gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Derya Tuna İbrahim Tatlıses nikahı için sinir krizi geçirdi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

derya tuna ibrahim tatlıses nikahı sinir krizi geçirdi hakkında haberleri burada arkadaşlar. İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo'nun annesi, İbo'ya yıllarını vermiş olan Derya Tuna kendisiyle yıllarca karı koca hayatı yaşayan zira nikah kıymayan İbrahim Tatlıses'in Ayşegül Yıldız'a nikah kıymak istediğini öğrenince, Deya Tuna sinir krizi geçirdi Melek'lerim. Bir kadın olarak, düşününce evet çok zor ve iç acıtıcı bir durum, malesef... Meleklermekani.com olarak, edindiğimiz haberlere göre, Derya Tunanın Oğlu İdo da babası İbrahim Tatlıses evlelilik kararı verince bu kararı hastane odasında öğrenmiş ve İdo'da sinir krizi geçirerek hastaneyi terk etmiş. Bir evlat olarak düşünürsek, buda çok acı ve içyakıcı bir durum. İbrahim Tatlıses'in nikahından az önce sizlere İbrahim Tatlıses nikah görüntüleri karelerini sunmuş ve İbo'nun damatlığı içersinde nikah resimleri çekilirken bastoın yardımıyla ayakta durduğunu bildirmiştik. İbrahim Tatlıses Ayşegül Yılmaz nikah davetine oğlu İdo ve annesi Derya Tuna katılmamıştı. İbonun nikahı gecesinde İbrahim Tatlıses'in kızı Melek Zübeyde ve arkadaşı oyuncu Aydemir Akbaş'da davetliydi.

İbrahim Tatlıses'e ve eşi Ayşegül Yıldız'a bir ömür boyu mutuluklar diliyor, İbo'ya uzun ve sağlıklı bir ömür diliyoruz.

Meleklermekani.com

2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    ay yazık kadına demekki çok sevomuş iboyu :S

Derya Tuna İbrahim Tatlıses nikahı için sinir krizi geçirdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sinir krizi geçirdim

sinir krizi geçirdim

gebelikte sinir krizi hamilelikte sinir krizi anneye el kaldırmak hamileyken geçirmek Dün akşam sinir krizi geçirdim.. Annemle bir türlü anlaşamıyorum.. Annem tarafından üvey evlat muamelesi görüyorum.. Bana takma isimler bulması herşeyimle dalga geçmesi beni çileden çıkarıyor.. kedilere olan sevgimi, başkalrına "kedilerle bozdu kafayı" diyip karşımda sırıtması.. herkese her...
  2. İbrahim Tatlıses İçin En Kritik Saat

İbrahim Tatlıses İçin En Kritik Saat

ibrahim tatlıses kafatası ibrahim tatlısesin kafatası ibrahim tatlıses haberleri, ibrahim tatlıses vuruldu,ibrahim tatlıses öldümü,ibrahim tatlısesin durumu Uğradığı silahlı saldırıda ağır yaralanan İbrahim Tatlıses’in sağlık durumu ciddiyetini koruyor. İlaçla uyutulan Tatlıses’in doktoru Prof. Elmacı, ‘Sol vücut yarısında tam felç vardı. Konuşma güçlüğü olacağını sanmıyorum’ diye açıklama...
  3. Kadınlar Hastanede İbrahim Tatlıses İçin Kavga Etti

Kadınlar Hastanede İbrahim Tatlıses İçin Kavga Etti

mahsun kırmızıgül ibrahim tatlıses kavgası ibrahim tatlıses mahsun kırmızıgül kavgası tatlısesin hanımları tatlisesin hanimlari hanımları Uğradığı silahlı saldırı sonucu hastanede tedavi altında tutulan İbrahim Tatlıses'i ziyarete gelen kadınlar arasında gerginlik yaşanmış kızlar...Şimdi geçiyorum haberin detaylarına :tik: İbrahim Tatlıses'in aynı zamanda oğlu İdo'nun da annesi olan eski...
  4. İbrahim Tatlıses nikahtan görüntüler damatlığı

İbrahim Tatlıses nikahtan görüntüler damatlığı

ibrahim tatlıses evlendi ibrahim tatlıses aylegül yıldız evlendi nikahtan fotolar nikah görüntüleri ibrahim tatlısesin damatlığı burada arkadaşlar. Ayşegül Yıldız İbrahim Tatlıses evlendi haberleri dün akşamdan itibaren magazin dünyasına bomba etkisi yaptı. Meleklermekani.com olarak İbrahim Tatlıses nikah haberlerine bizde sıcağı sıcağına yer veriyoruz. Ayrıca İbo'nun çiçeği burnunda eşi olan...
  5. İbonun nikahı hakkında Derya Tuna ağır konuştu!

İbonun nikahı hakkında Derya Tuna ağır konuştu!

derya tuna arım balım peteğim programı konuşması ibrahim tatlıses nikahı şok açıklamalar burada arkadaşlar. Petek Dinçöz'ün sunuculuğunu yaptığı Arım Balım Peteğim adlı sabah prgoramına konuk olan Derya Tuna İbrahim Tatlıses'in nikahı için ilk defa konuştu ve çarpıcı şok açıklamalar yaptı. Bu haftanın bomba etkisi yapan magazin olayı, geçtiğimiz aylarda silahlı saldırıya uğrayan ve hala tedavi...

Sayfayı Paylaş