Derya Baykal ve Kızları Nasıl 40 Kilo Verdi?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

derya baykal, derya baykal diyeti, karabuğday diyeti

Sevgili melekler, yeni sezon öncesi form tutan tiyatrocu Derya Baykal ve kızları toplamda 40 kilo vermeyi başardı. Şeker hastası olan ve bu sebeple yıllardır kilo vermekte zorlanan Derya Baykal, bu sezon oyuncu olarak ekralardan izlediğimiz kızları Derya ve Ferhan ile karabuğday diyeti sayesinde kilo verdi. İşte detaylar...

derya-baykal.jpg

2. MrsM

MrsM Yeni Üye

"İşte karabuğday kürü" ilk kez duydum.

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Valla ben de ilk kez bu haberle duydum :D:D

4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye

kilo vermeinin sırrını söyelyimmi size az yiyin :) valla az yiyorum kş ilo veridm

Derya Baykal ve Kızları Nasıl 40 Kilo Verdi? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Esra Ceyhan nasıl 26 kilo verdi?

sibel can nasıl zayıfladı kilo verenlerin hikayeleri kilo verenlerin fotoğrafları nasıl zayıfladılar sibel can verdi Kocası yüzünden zayıfladığını söyleyen Ceyhan: “Odun gibi olmuştum. Kocam beni kıskanmıyordu bile. Gözünün dışarıya kaydığını hissedince silkelenip, zayıfladım.” Vatan'ın haberine göre, Esra Ceyhan yeni yayın dönemi için hazırlıklarını tamamladı. Öyle ki fiziksel olarak da...
  2. İsmail özçiçek nasıl 50 kilo verdi

ismail özçiçek Bugün televizyonlarda kilo veren ismail özçiçek nasıl 50 kilo vermiş melekler. Ve ismail özçiçeğin menüsünde neler varmış nasıl beslenmiş merak ediyorum sağolun.
  3. yeşim salkım nasıl kilo verdi 5 ayda 30 kilo vermiş mönüsü var mı

Ya kızlar bu sanatçıların kilo verme azmine bayılıyorum, bakın yeşim salkım 5 ayda tam tamına 30 kilo vermiş neler yemiş neleri kullanıp kullanmamış spor yapmış mı bu diyetle alakalı bilgi varsa bana verirseniz sevinirim. Teşekkürler.
  4. Derya Baykal Oğlu Mert Baykal'ı Evlendirdi

derya baykal haberleri derya baykal Ekranların 10 parmağında 10 marifet kadını, tiyatrocu Derya Baykal oğlu Mert Baykal'ı evlendirdi ve kayınvalide oldu melekler :) Genç çifte meleklermekani.com ailesi olarak mutluluklar diliyoruz ve haberin detaylarına geçiyoruz. İşte Derya Baykal haberleri, işte detaylar...:) Tiyatro ve TV ekranlarının sevilen yüzü Derya Baykal kayınvalide olmanın...
  5. Büşra Pekin Nasıl 6 Kilo Verdi?

büşra pekin büşra pekin haberleri büşra pekin diyeti Sevgili melekler, Çok Güzel Hareketler Bunlar kadrosunun başarılı oyuncularından Büşra Pekin son dönemde uyguladığı diyet ve yaptığı egzersizlerle fazla kilolarının tamamını verdi. Ünlülere yaşam koçluğu yapan Şeyda Coşkun ile birlikte çalışan Büşra Pekin bir ayda 6 kilo verdi. 60 kilo olan oyuncu 6 kilo vererek 54 kiloya kadar düştü....
  6. Derya Baykal ve Kızı Derya'nın Müthiş Benzerlikleri!

derya baykal derya baykal haberleri Sevgili melekler, başarılı tiyatrocu Derya Baykal ile kendisi gibi oyuncu olan kızı Derya Baykal'ın birbirlerine olan inanılmaz benzerliği dikkat çekiyor. Halen Doksanlar dizisinde oynayan genç Derya, instagramdan annesinin gençlik resmi ile kendi resmini yanyana koyunca, bu müthiş benzerlik daha da ortaya çıktı. Bir de siz bakın..
  7. Çağatay Ulusoy Nasıl 10 Kilo Verdi?

çağatay ulusoy, çağatay ulusoy haberleri, çağatay ulusoy med cezir Sevgili melekler, şu sıralar yeni sezonda rol alacağı Med Cezir dizisi için çalışan Çağatay Ulusoy, tam 10 kilo verdi. Geçen yıl uyuşturucu operasyonunda gözlatına alınan ve sebest kaldıktan sonra uzun süre ortalarda gözükmeyen ve bu sürede spor yapıp, diyetle kilo veren Ulusoy'un 10 kilo vermesindeki en büyük etkenlerden...
  8. Derya Baykal Tam 15 Kilo Verdi! Tıklayın!

derya baykal, derya baykal kilo verdi, derya baykal 15 kilo verdi Sevgili melekler, ünlü tiyatrocu, oyuncu ve sunucu Derya Baykal 8 ayda tam 15 kilo verdi. Yeni görüntüsüyle görenleri hayrete düşünen Baykal'ı zayıflatan isim yine Şeyda Coşkun. Ünlüleri zayıflatmasıyla bir anda meşhur olan Coşkun Gençlik ve Spor Bakanlığını da harekete geçirmiş, sertifika zorunluluğu için yeni bir kanun...
  9. Hülya Avşar Nasıl 12 Kilo Verdi?

hülya avşar 12 kilo verdi, hülya avşar zayıflama sırları, hülya avşar diyeti Sevgili melekler, son günlerde kısa sürede 12 kilo veren ünlü oyuncu Hülya Avşar sosyal medyanın gündeminde. 1.5 ay gibi kısa bir sürede 12 kilo veren Hülya Avşar bu kiloları vermek için sosyetenin ünlü yaşam koçu Şeyda Coşkun'la çalıştı. Geçtiğimiz günlerde Hadise'nin verdiği 15 kiloyu geri almasıyla etrafına...
  10. Hazal Kaya nasıl 13 kilo verdi ?

Adını Fеriha Koydum', 'Aşk-ı Memnu' son olarakta Maral dizisiyle ekranlarda gördüğümüz güzel oyuncu Hazal Kaya, ekranlara geri dönüyоr. Yeni dizisi A.Ş.K. öncesi 11 kilо veren Hazal Kaya, kilo verme sürecini anlattı. Hazal Kaya 'Şeker hastalığımdan dolayı bir buçuk ay içinde kilo aldım. Hastalığı kabullenme sürеcim sıkıntılı geçti. Düşün, 22 yaşımda yemek yedikten sonra şеkerim fırlıyor,...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. melek baykal kilo verdi

,
  2. esra ceyhan nasıl 26 kilo verdi

,
  3. melek baykal nasıl zayıfladı