gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Derya Baykal‘ın kolay peeling önerisi

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

derya baykalın evi melek baykal ayakları melek baykal ayak peeling önerileri peeling Show tv de yayınlanan deryalı günlerin güzel ve becerikli sunucusu Derya Baykal her gün yepyeni önerileri,modelleri,tarifleri ile ekranlarda oluyor.Bu önerilerin hemen hemen hepsi biz bayanlara faydası yok değil. İşte size derya baykaldan kolay bir öneri daha.Denemeyen kalmasın hanımlar:):)

Derya Baykal‘ın kolay peeling önerisi:

Malzemeler:
    3 yemek kaşığı yağsız süttozu
    1 yemek kaşığı bal

Uygulama: Süt tozunu bir kabın içinde balla iyice karıştırın. Ardından ılık su ile ıslatmış olduğunuz yüzünüze masaj yaparak sürün. Cildinizden en az 15 saniye ovarak çıkartın sonra önce ılık sonra soğuk suyla yüzünüzü yıkayın.

NOT:Eğer cildinizin kuru olduğunu hissederseniz hafif bir nemlendirici sürün.

Derya Baykal‘ın kolay peeling önerisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Medikal Peeling

Medikal Peeling

medikal peeling ölü deri nasıl soyulur Medikal Peeling Peeling ne demektir? Peeling deriyi gençleştirme yöntemidir. Peeling yöntemleri nelerdir? İki çeşit...
  2. Evde Kolay Doğal Peeling Yapımları

Evde Kolay Doğal Peeling Yapımları

kolay peeling kolay peelingler doğal peelingler doğal peeling evde Güzelliğin ilk düşmanı yüzde oluşan sivilceler ve siyah noktalardır.eğer sizin de böyle sorunlarınız varsa birkaç ipucu, okumadan geçmeyin:) . öncelikle cildinizi hergün düzenli olarak arındırın ve temiz tutun. sonrasında cilt tipinize uygun doğal maskeler yardımıyla sivilceleri kurutun ve gözeneklerinizde biriken kiri...
  3. Kimyasal Peeling

Kimyasal Peeling

kimyasal peelingler, çeşitleri, özellikleri, ne işe yarar, nelerdir buyrun merak ettiğiniz herşey burada arkadaşlar Cilt sorunları için oldukça önemli çzöümler sunan kimyasal peelingler hakkında bilgiler, bu makalemizde sizleri bekler Melek'ler:A Kendinize olan güveniniz, cildinizi nasıl gördüğünüz yada nasıl hissettiğiniz ile yakından ilgilidir. Sivilce izleri, güneşe bağlı cilt...
  4. Derya

Derya

slm kizlar ben yeni uye oldum sizlerin coktandir takipdeydim cok umut verici seyler var burda ben 4 senedir evliyim ve 2 senedir seker cikti bende bir dusuk yaptim 6 ay once su an sorunum yok dedi dk ben bu ay erken yumurtladim gecen ay adetim ayin 14 de geldi normalde 12 sinde gelir bu ay 13 de geldi ve 16 sinda yumurtladim ve nezaman hamilelik belirtileri olur simdidek tsk ediyorum.
  5. Derya Baykal Tığ İşi Kolay Bebek Yelekleri

Derya Baykal Tığ İşi Kolay Bebek Yelekleri

Derya Baykal Deryalı Günler programın da yer alan bebek örgü modelleri ekran başında ki hanımların büyük ilgisini çekerek beğeni kazanmaya devam ediyor. Sizler için bu yazım da erkek ve kız bebekler için Derya Baykal kolay bebek yelek modellerinden oluşan görsel örnekleri paylaşıyorum. Mevsim geçişlerin de olduğu kadar kış ayların da ev ortamın da mutlaka bebeklerin üzerine giydirilmesi...

Sayfayı Paylaş