gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

des durrr!!hürrem sultanımız teşrif ediyorlar

Konu, 'Magazin' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

hürrem sultandan ilginç hareket hürrem sultandan şaşırtan hareket
    meryem uzerli oyunculuktaki başarısıyla ve oynadığı rolle gönüllerimizde taht kurdu.dizideki kostümler yetmedi herhalde alışveriş yapmak için
    mağaza kapattı.
    Meryem Uzerli, Bağdat Caddesi'ndeki bir mağazayı kapatıp gönlünce alışveriş yaptı...
    Muhteşem Yüzyıl dizisinin Hürrem Sultan'ı yıldız oyuncu Meryem Uzerli Bağdat Caddesi'nin göbeğinde bir mağaza kapattırdı.Akşam saatlerinde yürüdüğü caddede yoğun ilgiden bunalan Uzerli, rahatça alışveriş yapabilmek için bir kız arkadaşıyla birlikte kapanma saatine yakın mağazaya gitti ve içeri kimseyi almamalarını rica etti. 1 saat boyunca alışveriş yapan ve yüklü miktarda para harcayan Uzerli'nin isteği üzerine gelen müşterilere mağazanın 'Kapalı' olduğu söylenildi. Her daim yoğun olan ve İstanbul'un en işlek caddelerinden birinde yer alan İspanyol markası bir giyim firmasının Uzerli'nin isteği üzerine kapatılması 'Sultan kaprisi' olarak yorumlandı

des durrr!!hürrem sultanımız teşrif ediyorlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferman Sultanımındır

Ferman Sultanımındır

Yazısının güzelliği, süslemelerinin zevkli-lîği, tuğrasının zarâfeti, renklerinin uyumluluğu ve muhtevâsının zenginliği ile dikkat çeken Osmanlı fermanları âdeta bu devletin sembolü olmuşlardır. Sergilendikleri her yerde Osmanlı Devleti'nin hâtırasını canlandırırlar. Padişahın halkla, yöneticilerle ve yabancı devletlerle doğrudan yazışması demek olan ferman; Belge Bilimi (=Diplomatika)...
  2. Desti

Desti

Rüyada desti görmek, halk malini zayi eden kötü biri ile yorumlanir. Kirmanî'ye göre; desti hizmetçi veya soför ile tabir olunur. Cafer'i Sadik'a göre; rüyada desti dokuz sekilde tabir olunur: Münafik, hain hizmetçi, çaliskan es, din kuvveti, vü-cut sagligi, uzun ömür, mal, nimet, miras.
  3. **gitme durrr**

**gitme durrr**

git demiştin…. gittim….. gittim göremedim….. takıldım karanlıkta……….. el yordamı sevdalar astım boynuma….. ne güzel dediler…… işte tam böyle olmalı…. dinlemedim…. yüreğime astım karanlığı…. dönüyordu dünya… içinde ben…..başım evrene yaslı… sözcüklerden çıkmıştı belki….. zamansız mevsim… atlayıp, yaldızlı kakmalarını, duygusunda kala kalmıştı, çamurlu ayaklarım.. belki dedim, belki döner...
  4. Muhteşem yüzyıl hürrem sultanından kadınlara ipuçları

Muhteşem yüzyıl hürrem sultanından kadınlara ipuçları

hürremin resimleri muhteşem yüzyıldaki hürremin resimleri muhteşem yüzyıl kadınları yüzyıldaki hürrem yüzyıl resmi Muhteşem yüzyıl'ın Hürrem'i Yani meryem Uzerli bu dizi için almanyadan gelmiş. Muhteşem yüzyıl bir çok tepki aldı.Kendini bir anda bu tepkilerin içinde bulan güzel kızımız bakın tempo dergisine verdiği röportajda neler söylemiş ... Yıllardır 'güzel' dediğimiz 45...
  5. hürrem

hürrem

hürrem ismi kuranda geçiyor mu

Sayfayı Paylaş