gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dertliyim alt bacaklarım çok kalın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba hanımlar yaz geldi ve ben yine elbise, etek şort giyemiyorum bu konuda çok dertliyim alt bacaklarım çok kalın. fiziksel olarak kilolu değilim hatta zayıfım ama bu bacaklarım niye kalın bilmiyorum acaba nasıl inceltebilirim bu konuda ne önerirsiniz lütfen yardım edin benimde alt bacaklarım ince olsun istediğimi giyebileyim:S

2. büşra.shid

büşra.shid Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    175
    Ödül Puanları:
    0
    bende aynı dertten muzdaribim misafir meleğimiz :) platesle sporla braz olsun incelebileceği söyleniyo bende platese başlamayı düşünüyorum yakın vakitte :)

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba...
    Alt bacak yani baldır dediğimiz bölge, kaslardan oluştuğu için, spor yaparak inceltmek pek mümkün olmuyor ki bazen yapılan spor aşırı oluyorsa kasları geliştirerekk daha da kalınlaştırabiliyor.

İnceltici kremler işe yarar mı bilmem ama bu konuyu bir arşatırın ve size önerim kesinlikle yağdan kaçının. Güzel bir diyetle elbette ki bir kaç santim incelebilir baldırlarınız.

4. Sümeyra Şen

Sümeyra Şen Forum Okuru

malesef ki bende sizinle aynı derdi paylaşıyorum kızlar yaz geldi ve ben yine her yaz başı olduğu gibi alt bacak inceltme yöntemleri arıyorum, nette alt bacaklarım kalın diyenlerin yorumlarına bakınca, bacak incelten egzersizler konusunda ki umutlarımı da yitirdim. çünkü bacak eriten hareketler, kasları daha da güçlendiriyormuş ve daha da kalın gösteriyormuş. Ne yapsak bıçak altına mı yatsak oda dünya paradır bee:S

Dertliyim alt bacaklarım çok kalın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fransız kayakçı çığ altında kaldı

Fransız kayakçı çığ altında kaldı

Trabzon Valisi Nuri Okutan, Rize'de kayak yapan Fransız kayakçının hayatını kaybettiğini açıkladı. Nuri Okutan, yaptığı açıklamada, Rize'nin Eskice Köyü ile Anzer Yaylası arasında 6 kişilik bir Fransız grubunun, sabah saatlerinde helikopterle bölgeye gittiğini söyledi. Grup içerisinde yer alan bir Fransız turistin kayak yaparken öldüğünü ifade eden Vali Okutan, şunları kaydetti: "Kayak...
  2. çok dertliyim..

çok dertliyim..

siteye katılışımın üçüncü günü ama kimse bana hoşgeldin bile demedi....ÜZGÜNÜÜÜÜÜÜM...:cry::cry::cry:
  3. alt bacak kasları nasıl giderılır ?

alt bacak kasları nasıl giderılır ?

alt bacak kasları merhaba ben spor yapmadıgım halde alt bacak kaslarım var onları nasıl yok edebılrıım bı bılgısı olan yada aynı durumda olan varmı ? etek gıyemıyorum bu yuzden ya :(
  4. çok dertliyim :(

çok dertliyim :(

nasıl başlayacağımı bilmiyorum eşimin ailesi tarafından çok dertliyim arkadaşlar beni hiç sevmediler ne yaptıysam yaranamadım hep istenmedim sebebde onların yöresinden olmayışım onlar eşime başka kız istiyorlarmıştı bizde eşimde tanıştık severek evlendik onlar maddi manevi hiç yanımızda olmadılar düğünüm oldu ama allah razı olsun eşim yaptı ben ailemi ayaklar altına aldım onları seçtim ben hep...
  5. arkadaşlar baldır (alt bacak) eritme yöntemleri nelerdir?

arkadaşlar baldır (alt bacak) eritme yöntemleri nelerdir?

selam kızlar dün http://www.meleklermekani.com/soru-cevap/221625-dertliyim-alt-bacaklarim-cok-kalin.html böyle bir başlık gördüm sizde ne yazık ki bende bu konudan oldukça dertliyim eminim benim gibi alt bacakları kalın olupta bu konuda sıkıntı çeken çok hemcinsim vardır. Aranızda baldırları kalın olupta eriten hiç arkadaşımız yok mu? Lütfen bu konuda bana birşeyler önerin, bıktım artık bende...

Sayfayı Paylaş