gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Derya Baykal ve Kızı Derya'nın Müthiş Benzerlikleri!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

derya baykal derya baykal haberleri

Sevgili melekler, başarılı tiyatrocu Derya Baykal ile kendisi gibi oyuncu olan kızı Derya Baykal'ın birbirlerine olan inanılmaz benzerliği dikkat çekiyor. Halen Doksanlar dizisinde oynayan genç Derya, instagramdan annesinin gençlik resmi ile kendi resmini yanyana koyunca, bu müthiş benzerlik daha da ortaya çıktı. Bir de siz bakın..

[​IMG][​IMG]

2. BAŞAK.ece

BAŞAK.ece Forum Okuru

Bencede aşırı benziyorlar :)

Derya Baykal ve Kızı Derya'nın Müthiş Benzerlikleri! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derya Baykal Şapkası :):)

Derya Baykal Şapkası :):)

derya baykal derya baykal bebek şapkaları şapka modelleri şapkaları baykalcom bir çok ev hanımı Derya Baykal'ın hamarat tv programını izliyordur :) hoş ben bir ev kadını olmadığım halde bazen denk gelince merakla izliyorum :D:D Sevgili Derya Baykal'ı ev kadınlarımıza verdiği bir çok fikir ve püf noktalar hakkında tebrik ediyor ve başta kendi annem adına ve tüm kadınlar adınada tşk ediyorum :)...
  2. Derya Baykal resimleri

Derya Baykal resimleri

derya baykalın ayakları melek baykal ayak derya baykal ayakları resimleri resim Öncelikle Derya Baykal'ı tanımayanınız yoktur ama birçoğunuz sadece ekranlarda gördüğünüz Derya Baykal'ı tanıyor ama hayatı ve yaptığı işler hakkında yeterli bilgi sahibi olmayanlar ve sanatçıyı daha yakından tanımak isteyenler için Derya Baykal hakkında bilgileri ve daha sonra resimlerini sizlerle paylaşmak...
  3. Derya Baykal paspas modeli

Derya Baykal paspas modeli

derya baykal paspas modelleri paspas yapımı modelleri nazar boncuklu yapımı kelebek yapılışı nazar boncuklu Çocuk odalarında oldukça şık ve şirin duracak paspas modelini veriyorum eminim çocuklarınızda bu şirin paspası odalarında gördüklerinde oldukça mutlu olacaklardır=) Malzemeler. NAKO MERİNO YÜN SLİKON TABANCASI SLİKON İĞNE İPLİK POLAR KUMAŞ TIĞ NO 5 Derya baykal deryalı günler...
  4. Derya Baykal ve Kızları Nasıl 40 Kilo Verdi?

Derya Baykal ve Kızları Nasıl 40 Kilo Verdi?

derya baykal, derya baykal diyeti, karabuğday diyeti Sevgili melekler, yeni sezon öncesi form tutan tiyatrocu Derya Baykal ve kızları toplamda 40 kilo vermeyi başardı. Şeker hastası olan ve bu sebeple yıllardır kilo vermekte zorlanan Derya Baykal, bu sezon oyuncu olarak ekralardan izlediğimiz kızları Derya ve Ferhan ile karabuğday diyeti sayesinde kilo verdi. İşte detaylar......
  5. Derya Baykal Boyunluk Modelleri

Derya Baykal Boyunluk Modelleri

Derya Baykal örgü modelleri bayanların oldukça beğenisini kazanarak ilgisini çekmeye devam ediyor. Program da yer alan birbirinden değişik örgü modelleri arasından sizlere bu yazımız da kış ayların da boyun ve boğaz çevrenizi sıcak tutarken size şık bir aksesuar da kazandıracak olan boyunluk modelleri ile ilgili örneklere yer veriyoruz.

Sayfayı Paylaş