gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Derya Büyükuncu'ya Kötü Haber!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

derya büyükuncu, yüzme federasyonu, kötü haber, ne dediler, survivor, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Survivor'ı birinci olarak bitiren Derya Büyükuncu'ya şok haber yüzme federasyonundan geldi.

Federasyonun yaptığı açıklamaya göre Büyükuncu olimpiyatlar için yatırım yapılmayacak!

Ahmet Bozdoğan, federasyonlarının 35 yaşındaki milli sporcudan madalya ve gelecek beklentilerinin olmadığını, bu nedenle Büyükuncu'ya yatırım yapmayacaklarını vurgulayarak, Derya Büyükuncu'nun kendi imkanlarıyla hazırlanması gerektiğini ifade etti. Bozdoğan, şunları söyledi:

''Derya Büyükuncu, olimpiyatlara 6 kez katılan yüzücü bulunmadığını ve kendisinin Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeyi istediğini söylüyor. Gitmek istiyorsa önce (A) barajını geçecek. 2012 Olimpiyatları için getirilen (A) barajını bugüne dek 2 yıl önce, 1 kez, 200 metre kalifikasyon yarışında geçmiş. Barajı geçen başka bir derecesi yok. Yarışmalara katıldı, antrenman yapmadı, kas kuvvetinden kaybetti. Kişisel görüş olarak, onun bu dereceyi geçmesinin mümkün olduğunu pek düşünmüyorum. İşi çok zor. Kendi kafasına göre de 'Ben barajı geçtim Türkiye adına olimpiyata gidiyorum' diyemez. Federasyondan izin alması gerekir. Müracaat ederse 'Ben Derya, Ahmet, Mehmet' tanımam. Türkiye'nin menfaati neyi gerektiriyorsa onu yaparız. Ancak önce müracaat etmeli. Bugüne kadar böyle bir müracaatı olmadı.''

Eğer Derya Büyükuncu'nun gerçekten böyle bir isteği varsa ve başvurusunda bir gecikme olmazsa kendi masrafını kendi karşılayabilir.Nasılsa zurvivordan epeyce para kazandı ..:D:D

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Adam iki kuruş para kazanınca, onunda yeri belli oldu:D:D Ama sanmam ki survivor'un parasını Derya harcasın öyle :A Derya efendi biri ama sessiz sakin karekterinin altında pitonlar dolaşıyor gibide geliyor bana :D:D Aman kim ne demiş ne etmiş, bize ne... Önemli olan Türkiye'nin başarısıdır :) O başarı ister Derya ile ister Ahmet ile istersede Cabbar ile gelsin, ama yeter ki gelsin :D:D:D:D

3. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    ben pek izlemiorum ama titancığım emeğine sağlık yinede:D

4. uyuzmuyum_neyim:)

uyuzmuyum_neyim:) Banned

Beğenilen Mesajlar:
    687
    Ödül Puanları:
    0
    bişeyler başarmaya çalışana tekme atan çok olur zaten ,adam zaten bu parayı o yönde kullacakmış hepsini olmasa da bi kısmını kullanacak ,inş. başarılı olur ..

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    para kazandı diye masrafını karsılamıyolar böle bisi olabilirmi ya :)

Derya Büyükuncu'ya Kötü Haber! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kötü  Haber Nasıl Verilir

Kötü Haber Nasıl Verilir

İstanbul'da üniversitede okuyan genç kız Ankara'daki babasına telefon etmiş;- ''Baba, merhaba Ben Lale''.- ''Ooooo Güzel kızım benim. N'abersin bakalim?''.- ''Hiç sorma babacığım. Hiç keyfim yok valla''.- ''Hayırdır? Bi sorun'mu var?''. Kız ağlamaya başlar babası ise üzüntü ve meraktan kafayı yemektedir;- ''N'ooldu kızım? anlatsana''.- ''Murat evi terketti. Boşanmak istiyormuş''.- ''Ne evi...
  2. kötü haber verme taktikleri

kötü haber verme taktikleri

Istanbul'da üniversitede okuyan genç kiz Ankara'daki babasina telefon etmis: -"Baba, meraba. Ben Lale...." -"Ooooo. Güzel kizim benim. N'abersin bakalim?..." -"Hiç sorma babacigim. Hiç keyfim yok valla..." -"Hayirdir? Bi sorun mu var?... Kiz aglamaya baslar; babasi ise üzüntü ve meraktan kafayi yemektedir: -"N'ooldu kizim? Anlatsana..." -"Murat...
  3. Sözleşmeli öğretmenlere kötü haber

Sözleşmeli öğretmenlere kötü haber

Bakanlık bazı illerde sözleşmeli öğretmen sayısının fazla olduğunu bildirerek, bu iller için sözleşmeli kontenjanı verilmeyeceğini bildirdi. Milli Eğitim Bakanlığı, 2009 Yılı Öğretmenlerin Özür Gurubundan Yer Değiştirme Kılavuzu’nda sözleşmeli öğretmenlere Şubat döneminde özür grubundan yer değiştirme hakkı vermesine karşın, söz konusu hak “göstermelik” çıktı.Milli Eğitim Bakanlığı, geçtiğimiz...
  4. Acun Medya Derya Büyükuncu'ya Dava Açıyor!

Acun Medya Derya Büyükuncu'ya Dava Açıyor!

derya büyükuncu, acun medya derya büyükuncu, derya büyükuncu davalık Sevgili melekler, belki hatırlarsınız, 2 sezon önce yayınlanan Survivor'da birinci milli yüzücü Derya Büyükuncu olmuştu. Yarışma öncesi imzaladığı kontratta kazanırsa 500 TLlik ödülün yarısını işitme engelli çocuklar için ayıracağını belirtmiş ve imzasını o şekilde atmıştı. Yarışma sırasında da dile getirdiği bu özünü ne...
  5. Acun Medya'dan Derya Büyükuncu'ya Cevap Geldi!

Acun Medya'dan Derya Büyükuncu'ya Cevap Geldi!

derya büyükuncu, acun medya, survivor derya büyükuncu Sevgili melekler, iki sezon önce survivor yarışmasında birinci olan Derya Büyükuncu'nun kazandığı ödülün tamamının kendisine ödenmediği iddialarına Acun Medya'ya jet bir yanıt geldi.. İşte o açıklama; "Derya Büyükuncu'nun Survivor yarışmasından kazandığı ödülün ödemesi Show TV'nin sorumluluğundadır. Acun Medya'nın bu ödeme ile...

Sayfayı Paylaş