gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Derya Tuna'dan Boşanma Yorumu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

derya tuna, derya tuna haberleri, ibrahim tatlıses derya tuna

Sevgili melekler, İbrahim Tatlıses'in bugün tek celsede 2 yıllık eşi Ayşegül Yıldız'dan boşanmasının ardından gözler ünlü türkücünün eski hayat arkadaşı Derya Tuna'ya çevrildi. Derya Tuna, bu olaya hiçbir şekilde dahil olmak istemediğini belirterek " Herkes için her şeyin hayırlısı olsun" dedi.

derya-tuna.jpg

Derya Tuna'dan Boşanma Yorumu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yorum

Yorum

Yorum rüyaları olduğu gibi çıkar.
  2. Derya İlahisi

Derya İlahisi

Taştı rahmet deryası Gark oldu cümle asi Dört kitabın manası: La ilahe illallah. Budur manasının hası Siler kalbinden pası İsm-i a�zam duası La ilahe illallah. Gönül burcundan doğar Aleme rahmet yağar Hakk�ın birliği öğer La ilahe illallah. Kitaplarda yazılıdır Gönüllerde gizlidir. Söylenecek söz budur; La ilahe illallah. Cennetten çıktı Adem Dünyaya bastı kadem Bunu der idi müdam: La ilahe...
  3. çoko derya

çoko derya

çoko derya diyorum bu benim verdiğim bi isim değil ama hoşuma gittiği için bunu kullanıyorum.derya baykalı izlerken tv den aldım tarifi derya baykal kendi ismin koymuş ee benimde adım derya öle kaldı işte çoko derya çok basit hemen anlatıyorum malzemeler 5yumurta 8 yemek kaşığı un 15 yemek kaşığı toz şeker 1 yada 2 yemek kaşığı süt 1 paket vanilya 200 gr erimiş margarin kakako kızlar...
  4. boşanma

boşanma

s.a eşim beni her fırsatta evden kovuyor bura benim evim defol git beni mahkemeye ver zorluk çıkarmam boşanırım hemen gibi sözler ediyor bu durumda imam nikahımız varmıdır
  5. Derya

Derya

slm kizlar ben yeni uye oldum sizlerin coktandir takipdeydim cok umut verici seyler var burda ben 4 senedir evliyim ve 2 senedir seker cikti bende bir dusuk yaptim 6 ay once su an sorunum yok dedi dk ben bu ay erken yumurtladim gecen ay adetim ayin 14 de geldi normalde 12 sinde gelir bu ay 13 de geldi ve 16 sinda yumurtladim ve nezaman hamilelik belirtileri olur simdidek tsk ediyorum.

Sayfayı Paylaş