gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Desa'dan Yaz Sonu Müthiş İndirimi!

Konu, 'Şehirlere Göre İndirim Haberleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

desa indirim, desa kampanya, desa yaz sonu indirimi 2013
    Sevgili melekler, ünlü ayakkabı markası Desa, outlet ürünlerinde müthiş bir indirime girdi. Buna göre Desa mağazalarında fırsat reyonlarında % 70'e varan indirimler+ikinci üründe % 30 indirim sizleri bekliyor. Bu müthiş fırsatı sakın kaçırmayın!..

desa.jpg

Desa'dan Yaz Sonu Müthiş İndirimi! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sarp - Yazın Sonu

Sarp - Yazın Sonu

Yazın sonu Özledim yanık tenini Sahilde sevişmelerimizi Saatler boyunca O masum öpüşmeleri… Özledim bikini izini Sımsıcak gülüşlerini Saatler boyunca Ateşli sevişmeleri Şimdi artık hepsi bitti Hikayenin sonu geldi Gözlerimi araladığımda Hiç biri yaşanmamış gibiydi Şimdi artık oyun bitti Bu yazında sonu geldi Gözlerimi araladığımda Hiç biri yaşanmamış gibiydi
  2. Kelekli yaz sonu salatası

Kelekli yaz sonu salatası

Bu konu; kelekli son yaz salatası ile ilgili bilgi vermektedir. Meleklerim misafirlerim geleceği zaman soframda farklı tatları servis etmeyi severim. Farklı bir meze yada salata her zaman masanızın görseline de tadına da katkıda bulunacaktır. Bu maksatla siz güzel meleklerime kelekli son yaz salatasını sunuyorum leziz salata tarifleri arasına bir yenisini ekliyorum. Ben keleği turşuda,...
  3. Accessorize Sezon Sonu İndirimi Başladı!

Accessorize Sezon Sonu İndirimi Başladı!

accessorize indirim accessorize kampanya Sevgili melekler, aksesur denince akla gelen ilk markalardan biri olan Accessorize'de büyük sezon sonu indirimi başladı. % 70'lere varan bu büyük indirimi kaçırmayın!..
  4. Hotiç'ten 2013 Yaz Sonu İçin Son İndirim Fırsatı!

Hotiç'ten 2013 Yaz Sonu İçin Son İndirim Fırsatı!

hotiç indirim, hotiç kampanya, hotiç ağustos 2013 Sevgili melekler, ayakkabı denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Hotiç, 2013 yaz sezonunun son indirimiyle sizlerle! Eğer yaz sezonu ürünlerinden almak istiyorsanız Hotiç'in bu % 70lik indirim fırsatını sakın kaçırmayın!..
  5. Zeki Triko'dan % 50 Yaz Sonu İndirimi!

Zeki Triko'dan % 50 Yaz Sonu İndirimi!

zeki triko, zeki mayo bikini, zeki triko indirim Sevgili melekler, yaz sezonunun sona ermesiyle birlikte Zeki Triko yazlık ürünlerinde indirme başladı. Zeki Triko mayo, bikini ve plaj ürünlerinde %50'ye varan bu indirim fırsatını kaçırmayın!..

Sayfayı Paylaş