gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Derya Tuna Umre Yolunu Tuttu...

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Derya Tuna Derya Tuna Umre

İbrahim Tatlısesin önceki zevcelerinden olan Derya Tuna Hanım şimdide Umreye Yola çıkmış...Döndüğünde çalıştırdığı restourantı kapatıp Oğlu İdo ile beraber Amerika ya taşınacağını bildirmiş...İbrahim Tatlıses ve Ayşegül Yıldız ani nikahına tepkili konuşan Derya Tuna sert konuşmuştu...İşte haberi...

Umre Yolunu Tutan Bir ünlü Daha

Zekeriyaköy'deki kebapçıyı kapatacağı haberleri çıkan Derya Tuna, kutsal toprakların yolunu tuttu.

İbrahim Tatlıses'in eşi Ayşegül Yıldız'la arasında kriz yaratan Zekeriyaköy'deki Tatlıses Kebap'ı kapatacağı haberleri çıkan Derya Tuna, umreye gitmek için kutsal toprakların yolunu tuttu.

Dün, Türk Hava Yolları'nın tarifeli uçağıyla 11.05'te İstanbul'dan Cidde'ye uçan Tuna, "İlk kez umreye gidiyorum. Çok heyecanlıyım" dedi.

Uzun zamandır umreye gitmeyi düşündüğünü belirten Derya Tuna, bir özel tur şirketine başvurarak tek başına yola çıktı.

Tesettüre bürünen Derya Tuna, beyaz başörtüsü ve siyah güneş gözlüğü taktı. Tuna'yı umreye yolcu edenler arasında oğlu İdo da vardı.

Tuna'nın umre ziyaretinden sonra oğlu İdo ile birlikte Amerika'ya gideceği öğrenildi. Tuna, burada ilk olarak oğluna bir ev bulacak.

Tuna'nın daha sonraki hedefi ise dünyanın en iyi müzik okullarınında bulunduğu Los Angeles'ta oğlu İdo'yu bir müzik okuluna yazdırmak.

İbrahim Tatlıses'in yeni eşi Ayşegül Yıldız'dan, "Parayı peşin ödeyin, veresiye sipariş yok" diye ihtarname alınca dükkandan soğuyan ve restoranı kapatma kararı alan Derya Tuna, radikal bir karar vererek Amerika'ya gitme kararı almıştı.

Eski hayat arkadaşının adını taşıyan Tatlıses Kebap'ı kapatacağını açıklayan Tuna, bu kararı "Oğlum İdo, Amerika'da okuyacak, ben de onunla birlikte Amerika'ya gidiyorum" diye duyurmuştu.

Derya Tuna Umre Yolunu Tuttu... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Derya Tuna ve İdo İboyu görmeye gittiler

Derya Tuna ve İdo İboyu görmeye gittiler

ibonun almanyadaki görüntüleri derya tuna ve oğlu ido, iboyu görmeye gittiler, resimleri, görüntüleri burada arkadaşlar. Almanya'da tedavisi süren İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde "İdo gelsin çok özledim" demişti. Özlem giderecek nihayet... Çünkü oğlu ido ve annesi Derya Tuna onu ziyarete gitti. İşte o haber Melek'ler. Bir süre önce uğradığı silahlı saldırı sonucu sol tarafı...
  2. Derya Tuna İbrahim Tatlıses nikahı için sinir krizi geçirdi

Derya Tuna İbrahim Tatlıses nikahı için sinir krizi geçirdi

derya tuna ibrahim tatlıses nikahı sinir krizi geçirdi hakkında haberleri burada arkadaşlar. İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo'nun annesi, İbo'ya yıllarını vermiş olan Derya Tuna kendisiyle yıllarca karı koca hayatı yaşayan zira nikah kıymayan İbrahim Tatlıses'in Ayşegül Yıldız'a nikah kıymak istediğini öğrenince, Deya Tuna sinir krizi geçirdi Melek'lerim. Bir kadın olarak, düşününce evet çok zor...
  3. İbonun nikahı hakkında Derya Tuna ağır konuştu!

İbonun nikahı hakkında Derya Tuna ağır konuştu!

derya tuna arım balım peteğim programı konuşması ibrahim tatlıses nikahı şok açıklamalar burada arkadaşlar. Petek Dinçöz'ün sunuculuğunu yaptığı Arım Balım Peteğim adlı sabah prgoramına konuk olan Derya Tuna İbrahim Tatlıses'in nikahı için ilk defa konuştu ve çarpıcı şok açıklamalar yaptı. Bu haftanın bomba etkisi yapan magazin olayı, geçtiğimiz aylarda silahlı saldırıya uğrayan ve hala tedavi...
  4. Perihan Savaş Derya Tuna Davası Sonuçlandı

Perihan Savaş Derya Tuna Davası Sonuçlandı

derya tuna perihan savaş derya tuna haberleri perihan savaş haberleri Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses evlendi ama eski hayat arkadaşları arasında ki gerginlik bitmiyor melekler :) Derya Tuna ve Perihan Savaş arasında ki tazminat davası sonuçlanmış. Haberin detayları şöyle ; İbrahim Tatlıses’in Ayşegül Yıldız’la yaptığı ani evlilik, yıllardır yıldızları hiç barışmayan Perihan Savaş ve Derya...
  5. Derya

Derya

slm kizlar ben yeni uye oldum sizlerin coktandir takipdeydim cok umut verici seyler var burda ben 4 senedir evliyim ve 2 senedir seker cikti bende bir dusuk yaptim 6 ay once su an sorunum yok dedi dk ben bu ay erken yumurtladim gecen ay adetim ayin 14 de geldi normalde 12 sinde gelir bu ay 13 de geldi ve 16 sinda yumurtladim ve nezaman hamilelik belirtileri olur simdidek tsk ediyorum.

Sayfayı Paylaş