gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    702
    Ödül Puanları:
    113

Derya Baykal Örgü Bebek Patikleri Bebek Bekleyenler Kaçırmayın

Konu, 'Derya Baykal Örgü İşleri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Derya Baykal örgü bebek patikleri konulu yazımızda en değişik örnekleri göreceksiniz. Sizlere hepsini tanıtmaya nasıl örüldüğüne dair sahip olduğumuz kadar bilgiler sunmaya çalışacağım arkadaşlarım. Bebeklerimiz biliyorsunuz ki doğduktan sonra hassas ciltleri uzun bir süre dış dünyaya uyum sağlamakta güçlük çekerler. Ve dolayısı ile anneler olarak biz onların bu savunmasız vücutlarını koruma altına almaya çalışmalıyız. Aslında üşür diye ne kat kat giydirmeli ne de çok serbest bırakmalıyız. İkizlerimi büyütürken kendime uyguladığım bir kural vardı ki kendimiz nasıl giyiniyorsak onlara sadece fazladan bir kat giydirmek yeterli oluyor. Bu faydalı bilgiyi de paylaşmak istedim sizlerle. Şimdi gelelim konumuza meleklerim. Bebek patikleri denince hemen girip bakasım gelir nerde görsem ilgimi çekerler. Hem çok şeker hem de ben de ikizlerim için örnek olsun diye çok bakınırım sağa sola. Sizin de ilginizi çekiyorsa bebek patikleri Deryanın Dünyasından bazı modeller derledim sizler için. Özellikle hav hav modelli bir patik var ki bittim ben ona.

Hemen söylemişken modeli de sunayım diyorum. Aynı program yayınında bunun pembelisini de görmüştüm. Renk tercihi tabi size kalmış ama şunu demek istiyorum ki kız ve erkek bebeklere uyan bir model. Zerrin Kaya imzalı bu patiğe bayılacaksınız. 3.5 numaralı şiş ve bebe yünü ile yapılan bir örnek.

derya baykal orgu ponponlu havhav bebek patigi.jpg

Çilek düğmeli bu bebek çizmesi de oldukça tatlı. Yine Zerrin Kaya modellerinden biri. 3.5 no şiş bebe yünü ipi ile örülen bir örnek. Çorap yerine de geçebilen sıcacık tutacak bir model. Aklıma gelmişken söylemek isterim. Hav hav modelli patiği beğenenler varsa anlatımını yazımızın en altındaki anlatımlı videodan öğrenebilirler.

derya baykal bebek cizme modeli.jpg

Bu alttaki patikler de çok hoş. Sibel Kavaklıoğluna ait bir model. Patiğin bilek kısımlarında krokodil örgü motifi yapılmış bence bu motifler patiğe çok hoş bir hava vermiş diyebilirim. 16 zincir çekilerek başlanan bu patik önce tabii ki alt tabandan başlanılarak örülüyor. Aşağıdaki görselde de görüyorsunuz alt tabandan başlanıldığını rahatlıkla görebilirsiniz. Diğer derya baykal bebek patik modelleri de hemen aşağıda.

derya baykal orguden bebek botu yapilisi.jpg

deryanin dunyasi orguden bebek botu.jpg

deryanin dunyasi degisik bebek patigi.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 11 Ağustos 2016
    SadmiN ve BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Derya baykal örgü bebek patik modelleri çalışman çok başarılı. Emeğine sağlık :) Çilekli patik modeline bayıldım bu arada .

LaViNYaM bunu beğendi.
  3. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    702
    Ödül Puanları:
    113
    tşk ediyorum adminecem ;)

BEYZA21 bunu beğendi.
  4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Bebekler ile ilgili herşeyden bana daral geldi. Allah olmayan versin o ta otursun işlesin :D:D

LaViNYaM ve BEYZA21 bunu beğendi.
  5. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha
    tumblr_nx1zfeN79V1rtjm0mo1_1280.jpg

LaViNYaM bunu beğendi.
  6. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    702
    Ödül Puanları:
    113
    biz zevkle paylaşıyoruz sıkıntı tınne ;) :bebem:

BEYZA21 bunu beğendi.
  7. peah be

peah be Forum Okuru

Yaw siz sıkıntı duyuyonuz ben bebek için yanıyom nası iştir :))

Derya Baykal Örgü Bebek Patikleri Bebek Bekleyenler Kaçırmayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derya Baykal örgü bebek battaniyesi modelleri

Derya Baykal örgü bebek battaniyesi modelleri

en değişik bebek örgü battaniyeleri,derya baykal örgü bebek battaniyeleri,örgü bebek battaniyesi modelleri,derya baykal bebek battaniyeleri Ünlü tiyatro sanatçımız Derya Baykal'ın yıllardır ilgiyle izlenen programında bayanlar için pratik ,şık,kolay ve birbirinden değişik her ihtiyacımıza hizmet eden önerileri,tarifleri ile her birimiz feyz aldık. Derya Baykal hanımların kendisine yolladığı...
  2. Derya Baykal Örgü Bebek Yelek Modelleri

Derya Baykal Örgü Bebek Yelek Modelleri

derya baykal bebek yelekleri, derya baykal bebek yelek modelleri, değişik bebek yelekleri, yeni bebek yelek modelleri, en güzel örgü bebek yelekleri Bebekler için önemli bir ihtiyaç olan örgü bebek yelekleri Derya Baykal örgü bebek yelek modelleri ile bayanların beğenisini kazanmaya devam ediyor. Sizler için kız ve erkek bebek yelek modelleri ile ilgili görsel örnekleri bu yazımız da...
  3. Derya Baykal Örgü Bebek Hırka Modelleri

Derya Baykal Örgü Bebek Hırka Modelleri

Dünyanın en kıymetli varlığı olan bebekler için tasarlanan örgü hırka modelleri Derya Baykal bebek örgü modelleri ile ayrı bir anlam kazanıyor. Program da yer alan en güzel örgü bebek hırka modellerini sizler için bu yazımız da paylaşıyoruz. Değişik bebek hırka modelleri ile birlikte en güzel bebek hırka modelleri sizlerle... 43424140
  4. Derya Baykal Anlatımlı Bebek Patik Yapılışı

Derya Baykal Anlatımlı Bebek Patik Yapılışı

Bebekler için özellikel kış ayların da önemli bir ihtiyaç olan bebek patik modelleri farklı renk ve modellerle örgü danyasının trendleri arasın da yer almaya devam ediyor. Sizler için bu yazımız da Derya Baykal bebek patik modelini malzemeleri ile birlikte açıklamalı yapılışını paylaşıyoruz. Şimdiden modeli yapacaklara kolaylıklar dileriz. Derya Baykal Fiyonklu Patik Yapımı İçin Gerekli...
  5. Derya Baykal Örgü Çanta Modelleri Hanımlar Kaçırmayın

Derya Baykal Örgü Çanta Modelleri Hanımlar Kaçırmayın

Derya Baykal örgü çanta modelleri yapması kolay rengarenk modellerin bulunduğu yazımızı incelemektesiniz. Çantalar biz hanımlar için bir tutkudur sanıyorum herkesin evinde en az 3-4 -5 adet çantası vardır. Eee kol çantası ayrı özel davet için ayrı spora giderken ayrı model her mekana her kıyafete göre değişebileni olan şeydir çantalar. Aslında çantalara o kadar para vermek canınızı sıkıyorsa...

Sayfayı Paylaş