Derya Baykal ve Kızları Nasıl 40 Kilo Verdi?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

derya baykal, derya baykal diyeti, karabuğday diyeti

Sevgili melekler, yeni sezon öncesi form tutan tiyatrocu Derya Baykal ve kızları toplamda 40 kilo vermeyi başardı. Şeker hastası olan ve bu sebeple yıllardır kilo vermekte zorlanan Derya Baykal, bu sezon oyuncu olarak ekralardan izlediğimiz kızları Derya ve Ferhan ile karabuğday diyeti sayesinde kilo verdi. İşte detaylar...

derya-baykal.jpg

2. MrsM

MrsM New Member

"İşte karabuğday kürü" ilk kez duydum.

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Valla ben de ilk kez bu haberle duydum :D:D

4. Asena_Sule

Asena_Sule Well-Known Member

kilo vermeinin sırrını söyelyimmi size az yiyin :) valla az yiyorum kş
    ilo veridm

Derya Baykal ve Kızları Nasıl 40 Kilo Verdi? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Derya Baykal resimleri

derya baykalın ayakları melek baykal ayak derya baykal ayakları resimleri resim [B]Öncelikle Derya Baykal'ı tanımayanınız yoktur ama birçoğunuz sadece ekranlarda gördüğünüz Derya Baykal'ı tanıyor ama hayatı ve yaptığı işler hakkında yeterli bilgi sahibi olmayanlar ve sanatçıyı daha yakından tanımak isteyenler için Derya Baykal hakkında bilgileri ve daha sonra resimlerini sizlerle paylaşmak...
  2. Şebnem Bozoklu 40 günde 7 kilo verdi

[SIZE=1][B]şebnem bozoklu, 7 kilo verdi, kilo verdi, nasıl kilo verdi, diyeti, 2011, yeni dizisi, bizim yenge, çekimleri, resimleri, haberleri ve dahası burada arkadaşlar[/B][/SIZE] Atv ekranlarında seyirciyi ekran başına kilitleyen "Canıum Ailem" dizisinin Meliha'sı, Şebnem Bozoklu, yeni dizisi için 40 günde 7 kilo vermiş Melek'lerim:) Nasıl kilo verdi, dizi çekimleri nasıl...
  3. Ata Demirer Tam 40 Kilo Verdi!

Bu konu; Ata Demirer Tam 40 Kilo Verdi haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ünlü stand up ustasuı komedyen [URL="http://Ata Demirer, Nisan 2012’de Özge Borak ile evlenmişti. Geçen gün eşiyle Nişantaşı’nda alışverişteydi. Nikah öncesi başladığı diyete aynen devam eden Ata Demirer 1 yılda toplam 40 kilo verdi ve 97’ye düştü. Ata Demirer soranlara “Beni Özge...
  4. Derya Baykal ve Kızı Derya'nın Müthiş Benzerlikleri!

[B]derya baykal derya baykal haberleri[/B] Sevgili melekler, başarılı tiyatrocu Derya Baykal ile kendisi gibi oyuncu olan kızı Derya Baykal'ın birbirlerine olan inanılmaz benzerliği dikkat çekiyor. Halen Doksanlar dizisinde oynayan genç Derya, instagramdan annesinin gençlik resmi ile kendi resmini yanyana koyunca, bu müthiş benzerlik daha da ortaya çıktı. Bir de siz bakın.....
  5. Derya Baykal Tam 15 Kilo Verdi! Tıklayın!

[B]derya baykal, derya baykal kilo verdi, derya baykal 15 kilo verdi[/B] Sevgili melekler, ünlü tiyatrocu, oyuncu ve sunucu Derya Baykal 8 ayda tam 15 kilo verdi. Yeni görüntüsüyle görenleri hayrete düşünen Baykal'ı zayıflatan isim yine Şeyda Coşkun. Ünlüleri zayıflatmasıyla bir anda meşhur olan Coşkun...

Sayfayı Paylaş