gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    698
    Ödül Puanları:
    113

Derya Baykal Bebek Elbise Modelleri Gel de Bunları Yeme

Konu, 'Derya Baykal Örgü İşleri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Derya Baykal bebek elbise modelleri yazımızda Deryanın Dünyasından en güzel modellerle sizleri buluşturmak istedim. Kız bebek elbiseleri görünce kendimi alamıyorum. Hazır olsun el örgüsü olsun kız bebeklerini bir başka güzelleştiriyor elbiseler. Fırfırlı, rengarenk, desen desen motif motif kız bebek elbise modellerine bir de deryanın dünyasından bakalım. Uzman ellerden çıkan modellere eminim siz de bayılacaksınız. Modelleri bence hemen denemek isteyeceksiniz. Çok şirin çok tatlı örgü bebek elbiseleri konumuza modelleri tanıtarak başlayalım dilerseniz. Bebeklerinizi bu elbiselerin içinde hayal edin bakalım ne kadar hoş ve şirin olacaklar. Eminim bu modeller sizi gaza getirecek ve hemen kolları sıvayacaksınız. Modeller arasında hem yazlık hem kışlık modeller var. Hemen aşağıdaki model kışlık giydirebileceğiniz bir model. Bu model yanılmıyorsam Zerrin Kaya hanımın yaptığı bir modeldi. Hanımlar aslında hırka olarak yapılmış bir model ama ben elbiseye de benzettiğim için sizler için paylaşmak istedim. Ön yanlarda ve arkada fiyonk süslemeleri dikkat çekiyor. Bu modelin bir kolay tarafı da yakadan başlamalı bir model. Bu da eminim size kolaylık sağlayacaktır. derya baykal delikli orgu kiz bebek elbise.jpg

derya baykal onu fiyonk suslemeli orgu bebek elbise modeli.jpg

Bu aşağıdaki bebek elbise modeli de Zerrin Kaya'ya ait bir örnek. Bunda da basit ajur tekniği kullanılarak örülmüş hoş yumuşacık aslında bebeklerden çok 2-5 yaş arasına da hitap edebilen bir model. Yine size alternatif olabilecek kız bebekler için çok cici elbise modelleri için bu yazımızı inceleyebilirsiniz.

derya baykal orgu bebek elbisesi.jpg

deryanin dunyasi orgu bebek elbisesi.jpg

Bu aşağıdaki tığ işi modeller de tam yazlık. Delikli olarak örülmüş motiflerle çok şık görünüyor. Siz de öyle düşünüyorsanız tığ ve uygun iplerinizi hazırlayın. El emeği göz nuru ile işlediğiniz neden bir örgüsü olmasın bebeğinizin.

tig isi orguden yazlik bebek elbisesi.jpg

Hayme_Ana ve BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.518
    Ödül Puanları:
    113
    Şu el işi yapan bayanlara vallahi imreniyorum. Sabırla ilmek ilmek harika modeller tasarlamışlar. Derya baykal bebek elbise modelleri güzel çalışma olmuş ellerine sağlık .

3. Kendimleyim

Kendimleyim Forum Okuru

bende örgüyü çok severim yalnız artık yapamıyorum

LaViNYaM bunu beğendi.
Derya Baykal Bebek Elbise Modelleri Gel de Bunları Yeme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derya Baykal örgü bebek battaniyesi modelleri

Derya Baykal örgü bebek battaniyesi modelleri

en değişik bebek örgü battaniyeleri,derya baykal örgü bebek battaniyeleri,örgü bebek battaniyesi modelleri,derya baykal bebek battaniyeleri Ünlü tiyatro sanatçımız Derya Baykal'ın yıllardır ilgiyle izlenen programında bayanlar için pratik ,şık,kolay ve birbirinden değişik her ihtiyacımıza hizmet eden önerileri,tarifleri ile her birimiz feyz aldık. Derya Baykal hanımların kendisine yolladığı...
  2. Derya Baykal Örgü Bebek Yelek Modelleri

Derya Baykal Örgü Bebek Yelek Modelleri

derya baykal bebek yelekleri, derya baykal bebek yelek modelleri, değişik bebek yelekleri, yeni bebek yelek modelleri, en güzel örgü bebek yelekleri Bebekler için önemli bir ihtiyaç olan örgü bebek yelekleri Derya Baykal örgü bebek yelek modelleri ile bayanların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Sizler için kız ve erkek bebek yelek modelleri ile ilgili görsel örnekleri bu yazımız da...
  3. Derya Baykal Örgü Bebek Hırka Modelleri

Derya Baykal Örgü Bebek Hırka Modelleri

Dünyanın en kıymetli varlığı olan bebekler için tasarlanan örgü hırka modelleri Derya Baykal bebek örgü modelleri ile ayrı bir anlam kazanıyor. Program da yer alan en güzel örgü bebek hırka modellerini sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Değişik bebek hırka modelleri ile birlikte en güzel bebek hırka modelleri sizlerle... 43424140
  4. Derya Baykal Tığ İşi Kolay Bebek Yelekleri

Derya Baykal Tığ İşi Kolay Bebek Yelekleri

Derya Baykal Deryalı Günler programın da yer alan bebek örgü modelleri ekran başında ki hanımların büyük ilgisini çekerek beğeni kazanmaya devam ediyor. Sizler için bu yazım da erkek ve kız bebekler için Derya Baykal kolay bebek yelek modellerinden oluşan görsel örnekleri paylaşıyorum. Mevsim geçişlerin de olduğu kadar kış ayların da ev ortamın da mutlaka bebeklerin üzerine giydirilmesi...
  5. Derya Baykal Bebek Yelekleri Şekermi Şeker Örneklere Gelin

Derya Baykal Bebek Yelekleri Şekermi Şeker Örneklere Gelin

Derya Baykal bebek yelekleri- Bir hamilelik süreci göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor. Bebeğinizi beklerken ona gönlünüzden neler almak geçiyor neler kim bilir? Eskiden anneanne babaanneler örgüler örerdi. Ama şimdi örgü sektörü o kadar gelişti ki artık modern daha değişik tasarımlar çıkabiliyor ortaya. Bu da gençlerin de dikkatini çekmesine sebep oldu. Bebek örgüleri de öyle oldu ki son...

Sayfayı Paylaş