gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Derya Baykal Burgulu Bere Modeli Yapılışı

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

derya baykal bere modelleri derya baykal bere modelleri ve yapılışı 2011 ve yapılışı yapılışları Derya Baykal'ın programında verdiği bere modelini ve açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyorum.Beremiz oldukça şık ve kullanışlı bir model örgü bere modellerinden hoşlanan bayanlara tavsiye ederim. [​IMG]
    Yapılışı:Nako Fallım Şiş No: 6 28 ilmek başlanır.1 ilmek düz 1 ilmek ters 47 cm lastik örülüp, kesilerek kapatılır.8 ilmek başlanır.20 cm 3 ilmek düz, 2 ilmek ters, 3 ilmek düz örülür.2 parça örülür.1 ters, 1 düz 47 cm örülen parçanınuzun kısmından, 42 ilmek şişe takılarak alınır.1 sıra ters örülür.42 ilmek 7’şer ilmekten 6 eşit parçaya ayrılır.Örgünün düz tarafında baştan 6 ilmek örülüp 7. ilmekle 8. ilmek bir alınıp kesilir, işlem sıra sonuna kadar devam eder.Kesme işlemi örgünün hep düz tarafından yapılır.Kesme işlemine 6 ilmek kalana kadar devam edilir.Kalan altı ilmek içinden yün geçirilerek büzülüp dikilir.İki kenar dikilerek tutturulur.Yan süslemesi için 8 ilmek başlanıp 20 cm. örülen iki parça, berenin alt tarafından yan yana dikilir.İki parça burularak birbirine dolanır.Lastiğin bittiği yere yan yana dikilir.

Young bride bunu beğendi.
  2. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Çok güzelmiş ama ben beceremem :):)

3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    bende bi ters bi düzü biliyorum hahaha

MaWiM bunu beğendi.
  4. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Laviş zaten sana örgü model beğendiremedim ya yanarım yanarım ona yanarımhahaha

5. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    ayyy napim yaaa bak şimdi şişle ilmek atabiliyorum başlayabiliyorum yani bide bi ters bi düz örüyorum o da sadece bi işe yaramıyo çok güzel olmuyo şöyle araya bi burgu ne bilim değişik modeller koysan ne güzel oluyo ben beğeniyorum ama yapamadığım için oluyo böyle hahaha

6. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Yüzlerce model arasından hala bana model koy diyorsun ya helal olsun sana diyorumhahaha

Yok bacım sen en yakın mağazaya gidip hazırını al daha zahmetsiz olur inan bana senin iyiliğin için diyorum yani:D:D

7. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    yaaa kardeşine öğretsen fena mı olur yaa :utan: hazırını alsam içime sindiremem ki hahaha

8. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    kıs kelin ilacı olsa önce kendi kafasına sürürmiş hahaha sen yine benden iyisin ilmek atıyorsun ben onuda beceremiyorum gidip hazırını alıyorum napim yaa:D:D

9. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha hiç güleceğim yoktu mawimm esasen doğru söylüyorsun hazırı hem daha ucuza geliyor hemde gözleri yormuk yok :D:D sürahi hanım gibi hazır alıp etiketini koparalım hahaha

10. MaWiM

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Boşverr canım yaa ben çok istedim ama öğrenemedim zamanında şimdide kafa yoramıyorum açıkcası ama örgü bilmeyipte başka dallarda yaptığımız becerilerimiz vardır hani:D:D

Derya Baykal Burgulu Bere Modeli Yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derya Baykal Örgü Modelleri

Derya Baykal Örgü Modelleri

derya baykal örgü örnekleri, derya baykal şal modelleri, derya baykal örgü modelleri, derya baykal bebek örgüleri Derya Baykal örgü modelleri örgü işinden anlayan ve hoşlanan bayanların büyük beğenisini kazanarak ilgi çekmeye devam ediyor. Programda yer alan birbirinden farklı ve güzel örgü modelleri ekran başındaki izleyiciden tam not alıyor. Mevsim geçişlerin de ve sonbahar, kış ayların da...
  2. Derya Baykal Örgü Bere Modelleri

Derya Baykal Örgü Bere Modelleri

derya baykal bere modelleri, en güzel bere modelleri, değişik bere modelleri, derya baykal örgü modelleri Kış aylarının vazgeçilmezi olan bere modelleri havalara karşı sizi koruduğu gibi kıyafetlerinize de hoş kombinler yaratacak bir aksesuardır. Derya Baykal örgü bere modelleri bayanların oldukça beğenisi toplayarak ilgisini çekmeye devam ediyor. Sizler için en güzel Derya Baykal bere...
  3. Derya Baykal Açıklamalı Boyunluk Yapılışı

Derya Baykal Açıklamalı Boyunluk Yapılışı

derya baykal boyunluk modelleri, derya baykal boyunluk yapılışı, derya baykal örgü modelleri Derya Baykal'ın programın da yer alan ve rengi ile birlikte modelide oldukça kullanışlı olan boyunluk modeli ile birlikte açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyoruz.
  4. Derya Baykal Tığ İşi  Örgü Bere Modelleri

Derya Baykal Tığ İşi Örgü Bere Modelleri

Ekranların sevilen programı Deryalı Günler de Derya Baykal örgü modelleri bayanlar tarafından büyük merak ve beğeni ile takip edilmeye devam ediliyor. Kış ayları için oldukça kullanışlı ve her yaştan, bebek, çocuk, kadın ve erkek tarafından kullanılan örgü bere modelleri Derya Baykal örgü bere modelleri ile değişik modelleri izleyici ile buluşturuyor. Program da yer alan tığ işi bere...
  5. Derya Baykal Örgü Bere Modelleri Süslü Püslü Janjanlı Modeller

Derya Baykal Örgü Bere Modelleri Süslü Püslü Janjanlı Modeller

Derya Baykal Örgü Bere Modelleri- Bu yazımızda da sizlere derya baykal deryanın dünyasından derleme örgü berelerle geldik hanımlar. Süslü ponponlu janjanlı kıpır kıpır her zevke uygun bere modellerini bulacaksınız yazımızda. Kış mevsimi aslında güzel bir mevsim. Özellikle ki açık hanımlar için bu şık örgü bereler kurtarıcı olabiliyor. Saç yapma derdi yok fön çekme derdi olmadan başınıza...

Sayfayı Paylaş