varan söz edersin Şeytan senin içindedir! Hakkı görmez gözün varmış Teli bozuk sazın varmış Ne edepsiz ağzın varmış Şeytan senin içindedir! Damarına girmiş şeytan Odur seni saçmalatan İflah olmaz dil uzatan Şeytan senin içindedir! Dertli imiş senin adın Hakikati bulamadın Nerde imiş bilemedin Şeytan senin içindedir! Övüyorsun bâtıl...
  2. Dolap

Dolap

rüyada dönme dolap görmek rüyada dönmedolap görmek dönme beyaz Derli toplu olmaya, nimetin şükrünü eda etmeye, önemli sırları ifşa etmemeye, Boş dolap, bilahare müjde ve sevince nail olmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Elbise Dolabı.)Rüyada dolap görmek eğlence ve iyi şans işaretidir. Hiç bilinmeyen, denenmemiş iştir. Dolabın kapağını açmak, yeni bir iş teklifidir.Rüyada içi esya dolu bir...
  3. Dertli Dolap İlahisi

Dertli Dolap İlahisi

Benim adım dertli dolap Suyum akar yalap yalap Böyle emreylemiş çalap Derdim vardır inilerim. Beni bir dağda buldular Kolum kanadım kırdılar Dolaba lâyık gördüler Anın için inilerim. Ben bir dağın ağacıyam Ne tatlıyam ne acıyam Ben mevlâya duacıyam Anın için inilerim. Âşık Yunus eder âhı Gözyaşı siler günahı Hakka âşıkam billahi Anın için inilerim.
  4. Dertli üyenin siiri ...

Dertli üyenin siiri ...

Acimamak elde degil meleklerim :) Ben bu forumun eskisiyim. Aynı zamanda kederlisiyim. Mesajlarım çok amma, Görünmüyorsa neyleyim! Yeniler hep ilgi çeker, Adminde bize fırça çeker. Mesaj yazarım her bir yere, Basarlar teşekkürü başka yere. Vefadan yana derdim çok, Anlayana sitem yok. Üye notu düşerim herkese, Dönüpte yazılmaz bir notta bize. Online gözüksemde hep pc de, Hiç arkadaşım yok...
  5. çok dertliyim..

çok dertliyim..

siteye katılışımın üçüncü günü ama kimse bana hoşgeldin bile demedi....ÜZGÜNÜÜÜÜÜÜM...:cry::cry::cry:

Sayfayı Paylaş